«One day» тақырыбы бойынша лексиканы зерделеу бойынша оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; берілген шағын тақырып шеңберінде диалог сөз дағдысын қалыптастыруды жалғастыру. Oқушылардың фонематикалық есту және буынның 1-ші түрінде Ii, Yy әрпінің оқу дағдысын қалыптастыру.
пәндік: Present Simple , Past Simple түрін пайдалана білу. тұлғалық: оқылған тілге қызығушылық таныту. жүйелік-әрекеттік: бос уақыты туралы ақпаратты ұсына білу; өзінің әуестігін сипаттай білу.
Бағдаршам, смайликтер, суреттер, СВ- ойнатқыш, интерактивті тақта, сандар жазылған карточкалар жинағы.
One day Microsoft Office Word (2).docx
Казахстан, Кызылординская область, Сырдаринский район, пос. Теренозек
Школалицей №35 им. Иса Токтыбаева
Учитель английского языка
Шадиева Фатима Нантаевна
Пән мұғалімі
Пәні
Сабақтың тақырыбы
Сыныбы Күні
Шадиева Ф.
Ағылшын тілі
One day.
4 «а,б»
Мақсаты
Күтілетін
нәтиже
Ресурстар
Енгізілген
модульдер
Әдістәсілдер
«One day» тақырыбы бойынша лексиканы зерделеу бойынша
оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; берілген шағын тақырып шеңберінде
диалог сөз дағдысын қалыптастыруды жалғастыру. Oқушылардың
фонематикалық есту және буынның 1ші түрінде Ii, Yy әрпінің оқу
дағдысын қалыптастыру.
пәндік: Present Simple , Past Simple түрін пайдалана білу.
тұлғалық: оқылған тілге қызығушылық таныту.
жүйелікәрекеттік: бос уақыты туралы ақпаратты ұсына білу; өзінің
әуестігін сипаттай білу.
Бағдаршам, смайликтер, суреттер, СВ ойнатқыш, интерактивті тақта,
сандар жазылған карточкалар жинағы.
СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа
тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу,
көшбасшылық
«Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «сұраққа жауап беру,
мысал келтіру.Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бірбірімен
әңгімелеседі. Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу
Мұғалімнің жазбасы
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің ісәрекеті
Оқушының ісәрекеті
Org. moment.
(2 минут)
Good morning, children!
I’am glad to see you!
How are you today?
I’am OK. Thank you. Sit down,
please.
Good morning, teacher!
We are glad to see you too!
Fine, thanks. And you? Warmup
activity.
(6 минут)
Phonetic drill
exs. (4 мин)
Practice
(17минут)
Relaxation
(2минут)
Children, do you like playing?
What games do like playing?We
are going to speak about different
games that children from different
countries enjoy playing.
Children, let’s practice saying
English sounds. Listen and repeat
after me: Sound [ђ] playing,
flying, skipping, running, jumping
Ex.1 Listen and repeat long I; i,y
Track 21.
Ex.2 Read
Ex. 3. Read and choose the words
in a long I sound.
Ex.4 Look at the pictures and
learn the new words.
Ex.5 Look at the pictures and
answer the questions.
Track 22.
Ex.6 Choose: True or false.
Ex.7 Match the words and
phrases.
Ex. 8 Discuss in groups. Are
computer/video games bad for you?
Why?
Teddy Bear, (2) turn around.
Teddy Bear, (2)touch the ground.
Teddy Bear,(2) show your shoe.
Teddy Bear, (2) that will do!
Сөйлем құрау арқылы жаңа тақырыпты
ашу, сабақтың мақсатын бірігіп
айту.
Listen and read after the teacher.
Оқушылардың оқу дағдысын
қалыптастырады.
Оқушылар Ii, Yy әріптері [ai] дыбысы
ретінде оқылатын сөздер ді таңдап
оқуы керек.
Жеке және жұптасып оқу.
Оқушылар қате жазылған сөздерді
дұрыстауы тиіс.
Оқушылар екінші бағаннан оларға
мағынасы бойынша үйлесетін
анықтамаларды таңдауы тиіс.
Топпен жұмыс.
Оқушылар айтылған сөздерді
орындайды. Teddy Bear, (2) go upstairs.
Teddy Bear, (2)say your prayers.
Teddy Bear,(2) switch off the light.
Teddy Bear, (2)say good night!
Conclusion part
Дәптермен жұмыс.
(10 минут)
Ex.1. Match the words to the
pictures.
Ex.2. Listen and write 1 to 6 to
show the order you hear them in.
Track 23.
Оқушылар сөздерді суреттермен
сәйкестендіреді.
Оқушылар тыңдай отырып, тиісті
суретті номерлейді.
Ex.3. find these verbs in Past
Simple and circle them.
Оқушылар өткен шақтағы етістіктерді
тауып, айналдыра сызады.
Assessment
(2минут)
You worked very well! Now, let’s
revise the words you have learnt at
the lesson. (Check yourself! Tag,
hopscotch, skipping, marbles,
jacks, tictactoe, a rope, a stone,
busy, different, fun, healthy).
How can you assess your work?
Өзінөзі бағалау.
If you think everything was perfect,
show me red cards. If you suppose
that you have worked not very
well, green cards and you have
worked bad, on your point of view
yellow
Feedback
Бүгін мен не үйрендім?
Оқушылар стикерлерге сабақ
(pupils’
reflection)
(2минут)
Маған не ұнады/ұнамады?
туралы пікірлерін жазып кетеді
Жаңа сабақ бойынша сұрақ
немесе пікірің Маған ұнады Мен үшін жаңалық
Маған қиын
болды
Hometask
Еx.4
Children, your work today was
great! We did much work. We
learned some new words and
revised the words we learned last
year. Please ,tell me the new words:
form, place, here. That’s great!
Сабақтың
өзіндік талдауы.
Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені
және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай
отырып жаттығулармен жұмыстанды. Тақырыпқа қатысты жұпта диалог
құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті.
Put the missing letters.
Сабақ бойынша
өзгертулер,
ұсыныстар
One day.
One day.
One day.
One day.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.