Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Оценка 5
Разработки уроков
docx
английский язык
5 кл
14.02.2017
Конспект уроку у 5 класі з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" містить орієнтовні відповіді до усіх вправ, зазначених автором, Аллою Несвіт, у цьому підручнику до 7 уроку. Це сьомий урок у 5 класі. Конспект складений відповідно до сучасних вимог методики викладання англійської мови, і стане у нагоді вчителям-початківцям, а також усім тим, кому бракує часу на підготовку до уроків.
Конспект №7 (5 клас).docx
Клас: 5 Дата:____________ № уроку: 7 Вчитель: Михайлова Лариса
1
Тема уроку: Моя майбутня професія.
Мета:
●
Навчальна: ознайомити з новими лексичними одиницями, перевагами
і недоліками деяких професій; активізувати лексику теми; повторити
граматичний матеріал: Простий минулий час.
●
Розвиваюча: розвивати здібності учнів до професій, зацікавленість у
розширенні своїх знань, вміння грамотно працювати з інформацією та
удосконалювати навички вживання правильних і неправильних дієслів у
Простому минулому часі.
●
Виховна: виховувати відповідальне ставлення до вибору майбутньої
професії, а також загальну дисципліну учнів.
Обладнання: малюнки професій, відповідно до теми, наочнограматична
схема “Простий минулий час” та плакат неправильних дієслів.
Тип уроку: формування вмінь і навичок.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
Фонетична зарядка.
4. Перевірка домашнього завдання. 5. Мотивація навчальної діяльності.
2
ɪʹ ɑɪ ə
II. Основна частина уроку.
1. Аудіювання і говоріння. Впр. 1 (с. 18).
Послухайте і повторіть.
webdesigner [webd z n ] вебдизайнер;
driver [ dr v ] водій;
worker [ w :k ] робітник;
veterinarian (vet) [vet r n
lawyer [ l
fashiondesigner [ fæ nd z n ] модельєр;
occupation [?ɒkjυʹpe ( )
ə ɪ ɛə ɪə
:j ] юрист, адвокат;
ʃə ɪʹ ɑɪ ə
ɪʃ ə n] заняття, професія.
r n] ветеринар;
ʹ ɑɪ ə
ʹ ɜ ə
ʹ ɔ ə
ʹ
2. Говоріння. Впр. 2 (с. 1819).
Робота в парах. Розіграйте діалоги. Використайте слова з впр. 1.
1. Ким ти хочеш працювати у майбутньому?
Я хочу бути вебдизайнером (водієм, різноробочим, ветеринаром,
юристом, модельєром).
2. Ким працює твій тато?
Він – юрист.
Юрист?
Так. Правильно.
3. Джейн, у тебе є брат? Ким він працює? Він інженер?
Ні, він не інженер.
Він водій?
Ні. Він менеджер.
Ти також хочеш бути менеджером?
Ні. Я хочу бути ветеринаром. Я люблю тварин. А ти?
Я хочу бути модельєром. Мені подобається створювати новий одяг.
3. Введення нового граматичного матеріалу: Простий минулий час.
Учні розглядають рамку на с. 17 та схеми на дошці. Ми використовуємо Простий минулий час:
● коли говоримо про завершенудію в минулому:
Ми вийшли надвір, щоб пограти у м’яч.
● для ряду минулих дій:
Я швидко пішов у гардероб і забрав бутерброд.
●коли є вираз минулого часу: вчора, минулого року, у 2000 році:
Вчора був жахливий день.
Вчора я поливав рослини.
Ти поливав рослини вчора? – Так. / Ні.
Я не поливав рослини вчора.
До правильних дієслів додайте закінчення ed: дивиться – дивився.
Неправильні дієслова ми повинні запам’ятати
Правила орфографії: капає – капав; плаче – плакав.
Дивіться граматичний довідник (с. 212).
3
ThePastSimpleTense
(Простий минулий час)
Стверджувальна форма
S + Ved / V2
Заперечна форма
S + did + not + V/ V1
Питальна форма
Did + S + V / V1
4. Горовіння. Впр. 3 (с. 19).
Пограйте у граматичну гру. Дійте, як у прикладі. Використайте дієслова з
рамки.
Teacher: Say the verbs in the Past Simple. Meet.
Group B: Meet.
Teacher: Wrong. Group B doesn’t get a point.
5. Говоріння. Впр. 4 (с. 20).
а) Робота в парах. Напишіть ім’я когось із своїх родичів (своєї мами, тата,
тітки і т. д.). Дай список своєму партнеру. Хай твій партнер запитає тебе,
хто вони. Who is Olia?
She is my mother.
What does she do?
She is an English teacher.
Did you visit in the place where she works yesterday?
Yes, I did. She works at my school.
What did you see there?
My mother teaches children speak, read and write English.
What did you do there?
I helped her to sing English songs and play games.
4
Who is Vova?
He is my father.
What does she do?
He is a doctor.
Did you visit in the place where he works yesterday?
Yes, I did. I went to the hospital yesterday.
What did you see there?
My father treated sick people.
What did you do there?
I watched him.
б) Обговоріть у класі. Розіграйте ситуацію.
My mother is an English teacher. She works at my school. My mother teaches
children speak, read and write English. I sometimes help her.
My father is a doctor. I went to the hospital. My father treated sick people. I
watched him.
6. Письмо. Впр. 5 (с. 20).
Запишіть питання і короткі відповіді до наступних речень.
1. Did you take your pet to school yesterday? – Yes, I did. / No, I didn’t.
2. Did you put all your textbooks into your bag yesterday? – Yes, I did. / No, I
didn’t.
3. Did you become good friends last summer? – Yes, we did. / No, we didn’t.
4. Did you play football in the park yesterday? – Yes, I did. / No, I didn’t. 5. Did you want to buy a can of coke yesterday? – Yes, I did. / No, I didn’t.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Написати розповідь про своїх батьків; вивчити нові слова та граматичне
правило (с. 212).
2. Підведення підсумків уроку.
а) Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
б) Оцінювання учнів.
T: Thank you for your hard work today. The lesson is over. Goodbye.
Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Моя майбутня професія" (5 клас)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.