Сыныбы: 9 Пәні: Биология Мерзімі:______________ №8
Class: 9 Discipline: Biology Term: ______________ No.8
Сабақ тақырыбы: Subject of the lesson:
|
Жасушанын ядрсы Сell пucleus
|
Сабақ мақсаты: Lesson Objectives:
|
Сыни тұрғысынан ойланатын тапсырмалар беру арқылы жаңа тақырыпты меңгерту. Learning a new subject by giving critical thinking skills. |
Табыс критерийлері: Success Criteria:
|
Сыни тұрғысынан ойлана алады. It can think critically. |
Сабақ түрі: Occupation:
|
Жаңа сабақ New Lesson
|
Уақыт Time
|
Мұғалімнің іс-әрекеті Teacher action
|
Оқушының іс-әрекеті Student action |
Керекті жабдықтар Required equipment
|
Кіріспе. 2 мин
5 мин
|
Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Топқа бөлу\ Grouping
«Миға шабуыл» әдісі бойынша үй тапсырмасын бекіту. Approval of homework on the method of "brain attack". |
Шеңбер болып тұрып сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. Түрлі-түсті стикерлермен 4 топқа бөлінеді. It is divided into 4 groups with color stickers. Сұрақтарға жауап беру арқылы үй тапсырмасын бекітеді. Approves Homework by answering questions.
|
Түрлі-түсті стикерлер Color stickers
|
Жаңа сабақ New Lesson
10 мин
Жаңа сабақты қолдану
|
«Ассосиация» әдісі бойынша жаңа сабақтың мазмұнымен таныстыру. Оқушыларды жаңа тақырыппен таныстырамын. Жаңа тақырыпқа сәйкес топтық жұмыс жасатамын.
Суретпен жумыс
|
Берілген тақырыпты дәптерлеріне жазып алып, плакатқа топтастырады. Өз пікірлерін дәлелдейді.
Сурет ар0ылы жанкр мен ос3мд3к жасушаны ажыратады |
Плакат, маркер, бағалау парақшасы
карточкалар |
Жаңа сабақты қолдану Use of the lesson 15 мин
|
Деңгейлік тапсырмалар беру.
Generating level assignments.
|
Деңгейлік тапсырмаларды топтасып орындайды. Performs level tasks by grouping 1 топ \ Group 1 Nucleoplasm 2 топ: \ Group 2 Chromatin 3 топ: \ Group 3 Nucleolus 4 топ: \ Group 4 Nuclear pore • Centrioles • Cilia and Flagella• Cell Membrane • Endoplasmic Reticulum • Golgi Complex • Mitochondria • Ribosomes • Peroxisomes • Endoplasmic Reticulum |
Оқулық Textbook
|
Жаңа сабақты қорытындылау Summing up a new lesson 6 мин
|
«Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша жаңа сабақты қорытындылау. Созд3кпен жумыс |
Сыныптастарының қойылған сұрақтарына жылдам жауап бере отырып, жаңа сабақты қорытындылайды. He will summarize the new lesson by answering the questions of his classmates
|
Бағалау парақшасы |
Бағалау
5 мин
Homework
|
Смайликтермен формативті бағалау. Топтық бағалау жүргізу Formative assessment of smiles. Group assessment
Кері байланыс орнату.
Үйге тапсырма беру.37-41 бет 14 сурет
Үйге тапсырма беру. Тест құрастыру |
Ынталанады. Топ басшылары бағалау критерийлеріне сүйене отырып, топ мүшелерін бағалайды. Не білдім? Не білдім? Не білгім келеді? Сұрақтарға жауабын стикерге жауап беріп, рефлексия плакатына іледі. Intrigued. The group managers evaluate team members based on evaluation criteria. What did I know? What did I know? What do I want to know? Replies to questions answer sticker and reflect the poster. Күнделікке жазып алады. |
Смайликтер, бағалау парақшасы
Рефлексия плакаты, стикерлер
Күнделік Smileys, rating sheet Poster reflection, stickers Journal
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.