Қысқамерзімдіжоспар
Ұзақмерзімдіжоспарбөлімі: 10.4В: Жобалықжұмыс |
Мектеп: |
||
Күні: |
Мұғалімніңаты-жөні: |
||
Сынып: 10 |
Сабақта бар оқушылар саны: |
жоқоқушылар саны: |
|
Сабақтақырыбы |
MobileApplicationDevelopment |
||
Осысабақтақолжеткізілгеноқытумақсаттары (оқужоспарынасілтеме) |
10.4.3.3ұялы құралдарға арналған қосымшаны шартты және циклді құрылымдарды қолдану арқылы жасау 10.4.3.4 дамығанмобильдіқосымшаныорнатужолынтүсіндіріңіз |
||
Сабақ мақсаттары |
ұялы құралдарға арналған қосымшаны шартты және циклді құрылымдарды қолдану арқылы жасау дамығанмобильдіқосымшаныорнатужолынтүсіндіріңіз |
||
Жетістік критерийлері |
· қосымшаныңконструкторлықкомпоненттерінқолдануарқылымобильдіқосымшаныңинтерфейсінқұру; · ұялықосымшалардыжасаукезіндетерезеніңқұрамдасбөліктерініңқасиеттерінөңдеужәне / немесе код блоктарыарқылыөңдеу; · Шарттыжәнециклдыққұрылымдардықолданатынмобильдіқұрылғыларғаарналғанқосымшаларжасау |
||
Тіл мақсаттары |
· мобильдіқосымшаныңмақсаты мен ауқымынтүсіндіру; · интерфейс элементтерінсипаттау; · қосымшаөңдеушініңкомпоненттерімақсатынтүсіндіру; · бағдарламалықкодтыәзірлеукезіндеалгоритмдікқұрылымдардыпайдаланудынегіздеу; · бағдарламанықалайжасаукеректігінтүсіндіру; Әңгіме мен жазуүшінпайдалытіркестер: · ... мүмкіндікбереді ... · Қосымшасізге ... · Дамығанқосымша ...пайдаланылуымүмкін · Бағдарламапайдалануарқылы ... |
||
Құрастыру мәндері
|
Жобалықжұмыстазерттеудіңқұндылықтары мен принциптері |
||
Пәнаралық байланыс |
Өнер (интерфейстіжобалау барысында) |
||
Алдын ала білім |
Оқушыларобъектігебағытталғанортадажәнеойындарғанегізделгенбағдарламалауортасындабағдарламажасайалады. |
||
Сабақжоспары |
|||||
Жоспарланғансабақкезеңдері |
Сабақ барысына жоспарланған әрекеттер |
Ресурстар |
|||
Сабақтыңбасталуы |
Студенттердісабақтыңтақырыбымен,оқумақсаттарымен таныстыру. Сабақ соңына күтілетін нәтижелерді талқылау. |
Көрсетілім |
|||
Сабақтыңортасы |
Тапсырма: өзіңіздіңмобильдіқосымшаңыздыңинтерфейсінплакатта (графикалықредакторданемесежазукітапшасында) суреттеу Мобильдіинтерфейстібағалаукритерийлерінбірлесіпәзірлеу
|
Көрсетілім |
|||
Сабақтыңсоңы |
Рефлексия • Бүгінсабақта мен ... • …қызықболды •...қиынболды • Мен ...түсіндім • Мен ...сезіндім • Мен...сатыпалдым • Мен ...білдім • Мен ... • Мен ...таңқалдым |
Көрсетілім |
|||
Дифференциация - Сізқалай қолдаукөрсетесіз? Сізқабілеттіоқушыларғақандайміндеттерқоюдыжоспарлайсыз? |
Бағалау - Оқушылардыңоқудеңгейінқалайтексеругеболады? |
Денсаулықжәнеқауіпсіздік |
|||
Студенттердіңжекеқабілеттерінескереотырып, студенттіңкүтілетіннәтижесі, студентке жекеқолдаукөрсету, білім беру материалдары мен ресурстардытаңдауда(ГарднердіңКөптегенинтеллектініңтеориясы),міндеттерінтаңдаудаәртүрліболуымүмкін. Дифференциация уақыттыбасқарунегізіндесабақтыңкезкелгенкезеңіндеқолданылуымүмкін. |
Сабақбарысындаоқушылардыбағалауүшінқолданылатынәдістердіжазу. |
Денсаулықсақтау. Физикалықжәнебелсендіәрекеттер. Сабақтақауіпсіздікережелерініңқолданылуы.
|
|||
Сабақтыңкөрінісі Сабақтың / мақсаттардыңмақсаттарышынайыболған ба? Барлықстуденттер DH-гежеттіме? Егержоқболса, неге жоқ? Сабақта дифференциация дұрыс па? Сабақтыуақытшакезеңдердеұстаптұрукерекпе? Сабақжоспарынанқандайауытқуларболдыжәне неге? |
Сабақтыкөрсетуүшін осы бөлімдіпайдаланыңыз. Солбағандағысабақтуралыеңмаңыздысұрақтарғажауапберіңіз. |
||||
|
|||||
Жалпы рейтинг
Сабақтыңқандайекіаспектісіжақсыөтті (оқытужәнеоқутуралыойлаңыз)? 1:
2:
Сабақтыжақсартуға не көмектесеалады (оқыту мен оқутуралыойланыңыз)? 1:
2:
Сабақтуралынемесежекеоқушылардыңжетістіктері / қиындықтарытуралысабақта не білдім, келесісабақтарда не іздеймін? |
|||||
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.