.Т/А2 .Әлеуметтік-тұрмыстық, әлеуметтік-мәдени, тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (ән мәтіні, хабарлама, жарнама, хабарландыру) көтерілген мәселені түсіндіру
5. а О6 .Оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпарат табу үшін оқу керек
5. ӘТН4. Жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану
Бесінші сыныпқа арналған қысқа мерзімді сабақ жоспары
шынықсаң шымыр боласың 1.docx
5бөлім. Бос уақыт және хобби.
56 сабақ
Күні: 25.12.18
Сабақ тақырыбы
Осы сабақта қол
жекізілетін оқу
мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме
Шынықсаң шымыр боласың
5.Т/А2.Әлеуметтіктұрмыстық,әлеуметтікмәдени,тақырыптарға
байланысты диалог,монологтердегі(ән
мәтіні,хабарлама,жарнама,хабарландыру)көтерілген мәселені
түсіндіру
5.О6.Оқылым стратегияларын қолдану:жалпы мазмұнын түсіну үшін
оқу,нақты ақпарат табу үшін оқу
Сабақтың мақсаты
Күтілетін нәтижелер
5.ӘТН4.Жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі
сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану.
Барлығы: берілген тақырыптарға байланысты диалог,
монологтердегі көтерілген мәселені түсіндіреді.
Көбі:оқылым стратегияларында қолдана біледі.
Кейбірі: күрделі сөздерді меңгереді.
Спорттың адам өміріндегі маңызы мен рөлін түсінеді, қазақ
елінен шыққан танымал спортшылар туралы ақпарат береді,
сыныптастарымен пікір алмасады.
Сабақтың түрі
Пәнаралық байланыс
Аралас сабақ
Денешынықтыру Әдебиет.
Қажетті құрал
жабдықтар
Оқыту әдістері
«Спорт жұлдыздары» деректі фильмі, тақырыпқа қатысты
суреттер, кестелер
Әңгімелеу,түсіндіру,сұрақ –жауап, «Мен спортшымын
»тренингі, «Ой шақыру» әдісі, «Сиқырлы футбол» ойыны, жеке
журнал
Әдістемелік құрал,дидактикалық материалдар
Оқушының ісәрекеті
Оқушылар танымал
спортшылар ке»пінде сап
түзеп қол бұлғап өтеді.
Тапсырманы айтады,
тақырып бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар бейнебаянды
көріп, сұрақтарға жауап
береді..
Дереккөздер
Тапсырмалар
Сабақ барысындағы мұғалім мен оқушының ісәрекеті.
Тапсырма
Оқушыларға
психологиялық
ахуал туғызу
Өткен сабақты
тексеру
Мұғалімнің ісәрекеті
«Мен спортшымын» тренингі.
Оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді.
Өткен сабақтың тапсырмасын
тексереді.
Кемшіліктерін
түзетеді,анықтайды,бағалайды.
Мұғалім оқушылардың жаңа сабаққа
деген қызығушылығын ояту мақсатында
«Спорт жұлдыздары» деректі
фильмінен үзінді көрсетеді. Ой шақыру
сұрақтарын қояды:Сендер спортты
жақсы көресіңдер ме? Бос уақытында
спортпен айналысатын кімдерді
білесіңдер?
Қызығушылықты
ояту ІІ.Мағынаны
тану
1.Білу.Түсіну
А)Тыңдалым.Оқулықтағы 1
тапсырманы орындатады.
Тыңдалым. Мәтінді
тыңдайды. Негізіг
ақпараттарды естерінде
сақтайды.
Айтылым.Сұрақтарға
жауап береді.
Жазылым.Өтініш жазады,
туынды сөзді табады.
Оқылым.Мәтінді оқиды
негізгі ойды табады.
.
Жазылым. Хабарлама
жазады, мінездеме береді.
Оқушылар әйгілі
спортшылар бейнесінде
спорт аренасынжа жүреді,
сипаттайды..
Айтылым. Сұрақтаға
жауап береді.
«Жеке журналдарына»
бағасын қояды.
Ә)Айтылым. Оқулықтағы 3
тапсырманы орындатады.
Б.Жазылым .2,4тапсырмаларды
орындатады.
2.Тілдік бағдар. Күрделі сөздерді
меңгертеді.
Б.Мәтінмен жұмыс. Оқылым.
Оқулықтағы 5тапсырманы орындатады.
2.Талдау және қолдану.
А)Жазылым. Оқулықтағы 9,10
тапсырманы орындатады.
3.Сергіту сәті. «Сиқырлы футбол»
ойынын ұйымдастырады..
4.Жинақтау.Айтылым.
А) Оқулықтағы 11тапсырманы
орындатады.
Қалыптастырушы бағалау. Мұғалім
оқушылардың өзін бағалауы бойынша
қорытынды бағаны өзі қояды.
8тапсырманы орындау
ІІІ.Бағалау
ІҮ.Үйге
тапсырма
Ү.Ой таразы
15тапсырма
Кестені толтырады.
Ашық сабақ
Ашық сабақ
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.