Мектеп атауы |
№220 |
|||
Мерзімі, күні |
1.02.2021 жыл |
|||
Сынып |
2 |
|||
Пән |
Әдебиеттік оқу |
|||
Тақырып. |
Көңіл сұрауды білемін. Жолбарыс пен түлкі (Ертегі) |
|||
Мақсаты: |
2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.7.1 - мұғалімнің көмегімен шығармадағы көркемдегіш құралдарды (теңеу, кейіптеу) табу 2.3.3.1 - шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
|||
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару
Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады
Балалардың ара қашықтығы 1,5 метр ашақтықта отырады. |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың ортасы |
Нақыл сөздің мағынасын түсіндіріп көр. Ауырып, ем іздегенше, Ауырмайтын жол ізде. 2.тапсырма. түсініп оқы. «Жолбарыс пен түлкі» (Ертегі ) аударған Асқар Лекеров
|
Дескриптор: 2. Бір-біріне сұрақ қояды; 3. Бір-бірін тыңдап, толықтырады, бағалайды; Дескриптор: 1. Ертегіні түсініп оқиды;
|
Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сергіту сәті |
|
Қимылды ойындар ойнатылады. |
|
|
|
4.
Суретке қарап диалог құрайды, сахналайды;
|
Дескриптор: Суретке қарап диалог құрайды, сахналайды; |
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді. Жолбарыс пен Түлкінің іс-әрекетіне баға береді; |
|
|
Үйге тапсырма беру |
24 - 25 бет оқу. |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.