Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4В бөлім: Топтастыру және элементтерін оқыту |
Мектеп: |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
||
Сынып: 1 В |
Қатысқандар: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Біздің сүйікті тағамдарымыз |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасы на сілтемеу) |
СМС 1.1 Мәліметтер жинау ,жүйелеу, және пиктограмма бағанды диаграммалар құрастыру |
|
Сабақ мақсаттары |
Заттарды жинау ,жүйелеу, және пиктограмма бағанды диаграммалар құрастыруды үйрену |
|
Жетістік критерийлері
|
Егер төмендегі жетістік критерийлерін орындаса, оқушы оқу мақсатына жетеді: жинақталған мәліметтер бойынша бағандық диаграмманы дұрыс құрастыра алады.
|
|
Сөздік қор |
Тапсырма шарттарын ескере отырып, комбинациялардың не себепті дұрыс және бұрыс екендіктерін зерттей отырып талқылайды. |
|
Құндылықтарды дарыту |
Құрмет,еңбек және шығармашылық. |
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану, ғылымға кіріспе |
|
Алдыңғы меңгерілген білім
|
Сан жүйесін және реттілік пен заңдылықты зерттеу тәжірибесін түсіну |
|
Сабақ барысы |
|
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар |
Сабақтың басы
2 минут
|
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі: Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Көзді салып қараңыз, Былай қанат қағамыз. Есеп шығарып, бәрін біліп, Біз білімді боламыз!
Есеп шығарту 2 сағ3мин 30 сағ- тәулік сағ 240 мин- сағ 5 апта- күн 1ғасыр 10 жыл- жыл 60см- дм 90 күн- ай 3 км м |
Интерактивті тақтада жазылған өлең жолдары.
|
Сабақ ортасы
|
(Ұ) Сабақты сыныптағы оқушыларды 4 топқа бөлу.Әр түстегі смайлик бойынша. 1-топ Әртүрлі пішіндегі және мөлшердегі текшелер жиынтығын ұсыну. 2-топ Жемістердің муляждарының жиынтығын беру 3-топ.Көкөністердің муляждарын беру. 4-топ Мектеп құралдарының жиынтығын беру Интерактивті тақтадан Жамиланың әр күні неше жапырақ жинағанын көрсету Дүйсенбі-3 Сейсенбі-2 Сәрсенбі-4 Бейсенбі-4 -Қай күні артық жапырақ жинады? -Қай күні кем? -Қай күндері тең жапырақтар? -Балалар,ал сендер қандай балмұздақтар жақсы көресіңдер? Ол үшін сыныптағы оқушыларды 3 топқа бөлу керек. Алдын ала 3 топқа бірдей пішінді геометриялық пішіндер тарату. Шоколадты балмұздақ- Кілегейлі балмұздақ- Жемісті балмұздақ- Кейін балалар дәптерлерінде балалар әр балмұздақ бойынша текешелер салады. Мысалы
К.Б Ж.Б -Балалар,сендер диаграмма құрдыңдар. Оқулықпен жұмыс
Оқушылардың әр бағандағы тіктөрбұрыштарды санай отырып,сұрақтарға жауап береді. -Неше бала доп ойнады? -Неше бала велосипед тепкенді жақсы көреді? -Неше бала секіртпемен секіруді жақсы көреді?
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Бекіту сұрақтары: - Пиктограмма деген не? -Сыныпта қанша терезе,есік,шкаф бар?сана. -Дәптерге пиктограмма сызып көрсет. Есік –о Терезе-ооо Шкаф-ооооо
Рефлексия: -Балалар, әр топтың алдында түрлі іс-әрекеттегі смайликтер бар.Әр топ бүгінгі іс-әрекеттеріне байланысты смайликті таңдап алсын және өз таңдауын түсіндірсін.
|
Сабақтың басында жазылған критерийлер мен маркерлер
Түрлі іс-әрекеттегі смайликтер
Өз-өзін бағалау парағы мен стикерлер |
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Оқушылардың монета теңгелерді ажырата алуы мен есептеуде қолдана алу қабілеттерін бағалаймын. |
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы |
Қабылдау деңгейі жоғары оқушыларға теңгемен байланысты өрнектерді шығаруды тапсырамын
|
|
Денсаулық сақтау технологиялар Қауіпсіздік техникасының ережелерімен таныстыру |
|
Скачано с www.znanio.ru
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.