Сынып |
2 |
||||||
Пән |
Математика |
||||||
Бөлімі: |
3B бөлім Көбейту және бөлу. Есептер |
||||||
Тақырыбы: |
2 санын көбейту және бөлу кестесі |
||||||
Мақсаты : |
2.1.2.2 - көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау 2.1.2.4** - 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдану |
||||||
|
|
||||||
Жоспарланған уақыты |
Оқытушының іс-әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару Сабақтың тақырыбын хабарлау Көпбұрыштың түрлері. Шаршының және тіктөртбұрыштың қасиеттері |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|||
Ай |
№1. Суреткерге қара. Әр баланың алақанында неше асықтан бар? Санау материалдарын суретте көрсетілгендей қой. Көбейту және бөлу амалдарының жазылуын түсіндір. Әрбір сан нені көрсетеді? Ол қалай аталадыц? Өрнектердің мәнін есепте. Теңдіктердің мәнін түсіндір.
№2. Айсұлудың әрбір секіргені 2 бірлікке тең. Оның екі, үш секіргенін неше бірлік бар?
Кестеге қара. 2 санына көбейту және бөлу кест есін құрастыруды жалғастырып, әр бағанды толықтыр. №3. санау материалдарын пайдаланып, есептеудің орнында. Салыстыр. 2х6*6х2 5х2*4х2 12:6*12:2 14.2*15- 3 8х2*14:2 6х2*44 – 31 |
Дескриптор: Көбейту және бөлу амалдарының жазылуын түсінді. Әрбір сан нені көрсетеді екенін айтады. Өрнектердің мәнін есептеді. Теңдіктердің мәнін түсіндірді
Дескриптор: Көбейту және бөлу амалдарының жазылуын түсінді. Әрбір сан нені көрсетеді екенін айтады. Өрнектердің мәнін есептеді. Теңдіктердің мәнін түсіндірді
|
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
|
|||
Кері байланыс |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді. |
«Білім сандығы»
|
Кері байланыс парағы. |
|||
Үйге тапсырма беру |
№4, №5, 29бет |
Күнделіктеріне үй тапчсырмасын жазып алавды. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.