Сабақ барысында оқушылар демеуліктердің қолданылуын меңгереді. Үй тапсырмасын "Кубизм" әдісі арқылы түскен сөздерге сипаттама беру арқылы сұраймын. Жаңа сабақ барысындағы текстті "Өкіл" әдісі арқылы оқып, келесі топқа түсіндіріп береді және әр топ келесі топқа сұрақтар қояды. "Суреттер сөйлейді" әдісі арқылы оқушылар суретке қарап сөйлемдер құрастырады. "Шаршылар" арқылы бағаланып отырады
7 а сынып тіз саб 3.docx
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Experiences Мектеп:Я.Есенбеков ЖОМ КММ
Күні: 6.02.2017 Мұғалімнің атыжөні:Жунисова Б
Сынып: 7А
Сабақтың тақырыбы:
Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары(оқу
бағдарламасына сілтеме)
Қатысқандар:
Music
Уақыт демеуліктерімен танысу, мағынасын ажырату,
сөйлемдерде қолдану.
Қатыспағандар:
Сабақтың мақсаты:
Бағалау критерийі
Тілдік мақсаттар
Құндылықтара баулу
Пәнаралық байланыс
Алдыңғы білім
Барлық оқушы:
Демеуліктердің мағынасын ажыратады, сөйлемдерден
табады
Оқушылардың басым бөлігі:
Аяқталмаған сөйлемдерді демеуліктерді қолдана отырып
толықтырады
Кейбір оқушылар:
Демеуліктерді қолдана отырып сөйлемдер құрастырады
1. Демеуліктердің мағынасын ажырату
2. Демеуліктерді сөйлемдерде қолдану
3. Демеуліктерді қолдана отырып өз сөйлемдерін құрау
Демеуліктерді аударады, сөйлемдерді толықтырады, өз
сөйлемдерін құрастырады
Ұлттық музыканы құрметтеуге баулу, бірбіріне деген
достық қарымқатынасты нығайту.
Қазақ тілі, музыка
What do you know about prepositions?
What kind of prepositions do you know?
How do you think why do we use it?
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
Ресурстар
Сабақ барысы
Сабақтың
жоспарлан
ған
кезеңдері
Сабақтың
басы
3 минут
Good morning!
How are you?
Who is on duty today?
Who is absent?
What was the homework for today?
Оқушылар дөңгелене тұрып, бірбіріне жылы лебіздерін
білдіреді.
1 Сабақтың
ортасы
5 минут
13 минут
2 минут
7 минут
5 минут
«Кубизм» әдісі арқылы өткен тақырыпты сұраймын. Оқушылар
кубикті лақтыру арқылы түскен беттегі сөздерді аудара отырып,
сол сөздердің қай ережемен сай келетіндігіне сипаттама береді.
Үйге берілген тапсырманы оқу арқылы оқушылар кімді сипаттап
жатқандарын анықтауы керек.
Жана сабақ
«Өкіл» әдісі арқылы U2 музыкалық топ туралы текстті оқып,
талқылап, аударып шағады. Әр топтың мүшелері өз топтарына
келіп түсіндіріп береді. (Топтық жұмыс)
Оқушылардан «Шаршылар» әдісі арқылы түсінгенін бағалауды
сұраймын. Олар толық түсінген болсажасыл шаршыны, аздап
түсінсе сары шаршыны, түсініксіз болсақызыл шаршыны
көтеріп көрсетеді.
Ex2 b
Тапсырмада берілген сөздердің текстте қандай мағына
білдіретінін айтып шығады.
Шаршылар әдісі арқылы сөздерді түсінгенін көрсетеді.
Ex 3 (жұптық жұмыс)
In at on демеуліктері берілген түсіндір оқушыларға таратылады.
Сол бойынша оқушылар демеуліктердің мағынасын ажыратады.
Осыған орай уақыт демеуліктерін сөйлемдерде қолданады.
Tina has been a fan of U2 for many years. She went to her first U2
concert ……1992. It was ….the spring,…..Easter, but she bought
her ticket……December. The concert was…..15th April. She’s never
forgotten the date. ……Saturday , 15th April, she met her hero,
Bono. The concert finished …..10.45. After the concert, she waited
outside the theatre. Finally, ….one o’clock….the morning, the band
left the theatre and she got Bono’s autograph.
Оқушылар бірбірін бас бармақ арқылы бағалайды.
Таратпа №1 (Жеке жұмыс)
Fill in the blanks with one of the following prepositions: on, in, at.
1. Howard was late again. He never comes .......time.
Кубик
Оқулық
Шаршы
Оқулық
А4
түсіндірме
Оқулық,
оқушы
дәптері
Бас
бармақ
2. I have a lot of things to do ......work today.
3. We bought these clothes .......sale.
4. What did you learn ......class today?
5. Didn't we see you ......the Killers concert?
Оқушылардың орындаған тапсырмаларын бірбірі тексеріп,
өз бағаларын бес бармақ арқылы бағаларын береді
«Суреттер сөйлейді» әдісі бойынша оқушыларға суреттер
таратылып беріледі, соған байланысты сөйлем құраулары керек.
Болған соң оқып, сыныпқа таныстырады, ал қалған оқушылар өз
2
Бас
бармақ
6 минут бағаларын «Шаршылар» арқылы береді.
Сабақтың
соңы
4 минут
Кері байланыс
«ПлюсМинусҚызығамын» кестесі
«Плюс» (+)
«Минус» ()
«Қызығамын» (?)
Берілген критерий сәйкес әр оқушы өзінөзі бағалайды, өз пікірін жазады
Кесте
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау
Саралау Сіз қандай
тәсілмен көбірек қолдау
көрсетпекшісіз? Сіз
басқаларға қарағанда
қабілетті оқушыларға
қандай тапсырмалар
бересіз?
Жеке тапсырмалар
беремін
Сіз оқушылардың
материалды игеру
деңгейін қалай
тексеруді жоспарлап
отырсыз?
«Қар кесегі» әдісі
арқылы оқушылар бір
біріне сұрақ қояды
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары немесе
оқу мақсаттары шынайы
қолжетімді болды ма?
Барлық оқушылар оқу
мақсатына қол жеткізді
ме? Егер оқушылар оқу
мақсатына жетпеген
болма, неліктен деп
ойлайсыз?
Сабақта саралау дұрыс
жүргізілді ме?
Сабақ кезеңдерінде
уақытты тиімді
пайдаландыңыз ба?
Сабақ жоспарынан
ауытқулар болды ма
және неліктен?
Жалпы бағалау
Сабақта ең жақсы екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:
2:
Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?
1:
2:
3 Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/
қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару
қажет?
Тексерілді: Умарова Г
4
"Music"(7 сынып)
"Music"(7 сынып)
"Music"(7 сынып)
"Music"(7 сынып)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.