Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Оценка 4.7
Разработки уроков
docx
английский язык
5 кл
27.05.2017
Конспект уроку у 5 класі з англійської мови на тему "Мій одяг" містить орієнтовні відповіді до усіх вправ, зазначених автором, Аллою Несвіт, у цьому підручнику до 12 уроку. Це перший урок до загальної теми "Одяг". Конспект складений відповідно до сучасних вимог методики викладання англійської мови, і стане у нагоді вчителям-початківцям, а також усім тим, кому бракує часу на підготовку до уроків.
Конспект №12 (5 клас).docx
Клас: 5 Дата:____________ № уроку: 12 Вчитель: Михайлова Лариса
1
Тема уроку: Мій одяг.
Мета:
●
Навчальна: ознайомити учнів з назвами предметів одягу та вчити
класифікувати його відповідно до призначення (домашній, святковий,
спортивний, повсякденний); повторити й відпрацювати граматичну
структуру to be going to.
●
монологічного й діалогічного мовлення.
Розвиваюча: розвивати логічне мислення; формувати навички
Виховна: виховувати зацікавленість до стилю та краси, а також
●
загальну культуру учнів.
Обладнання: тематичні малюнки предметів одягу та наочнограматична
конструкція “To be going to smth”.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
Фонетична зарядка.
4. Перевірка домашнього завдання.
5. Мотивація навчальної діяльності. II. Основна частина уроку.
1. Аудіювання та говоріння. Впр. 1 (с. 28).
Послухайте і повторіть слова у рамці. Підберіть до них малюнки (116).
2
ǝ
:ʃɜ t] футболка;
ðəʊ z] одяг;
Введення нових лексичних одиниць:
clothes [kl
ɛə
wear [w ] носити (одяг);
dress [dres] сукня;
:ʃɜ t] сорочка;
shirt [
sweater [ʹswet ] светр;
Tshirt [ʹti:
blouse[blaʊz] блузка;
skirt [sk :ɜ t] спідниця;
jeans [ʤi:nz] джинси;
trousers [ʹtraʊzəz] брюки;
sweatshirt [ʹswet
:ʃɜ t] толстовка;
jacket [ ӕʹʤ kɪt] піджак, куртка;
coat [kəʊt] пальто;
scarf [ska:f] шарф;
tights [taɪts] колготки;
sock [sɒk] шкарпетка;
shoe [ʃu:] туфля;
boot [bu:t] черевик.
swimsuit [ sw msju:t] купальник;
waistcoat [ w stk
tracksuit [ʹtræksju:t] спортивний костюм.
ʹ
ʹ əɪ əυ
ɪ
t] жилет;
1. Number 1 isablouse.
2. Number 2 isashirt.
3. Number 3 is a skirt.
4. Number 4 is a pair of tights. 5. Number 5 is a Tshirt.
6. Number 6 is a jacket.
7. Number 7 are trousers.
8. Number 8 is a pair of socks.
9. Number 9 is a dress.
10. Number 10 is a pair of jeans.
11. Number 11 is a scarf.
12. Number 12 is a coat.
13. Number 13 isasweater.
14. Number 14 areshoes.
15. Number 15 areboots.
16. Number 16 is a sweatshirt.
3
2. Говоріння і письмо. Впр. 2 (с. 28).
Подивіться на фото. Хто носить нижченаведені предмети одягу: сукня,
светр, джинси, брюки, спідниця, черевики, туфлі, шкарпетки, шарф,
колготки, сорочка, блузка.
1. Daniswearingjeans, a sweater and a pair of socks.
2. Ann is wearing a dress, a scarf and a pair of tights.
3. Alex is wearing trousers, a shirt and boots.
4. Jane is wearing a blouse, a skirt and shoes.
3. Аудіювання та читання. Впр. 3 (с. 29).
Послухайте і прочитайте тексти.
Одяг, який мені подобається носити
Енн: Коли я йду до школи, я звичайно одягаю шкільну форму. Це темно
зелений піджак, зелена спідниця і біла блузка. Краватку я не одягаю. В
Україні можна носити туфлі різних кольорів. Увечері я звичайно одягаю
джинси і топ чи светр. Мій одяг звичайно дуже зручний. Коли я йду на
вечірку, то часто одягаю нарядну сукню, або спідницю і блузку. У мене є
гарні туфлі. Я їх люблю! Алекс: Я навчаюся у художній школі. У нас не має форми, але нам не
можна одягати джинси до школи. Я звичайно одягаю темні брюки,
сорочку і джемпер. Я не ношу піджаки. Вони не зручні. Я завжди ходжу у
кросівках. Мені не подобаються черевики. Коли я йду до спортзалу, яберу
з собою спортивний костюм і футболку.
4
Ден: Коли я йду до школи, я одягаю синій піджак, сині брюки і білу
сорочку. Іноді я одягаю краватку. Мені подобається моя шкільна форма.
Мій улюблений одяг – це моя нова толстовка, сині джинси і білі кросівки.
Вдома я завжди ношу футболки і шорти.
4. Читання і письмо. Впр. 4 (с. 29).
Робота в парах. Запитайте і дайте відповіді на питання.
1 – Alex; 2 – Alex; 3 –Nobody is.; 4 – Dan; 5 – Ann; 6 – Alex.
5. Говоріння і письмо. Впр. 5 (с. 30).
Скажи, що ви одягнули б в такій ситуації.
1. When I am going to a birthday party, I usually wear a smart dress, or a skirt
and a blouse.
2. When I am going to school, I usually wear a school uniform.
When I am going to school, I usually wear a black jacket, black trousers and
a white shirt.
3. When I am going to work in the garden, I usually wear a Tshirt and shorts.
4. When I am going to the gym, I usually wear a tracksuit and trainers.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. 6 (с. 30), письмово; вивчити нові слова.
Напишіть про одяг, який ви звичайно носите. Використайте впр. 3 (с. 29)
як зразок. Почніть так: When I go to school, I usually put on dark trousers, a shirt and a
jumper. I wear jeans and a sweater after school. When I am at home, I always
wear Tshirts and shorts. When I go to the gym, I take a tracksuit and trainers
with me.
2. Підведення підсумків уроку.
T: Thank you for your hard work today. The lesson is over. Goodbye.
Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Мій одяг" (5 клас)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.