Шығармашылық
Оценка 4.8

Шығармашылық

Оценка 4.8
Занимательные материалы
docx
воспитание
Детсад
07.11.2021
Шығармашылық
Бүгін біз майлы қарындашпен жолдың суретін саламыз. Ол үшін маған алдымен мынаны айтындаршы. (Ақ қағаз бетіне қызыл ұзын жолақты
2bbbb.docx

№ 2 Ұйымдастырылған оқу қызметі  жоспарының

Педагогтың аты-жөні

Ахметова А.С

Күні

06.09.21ж.

Тобы

№ 1 кіші топ

Білім беру саласы

Шығармашылық

Бөлім

Сурет

Тақырыбы

Балабақша жанындағы жол

Мақсаты

Бейнелеу қызметіне қызығушылықты арттыру

Сөздік жұмыс

жол

Көптілді компонент

жол-дорога, 

Ресурстар

демонстрациялық материалдар.

Барысы

ҰОҚ кезеңдері

Педагогтың әрекеті

Тәрбиеленушінің әрекеті

Кіріспе бөлім

алалар өткенде біз майлы қарындашпен қағазға түрлі сызықтар түсіріп, сурет салуға болатының білдік. Енді бүгін қандай сурет салсақ екен? Мен бір жұмбақ жасырайын сендер жауабын тауып көріңдер:

Ұзын, ұзын, ұзын жіп,

Ұшына шыққан жан бар ма?

Ақырын басқан жан бар ма?

Ұшына шықпа жалғанда.(Жол)

(Жұмбақтың мағынасын ашып түсіндіреді).

 

Балалар мұқият тыңдайды.

 

 

 

Балалар жұмбақтың жауабын шешеді.

 

Негізгі бөлім

Бүгін біз майлы қарындашпен жолдың суретін саламыз. Ол үшін маған алдымен мынаны айтындаршы. (Ақ қағаз бетіне қызыл ұзын жолақты

Енді қағазға қарындашты өте қатты баспай ұзын-ұзын сызықтар жүргізсеңдер, «ұзын жол» болад Біз ұзын жол салдық.

-Мынадай жолда машина жақсы жүреді, жол тегіс болмаса машина жүре алмайды. Кейбір дұрыс сызық жүргізе алмаған балаларға сол балалардың өзінің қағазына сызып көрсетеді.

-Мына жерде өздерінің бейнеленгендей ұзын жол жатыр,кәне барлығымыз осы жолмен өтейік. (Балалар кезектесіп,

бірінің артынан бірі жүріп, бір-біріне қол ұшын беріп көмектеседі. Жайлап аяқ ұшымен секіріп түсулерін қадағайлайды).

ойын: “Бағдаршам”

-Жол қандай ұзын жол болса да, бәрің жақсы жүріп өтіңдер. (Тәрбиеші балалардың дұрыс қимыл іс-әрекеттерін қолдайды.

 

(Барлығы жұмысқа кіріседі. Бірнеше сызықтар жүргізеді).

алалар алдарындағы жолақ қағаздарын салыстырып көреді.

Балалар ауада солдан оңға қарай бірнеше сызық жүргізіп,

қолдарын жаттықтырып алады.

 

 

 

 

 

 

Содан соң қағаз бетіне қарындашпен солдан оңға қарай жол салады.

Қорытынды бөлім

алалардың салған суреттерін тақтаға қойып, мақтайды.

-Қандай ұзын жол жасадық,енді бәріміз машиналарды жолда жүргізіп ойнаймыз.

 

Балалар ұзын жолмен машиналарын жүргізіп ойнайды.

 

Тексерді:

Ескерту:

 

Педагогикалық  қолдауына  мұқтаж болған  балалар:


 

Педагогтың аты- жөні Ахметова

Педагогтың аты- жөні Ахметова

Негізгі бөлі м Бүгін біз майлы қарындашпен жолдың суретін саламыз

Негізгі бөлі м Бүгін біз майлы қарындашпен жолдың суретін саламыз
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
07.11.2021