«Place where I live»тақырыбы бойынша лексикалық және грамматика- лық материалды зерделеу мен бастапқы бекіту бойынша оқушылар- дың әрекетін ұйымдастыру; оқушыларда орфографиялық дағды мен фонематикалық естудің қалыптасуына ықпал ету; Present Simple етістігінің –s, -es [s], [z], [iz] жалғауларын оқу дағдысын қалыптас- тыру; [s], [z], [iz] дыбыстарын оқу және айту дағдысын белсенді ету.
Place where I live Microsoft Office Word (2).docx
Тексерілді:
Оқу ісінің меңгерушісі:
Пән мұғалімі
Пәні
Сабақтың тақырыбы
Сыныбы Күні
Шадиева Ф.
Ағылшын тілі
Place where I live.
4 «а,б»
Мақсаты
Күтілетін
нәтиже
Ресурстар
Енгізілген
модульдер
Әдістәсілдер
«Place where I live»тақырыбы бойынша лексикалық және грамматика
лық материалды зерделеу мен бастапқы бекіту бойынша оқушылар дың
әрекетін ұйымдастыру; оқушыларда орфографиялық дағды мен
фонематикалық естудің қалыптасуына ықпал ету; Present Simple
етістігінің –s, es [s], [z], [iz] жалғауларын оқу дағдысын қалыптас
тыру; [s], [z], [iz] дыбыстарын оқу және айту дағдысын белсенді ету.
пәндік: сабақтың белсенді лексикасын busy, quite, noisy, industrial
cөздерін есту арқылы қабылдау, дұрыс жазу және сөйлеген сөзде
пайдалану; сын есімдердің салыстырмалы шырайын жасау ережесін, quite/
noisy антонимдік жұптарын білу; шағын мәтіндердің мазмұнын түсіну; бір
буынды сын есімдердің салыстырмалы шырайын, етістіктің қазіргі және
өткен шағын пайдалана білу; болымды, болымсыз және сұраулы
сөйлемдерде сөз тәртібін сақтау; зат есімнің көпше түрінің жалғауларын
есту арқылы тани білу және дұрыс оқу.
тұлғалық: оқылатын тілге қызығушылық таныту;
жүйелікәрекеттік: оқылған лексикалықграмматикалық материалды
берілген тақырып бойынша қарапайым сөйлемдер құру үшін қолдану.
Бағдаршам, смайликтер, суреттер, СД ойнатқыш, интерактивті тақта,
сандар жазылған карточкалар жинағы.
СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа
тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу,
көшбасшылық
«Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «сұраққа жауап беру,
мысал келтіру.Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бірбірімен
әңгімелеседі. Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу
Мұғалімнің жазбасы
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің ісәрекеті
Оқушының ісәрекеті
Org. moment.
Good morning, children!
Good morning, teacher! (2 минут)
Warmup
activity.
(6 минут)
Phonetic drill
exs. (4 мин)
Practice
(17минут)
We are glad to see you too!
Fine, thanks. And you?
Сөйлем құрау арқылы жаңа тақырыпты
ашу, сабақтың мақсатын бірігіп
айту.
Listen and read after the teacher.
Оқушылардың оқу дағдысын
қалыптастырады.
Оқушылар сұрақтарға жауап
береді.
Тапсырма мәтіннің мазмұнын
тексеруге бағыттылады.
Оқушылар тапсырманы орындайды
I’am glad to see you!
How are you today?
I’am OK. Thank you. Sit down,
please.
-Children, today we continue
talking about Kazakhstan. We are
going to talk about different places
of Kazakhstan. The topic of our
lesson is “Place where I live”
Now children, let’s practice some
English sounds.
Sound [aiә]: tired, quiet, fire,
buyer. [oi]: toy, boy, noisy
Ex.1 Read correctly the endings:
[s], [z], [iz].
Ex.2 Read the text. Make sure
you read the endings correctly.
Ex.3. Look at the pictures and
answer the questions. Then listen
and read. Track 43.
Ex.4. Find these words in the text,
translate them with a dictionary.
Then translate these sentences.
Ex.5. Paraphrase the sentences.
1 Winter in Aktobe is cold.
Winter in Turgen isn’t very
cold. Winter is Aktobe is
colder than in Turgen. 2 Aktobe is busier than Turgen
3 Summers in Torgen are
hotter than in Aktobe.
4 Aktobe is bigger than Turgen
5 Turgen village is smaller
than Aktobe.
6 Aktobe is noisier than
Turgen village.
7 Turgen is a quieter place
than Aktobe.
Ex. 6. Draw or find a picture of the
place where you live. Present it to
the class and compare your place to
London.
Stand up and look around,
Raise your head and turn around,
Stamp your feet upon the ground,
Clap your hands and then sit down.
Relaxation
(2минут)
Оқушылар айтылған сөздерді
орындайды.
Conclusion part
Дәптермен жұмыс.
(10 минут)
Assessment
(2минут)
Ex.1. Write the comparative form
of these adjectives.
Ex.2. Complete the sentences using
the comparative form of adjiectives
Ex.3. Choose the correct answer.
Keys: 1.B. 2.B. 3.C. 4.B.
Орфография ережесін сақтай
отырып, оқушылар салыстырмалы
шырайды жасауы және жазуы тиіс.
Оқушылар жақшада берілген сын
есімдерді салыстырмалы шырайда
қолдануы тиіс.
Оқушылар жауаптың дұрыс
нұсқасын таңдауы тиіс .
How can you assess your work?
Өзінөзі бағалау.
If you think everything was perfect,
show me red cards. If you suppose
that you have worked not very
well, green cards and you have
worked bad, on your point of view
yellow Feedback
Бүгін мен не үйрендім?
Оқушылар стикерлерге сабақ
(pupils’
reflection)
(2минут)
Маған не ұнады/ұнамады?
туралы пікірлерін жазып кетеді
Жаңа сабақ бойынша сұрақ
немесе пікірің
Маған ұнады Мен үшін жаңалық
Маған қиын
болды
Hometask
Еx.4.
Children, your work today was
great! We did much work. We
learned some new words and
revised the words we learned last
year. Please ,tell me the new words:
That’s great!
Сабақтың
өзіндік талдауы.
Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені
және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай
отырып жаттығулармен жұмыстанды. Тақырыпқа қатысты жұпта диалог
құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті.
Put the missing letters.
Сабақ бойынша
өзгертулер,
ұсыныстар
Place where I live.
Place where I live.
Place where I live.
Place where I live.
Place where I live.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.