«My hobby» тақырыбы бойынша лексиканы зерделеу бойынша оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; перифраз дағдысын қалыптас- тыру; берілген шағын тақырып шеңберінде диалог сөз дағдысын қалыптастыруды жалғастыру. Present Simple етістігінің жекеше түрдің үшінші жағында,бұйрық райда қолданылуын белсенді ету, оқушылар- дың фонематикалық есту және буынның 1-ші және 2-ші түрлерінде Uu әрпінің оқу дағдысын қалыптастыру.
пәндік: Present Simple етістігінің жекеше түрдің үшінші жағын білу және пайдалана білу. тұлғалық: оқылған тілге қызығушылық таныту. жүйелік-әрекеттік: бос уақыты туралы ақпаратты ұсына білу; өзінің әуестігін сипаттай білу.
Ben's hobby Microsoft Office Word (2).docx
Казахстан, Кызылординская область, Сырдаринский район, пос. Теренозек
Школалицей №35 им. Иса Токтыбаева
Учитель английского языка
Шадиева Фатима Нантаевна
Пән мұғалімі
Пәні
Сабақтың тақырыбы
Сыныбы Күні
Шадиева Ф.
Ағылшын тілі
Ben’s hobby.
4 «а,б»
Мақсаты
Күтілетін
нәтиже
Ресурстар
Енгізілген
модульдер
Әдістәсілдер
«My hobby» тақырыбы бойынша лексиканы зерделеу бойынша
оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; перифраз дағдысын қалыптас тыру;
берілген шағын тақырып шеңберінде диалог сөз дағдысын қалыптастыруды
жалғастыру. Present Simple етістігінің жекеше түрдің үшінші
жағында,бұйрық райда қолданылуын белсенді ету, оқушылар дың
фонематикалық есту және буынның 1ші және 2ші түрлерінде Uu
әрпінің оқу дағдысын қалыптастыру.
пәндік: Present Simple етістігінің жекеше түрдің үшінші жағын білу және
пайдалана білу.
тұлғалық: оқылған тілге қызығушылық таныту.
жүйелікәрекеттік: бос уақыты туралы ақпаратты ұсына білу; өзінің
әуестігін сипаттай білу.
Бағдаршам, смайликтер, суреттер, СВ ойнатқыш, интерактивті тақта,
сандар жазылған карточкалар жинағы.
СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа
тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу,
көшбасшылық
«Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «сұраққа жауап беру,
мысал келтіру.Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бірбірімен
әңгімелеседі. Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу
Мұғалімнің жазбасы
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің ісәрекеті
Оқушының ісәрекеті
Org. moment.
Good morning, children!
I’am glad to see you!
Good morning, teacher!
We are glad to see you too! Fine, thanks. And you?
Сөйлем құрау арқылы жаңа тақырыпты
ашу, сабақтың мақсатын бірігіп
айту.
Listen and read after the teacher.
Listen and read.
(2 минут)
Warmup
activity.
(6 минут)
Phonetic drill
exs. (4 мин)
Practice
(17минут)
How are you today?
I’am OK. Thank you. Sit down,
please.
Children, do you remember what
hobby we talked about at the last
lesson? Right you are. It’s origami.
What can you tell about this art?
Great! And today we are going to
speak about Ben’s hobby.
Children, let’s practice saying
English sounds. Listen and repeat
after me:Sound [ju:]you, beautiful,
student, uniform,use;
[o]horse,horse riding, false,boring,
four
[єә]care, take care, hair, where,
square
Ex.1 Listen and repeat.
Blue, student, museum, schedule
Track 13.
Run, sun, jump, a bug, a duck, a
cup
Ex.2 Read.
Ex. 3. Read and choose the word
with a short u sound.
Umbrella,bus, funny, up, jug, bug,
cut, mug, butter, mum
Ex.4 Look at the pictures and
answer the questions. Then listen
and read. Track 14.
Ex.5 match the words with their
definitions.
To feed – to give food a horse – a big domestic animal
to practice – do something again
and again
weekend – the end of the week
a uniform – special clothes
Ex.6 Read the dialogue . Act it out.
Use the words in the table.
Ex.7 Design a poster about your
hobby, write about it. Then present
to the class.
Teddy Bear, (2) turn around.
Teddy Bear, (2)touch the ground.
Teddy Bear,(2) show your shoe.
Teddy Bear, (2) that will do!
Teddy Bear, (2) go upstairs.
Teddy Bear, (2)say your prayers.
Teddy Bear,(2) switch off the light.
Teddy Bear, (2)say good night!
Relaxation
(2минут)
Оқушылар айтылған сөздерді
орындайды.
Conclusion part
Дәптермен жұмыс.
Choose the true answer.
(10 минут)
Ex.1. Listen and cicle the true
information.1B. 2B. 3B.
Track 15.
Ex.2. Use each word in your own
sentence.
Ex.3. Recoder the words to make a
sentence. Check with the text in
ex.5
Assessment
(2минут)
How can you assess your work?
Өзінөзі бағалау.
If you think everything was perfect, show me red cards. If you suppose
that you have worked not very
well, green cards and you have
worked bad, on your point of view
yellow
Feedback
Бүгін мен не үйрендім?
Оқушылар стикерлерге сабақ
(pupils’
reflection)
(2минут)
Маған не ұнады/ұнамады?
туралы пікірлерін жазып кетеді
Жаңа сабақ бойынша сұрақ
немесе пікірің
Маған ұнады Мен үшін жаңалық
Маған қиын
болды
Hometask
Еx.4
Children, your work today was
great! We did much work. We
learned some new words and
revised the words we learned last
year. Please ,tell me the new words:
form, place, here. That’s great!
Сабақтың
өзіндік талдауы.
Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені
және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай
отырып жаттығулармен жұмыстанды. Тақырыпқа қатысты жұпта диалог
құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті.
Put the missing letters.
Сабақ бойынша
өзгертулер,
ұсыныстар
Ben's hobby.
Ben's hobby.
Ben's hobby.
Ben's hobby.
Ben's hobby.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.