Қысқа мерзімді жоспар
Пәні: Ағылшын тілі
Тақырыбы: Step4 Keep warm
Мақсаты:
Күтілетін нәтиже:
Кезең
Кіріспе бөлім
Уақыт
2 минут
Сынып: 5
Диалогтік қатынасқа түсірте отырып, сұрақтарды дұрыс қоюға дағдыландыру
Диалогтік қарымқатынасқа түсе отырып, бірбірлерін оқытады.
Ағылшын тілінде сұрақтар қоя алады.
Мұғалімнің ісәрекеті
«Екі жұлдыз бір тілек» стратегиясы
бойынша ынтымақтастық атмосфера
қалыпастырамын.
Мерзімі:
Бағалау
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
Ресурстар
Түрлітүсті стикерлер
Таратпа қағаздар
Оқулық, түрлітүсті
фишкалар
А4 қағазы.
Оқушының ісәрекеті
Стикерге осы сабақтан қандай
мақсат күтетіндері туралы жазып,
жүрек салынған плакатқа ілу
арқылы сыныпта ынтымақтастық
атмосфера қалыптастырады.
6 оқушыдан 4 топқа 1,2 санау
арқылы бөлінеді.
Оқушылар миға шабуыл жасай
отырып, өткен сабақты естеріне
түсіріп, сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар сыни тұрғысынан ойлана
отырып, сұрақтарға жауап беріп,
жаңа сабақтың тақырыбын ашады.
Жаңа сабақ
таныстырылымы
2 минут
Топқа бөлінуге нұсқау жасаймын.
5 минут
5 минут
«Миға шабуыл» әдісі бойынша үй
тапсырмасын сұраймын.
Білу. «Ой қозғау» әдісі бойынша жаңа
сабақтың тақырыбын ашамын.
1. Суретте көрсетілген киімдерді
қай мезгілде киеді?
2. Қыста адамдар қалай киінеді?
10 минут
Түсіну. Жаңа сабақтың мазмұнын ашу
мақсатында топтық жұмыс орындатамын.
«Т» кестесін жасатамын.
Оқулықта берілген мәтінді оқып,
плакатты ішкі және сыртқы болып
екіге бөліп, плакатқа өз ойларын
ортаға салып, түсіреді.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
Оқулық, плакат, маркер,
түрлітүсті фишкалар
Жаңа сабақты
қолдану
5 минут
Қолдану. Блум түймедағын жасатамын.
Күлтежапырақшалардан шыққан жаттығу
жұмыстарының дұрыс жауаптарын
жазғызамын.
Күлтежапырақшалардан шыққан
жаттығуларды топта талқылап,
ортақ бір шешімге келіп,
кұлтежапырақшаларға жауаптарын
жасап, Блум түймедағын жасайды.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
Күлтежапырақшалар,
оқулық, түрлітүсті
фишкалар
5 минут
Талдау. Жұптық жұмыс жасатамын.
Жаңа сабақтың тақырыбын
жұптасып, талқылайды. Пікір
алмасады.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
Түрлітүсті фишкалар Қорытынды
5 минут
Жинақтау. «Екі жұлдыз бір тілек»
стратегиясы бойынша жаңа сабақты
қорытындылаймын.
Бағалау
3 минут
Бағалау. «Бағдаршам» стратегиясымен
формативті бағалау.
Сабақтың басында жазған
стиерлерлерін алып, мақсатқа
жеткен, жетпегендерін айтып жаңа
сабақт қорытындылайды.
Бағдаршам түстерін көтеру арқылы
ынталанады.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау.
«Бағдаршам»
стратегиясымен
формативті бағалау
Рефлексия
3 минут
«Не білдім? Не білгім келеді?» кері
байланыс стикерін тарату.
Үй тапсырмасын беру.
Тақырыпты қалай түсінгенін
стикерге жазып, тақтаға жапсырады.
Күнделікке жазып алады.
Интербелсенді тақта,
түрлітүсті фишкалар
Түрлітүсті фишкалар
Рефлексия плакаты,
Стикер
Күнделік
The British Museum
The British Museum
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.