5.Т/А5.5.Т/А5.Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіру.
5.Ж4.Эссенің кіріспе,негізгі,қорытынды бөлімдерін сақтай отырып,өзіне таныс адамды,белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу
5.ӘТН4.Жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану
Бос уақытта саяхаттау пайдалы.docx
5бөлім. Бос уақыт және хобби.
34 сабақ
Күні: 21.12.18
Сабақ тақырыбы
Осы сабақта қол
жекізілетін оқу
мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме
Бос уақытта саяхаттау пайдалы
5.Т/А5.5.Т/А5.Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап
беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіру.
5.Ж4.Эссенің кіріспе,негізгі,қорытынды бөлімдерін сақтай
отырып,өзіне таныс адамды,белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап
не суреттеп жазу
Сабақтың мақсаты
Күтілетін нәтижелер
5.ӘТН4.Жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі
сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану.
Барлығы: сұрақтарға жауап беріп, пікір білдіре алады
Көбі:сипаттама мәтін жаза алады.
Кейбірі: мәтіннің стилін ажырата алады.
Саяхаттаудың адам өміріндегі маңызы мен рөлін түсінеді,
қазіргі саяхаттау түрлері мен туралы мағлұмат алады,
Қазақстанның көрікті жерлерімен танысады.
Сабақтың түрі
Пәнаралық байланыс
Жаңа тақырыпты меңгеру сабағы
Жаратылыстану. Әдебиет.
Қажетті құрал
жабдықтар
Оқыту әдістері
Қазақстанның дүниежүзінің физикалық картасы, үнтаспа,
плакат, кестелер
Әңгімелеу,түсіндіру,сұрақ –жауап, «Мен туриспін »тренингі,
«Ой шақыру» әдісі,Ткестесі,»Қазақстан еліне саяхат» ойыны, ,
«Бес саусақ» тәсілі
Әдістемелік құрал,дидактикалық материалдар
Дереккөздер
Тапсырмалар
Сабақ барысындағы мұғалім мен оқушының ісәрекеті.
Тапсырма
Оқушыларға
психологиялық
ахуал туғызу
Мұғалімнің ісәрекеті
«Мен туриспін» тренингі. Оқушылармен
сәлемдеседі, түгендейді.
Өткен сабақты
тексеру
Қызығушылықты
ояту
Өткен сабақтың тапсырмасын
тексереді.
Кемшіліктерін
түзетеді,анықтайды,бағалайды.
Мұғалім оқушылардың жаңа сабаққа
деген қызығушылығын ояту мақсатында
«Бүк және шік» бағдарламасының
Алматы,Астана қалаларына жасалған
саяхатынан үзінді көрсетеді.Ой шақыру
сұрақтарын қояды:Бос уақыттарыңда
саяхатқа шығуды мақсат етесіңдер ме?
Қай елдерге саяхат жасағыларың
Оқушының ісәрекеті
Оқушылар туристер
кейпінде басқалармен
тілдік қарымқатынас
құрады, бірбірімен
тілдеседі.
Тапсырманы айтады,
тақырып бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Картадан саяхат жасағысы
келетін елдерді көрсетеді. ІІ.Мағынаны
тану
ІІІ.Бағалау
ІҮ.Үйге
тапсырма
Ү.Ой таразы
келеді?
1.Білу.Түсіну
А)Тыңдалым.Оқулықтағы 1
тапсырманы орындатады.
Ә)Айтылым. Оқулықтағы 2,3
тапсырманы орындатады.
2.Тілдік бағдар. Көркем әдебиет стилін
меңгертеді.
Б.Мәтінмен жұмыс. Оқылым.
Оқулықтағы 4тапсырманы орындатады.
В.Жазылым. 5тапсырманы
орындатады
2.Талдау және қолдану.
А)Айтылым. Оқулықтағы 8
тапсырманы орындатады.
3.Сергіту сәті. Оқушыларға саяхатқа
шығудың тиімді «артықшылығы» және
тиімсіз «кемшілік» жақтарын суреттеп,
Ткестесін толтыруын сұрайды.
4.Жинақтау.Жазылым
А) Оқулықтағы 9тапсырманы
орындатады.
Қалыптастырушы бағалау. Мұғалім
оқушылардың өзін бағалауы бойынша
қорытынды бағаны өзі қояды.
10тапсырманы орындау
Тыңдалым. Мәтінді
тыңдайды.
Айтылым.Сұрақтарға
жауап береді.
Оқылым.Мәтінді оқиды
негізгі ойды табады.
Жазылым. Хат жазады.
Айтылым.»Дербес пікір»
жазу тәсілін қолданып,
мәтін мазмұны бойынша
пікірлерін жазады..
Ткестесін толтырады.
Жазылым. Саябақты
суреттейді.
«Жеке әңгіме» техникасы
бойынша бағаланады.
Оқушылар «Шығу парағын» толтырады
11тапсрыма
Кестені толтырады.
Ашық сабақ
Ашық сабақ
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.