Дене шынықтыру
Оценка 5

Дене шынықтыру

Оценка 5
Разработки уроков
docx
физическая культура
Детсад—4 кл
01.12.2021
Дене шынықтыру
Дене шынықтыру Қолдарды белдеріне қойып, гимнастикалық орындық бойымен жүру (орындықтың биіктігі 35 см, ені 20см). Қатар қойылған заттардың арасынан алақандар мен тізелеріне сүйеніп еңбектеу (заттардың арасындағы арақа-шықтығы 1 м, қатардың арақашықтығы 6 м).
дш№38.docx

№38 Ұйымдастырылған оқу қызметі  жоспары

Педагогтың аты-жөні

Жумашбекова С.Т

Күні

29.11.21ж

Тобы

№9 ересек топ

Білім беру саласы

«Денсаулық»

Бөлім

Дене шынықтыру

Тақырыбы

Қолдарды белдеріне қойып, гимнастикалық орындық бойымен жүру (орындықтың биіктігі 35 см, ені  20см).

Қатар қойылған заттардың арасынан алақандар мен  тізелеріне сүйеніп еңбектеу (заттардың арасындағы арақа-шықтығы  1 м, қатардың арақашықтығы 6 м). 

Мақсаты

тұрақты тепе - теңдігін сақтап, гимнастикалық орындық бойымен тапсырманы орындап жүру  дағдыларын жетілдіру.

Сөздік жұмыс

орындық бойымен.

Көптілді компонент

гимнастикалық орындық-гимнастический стул

Ресурстар

гимнастикалық орындық,әр түрлі заттар.

Барысы

ҰОҚ кезеңдері

Педагогтың әрекеті

Тәрбиеленушінің әрекеті

Кіріспе бөлім

Денсаулық-ол шыныққан,
Барлық дене мүшесі.
Денсаулық-ол тыныққан,
Жүйке тамыр жүйесі.

Тәрбиешімен бірге қай-талайды.

Негізгі бөлім

Бір қатар сапқа тұрғызып, тапсыр-маны түсіндіру.

Жалаушалармен  орындалатын ЖДЖ:

Б.қ.: аяқтарын  сәл алшақ қойып, жалаушаларды жоғары көтеру, оларды айқастырып, бір-біріне соғып тықылдату, төмен түсіру.

Б.қ.: аяқтарын сәл алшақ қойып, жалаушаларды иыққа қойып ұстап тұру. Отыру, жалаушаларды алға созу, тұру, бастапқа қалыпқа оралу.

Б.қ.:  тізерлеп отыру, жалаушаларды төмен түсіріп тұру. Жалаушаларды жоғары көтеру, оларды оңға және солға бұлғау, бастапқы қалыпқа оралу.

Б.қ.: аяқтарын сәл алшақ қойып, жалаушаларды төмен түсіріп тұру. Жүрумен алмастыра отырып, бір орында қос аяқпен секіру. Балалар өз орындарына отырады.

Негізгі қимылдар: Қолдарды белдеріне қойып, гимнастикалық орындық бойымен жүру (орындықтың биіктігі 35 см, ені  20см).

Қатар қойылған заттардың арасынан алақандар мен  тізелеріне сүйеніп еңбектеу (заттардың арасындағы арақа-шықтығы  1 м, қатардың арақашықтығы 6 м). 

Қимылды ойын:«Торғайлар мен автомобиль» «Соқыр теке»                          Балалар бөлменің бір жағында тұрған орындықтарға отырады. Бұлар – ұяларында отырған торғайлар. Аланның қарама –қарсы жағында машина бейнелер тұрады. «Жол жүріп ұшып кеттік, торғайлар», — деп айтамын. Балалар аланның бойымен жүгіреді. Қолдарын, құстардың қанаттарын қақаны сияқты екі жағынан бұлғайды. Біраз уақыт өтккенен кейін: «Байқаңдар, машина келе жатыр, ұшыңдар, торғайлар өз ұяларына» деймін. Машина гараждан шығып торғайлар жаққа бара жатады. Торғайлар ұяларына ұшып барып қонады. (орындықтарға отырады). Машина гаражға қайтадан қайтып келеді.                                                                             Сөздік жұмыс: орындық бойымен.

Көптілді компонент: гимнастикалық орындық-гимнастический стул

 

Қолдарын белдеріне қойып, гимнастикалық 4-5рет қайталайды.

 

 

 

 

4-5рет қайталайды.

 

 

 

 

4-5рет қайталайды.

 

 

 

 

4-5рет қайталайды

 

 

 

 

 

орындық бойымен жүре-ді.

Қатар қойылған заттардың арасынан алақаны және тізесімен еңбектейді

 

 

 

 

 

 

 

Ойынға белсене қатысады

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

орындық бойымен.

 

гимнастикалық орындық-гимнастический стул

Қорытынды бөлім

-Сонымен бүгін сендермен қандай жаттығу түрлерін үйрендік?

-Сендерге қиын болған жоқ па?

Сұрақтарға жауап береді.

 

Тексерді:

Ескерту:

 

Педагогикалық  қолдауына  мұқтаж болған  балалар:



 

Педагогтың аты- жөні Жумашбекова

Педагогтың аты- жөні Жумашбекова

Негізгі бөлі м Бір қатар сапқа тұрғызып, тапсыр-маны түсіндіру

Негізгі бөлі м Бір қатар сапқа тұрғызып, тапсыр-маны түсіндіру
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
01.12.2021