2 сыныпқа арналған Көркем еңбек пәнінен "Дені саудың -жаны сау"

  • docx
  • 10.05.2023
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала Көркем еңбек № 21.docx

Бөлім

Дені саудың – жаны сау”

Пәні:

Көркем еңбек

Күні:

13.02.2023 ж

Педагогі:

Халидуллина С И

Сынып:2

Қатысқандар саны:                                 Қатыспағандар саны:

Сабақтыңтақырыбы

Қозғалмалы пішін жасау. Спортшы. Өзіңді тексер!

Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары

2.2.3.1əртүрлітəсілдерменматериалдарды жəнекомпоненттерді өлшеу,белгілеу, қию, формасынкелтіру,жинақтау, қосужəнебіріктіру;

Сабақтың мақсаты

Қозғалмалы пішін жасау

Оны қозғалыстағы адамды бейнелеу кезінде пайдалану

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтіңәрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

тар

Сабақтыңбасы

(ин)

Психологиялық дайындық

Сабағымызды бастайық,

Еш бір асып-таспайық.

Біліктіліктікөрсетіп,

Білімділіктіқолдайық.

 

Хорменқайталайды

 

Қолдау

 

Жағымдыәуен

Сабақтыңортасы

(5 мин)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 мин

Үй тапсырмасын тексеру

Жұмысты аяқтау

Дескриптор:

-жұмысты аяқтайды

 

 

«Ой қозғау»  әдісі

Қазақстандағы спорт туралы не білесіңдер?

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

 

 

 

1-тапсырм

Ұжымдық жұмыс 

«Біліміңді қолдан» әдісі

Суретке қара.

Токио Олимпиадасының қола медаль жүлдегерлері

Қазақстан спортшылары қандай спорт түрлерінен медаль алды?

Дескриптор:

-суреттер бойынша әңгімелейді

-Қазақстан спортшылары туралы әңгімелейді

Жұмысты аяқтайды

 

 

 

 

 

Сұраққа жауап береді

 

 

 

 

 

 

 

1. суреттер бойынша әңгімелейді

2.Қазақстан спортшылары туралы әңгімелейді

Мадақтау

Мадақтау

 

 

 

 

Жарайсың!,

Керемет!

 

 

 

 

 

 

 

Жақсы!

Талпын!

 

 

 

 

Жұлдызшалар

беру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оқулық

75 бет

 

 

 

 

8 мин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2- тапсырма

Жеке  жұмыс

«Саған сұрақ» әдісі

Суретке қара.

Спортшының қимылын суретте дәл осылай айқын, мәнерлеп көрсетуге бола ма?

Спортшының қозғалысын қалай есте сақтауға болады?

Қандай қосымша құралдар спортшының қимылын шынайы көрсетуге көмектеседі?

Дескриптор:

-бірінші сұраққа жауап береді

-екінші сұраққа жауап береді

-үшінші сұраққа жауап береді

1. бірінші сұраққа жауап береді

2.екінші сұраққа жауап береді

3.үшінші сұраққа жауап береді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Комментарий» арқылы

 

 

 

 

 

«Басбармақ» арқылы

Оқулық

76 - бет

 

 

 

 

 

 

Әртүрлі түстегі суреттер

Сергіту сәті

2 минут

«Кадр» ойыны

Әртүрлі түсте жасалған қимыл –қозғалысты бейнелейтін суреттерді кезек – кезек көрсету.

Көрсетілген суреттегі қимыл –қозғалысты жасайды

 

 

 

10 мин

 

 

 

3 – тапсырма 

Жеке  жұмыс

«Шығармашылық» әдісі

Қозғалмалы пішін жаса.

Оны қозғалыстағы адамды бейнелеу кезінде пайдалан.

Дескриптор:

-дене мүшелерінің жеке бөліктерін дайындайды

-бөліктерді біріктіреді

-дайын жұмысты көрмеге қояды

-таныстырылым жасайды

1.  дене мүшелерінің жеке бөліктерін дайындайды

2.бөліктерді біріктіреді

3.дайын жұмысты көрмеге қояды

4.таныстырылым жасайды

 

 

 

 «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау

 

Түрлі – түсті қатты қағаз, қайшы

Сабақтыңсоңы

 

7 мин

Кері байланыс

«Ба5даршам» әдісі (Бағалау)

Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 ) 

Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 )

Бүгінгі сабақты түсінбедім

(5,6 )

Үйге тапсырма

65-жаттығу 30-бет

Бүгінгі сабақтан  алған білімдерін  сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай жинаған жұлдыздарын санап, анықтайды.

 

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Тапын!

 

 

Таяқшадағы жұлдыз

дар