№ 3 Ұйымдастырылған оқу қызметі жоспарының
Педагогтың аты-жөні |
Ахметова А.С. |
||
Күні |
06.09.21ж |
||
Тобы |
№ 1кіші топ |
||
Білім беру саласы |
«Денсаулык» |
||
Бөлім |
Дене шыныктыру |
||
Тақырыбы |
Тақырыбы «Түрлі бағытта жүру, допты екі қолмен тура бағытта домалату. Қ.ойын: «Добым секірші». |
||
Мақсаты |
«Шағын» топпен түрлі бағытта жүру және жүгіру дағдыларын жетілдіру. |
||
Сөздік жұмыс |
Журу, жүгіру |
||
Көптілді компонент |
Журу-ходьба, жүгіру-бегать. |
||
Ресурстар |
допты тура бағытта жігерлі итеріп, ептілікті үйретуді |
||
Барысы |
|||
ҰОҚ кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Тәрбиеленушінің әрекеті |
|
Кіріспе бөлім |
Сергіту сәті. «Допты қағып ал» ойынын ойнайды. Мақсаты: ширақ қимылдай білуге баулу;
Себеттегі доптарды үлестіре отырып, балалардан доптың пішіні және сипаты туралы сұраймын.
Тапсырма: «Допты қағып ал» Шеңбер бойымен сапты бұзбай жүрулерін қадағалаймын. Балалар сергіту сәтін орындайды. Ырғақтарын жасайды. Ойын : добым ,добым, домалап. «Допты қағып ал» ойынын ойнайды. Шарты: тәрбиешінің лақтырған добын ден қойып, бақылап жерге түсірмей қағып алу; Доп туралы сипаттайды(доптарды қолдарында айналдыра ұстай отырып). |
Тапсырманы орындайды. Шеңбер бойымен жүреді, жүгіреді.
|
|
Негізгі бөлім |
Бір-бірін итермей түзу жүруді ұсынамын. Белсенді қатысқан балаларды атап өтемін. |
Себетке доптарды жинайды. |
|
Қорытынды бөлім |
шеңбер бойымен жүре білу; доптар және балалардың ынтасы болу; әңгімелесу, әдіс-тәсілдерді көрсету; |
Марапатталады. |
|
Тексерді:
Ескерту:
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.