Мектеп атауы |
№220 |
|||||||||||||||||||||||||||
Мерзімі, күні |
26.01.2021 жыл |
|||||||||||||||||||||||||||
Сынып |
2 |
|||||||||||||||||||||||||||
Пән |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||||||||||||
Тақырып |
Шынықсын денеміз. Бердібек Соқпақбаев. Шынықсын денеміз |
|||||||||||||||||||||||||||
Мақсаты: |
2.1.1.1 - шығарманың мазмұны бойыншасұрақтарға жауап беру 2.2.5.1 - мұғалімнің көмегімен көркем шығармадағы оқиғаның басталуын, дамуы мен аяқталуын анықтау 2.3.4.1 - мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету |
|||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы
|
Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады
Оқушылардың ара қашықтығы 1,5 метр алшақтықта отырады. |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы |
Жұмбақтардың шешуін тап.
Табаныма байладым Қос таяқпен айдадым.
Зулап түсіп төменге, Шықпас менсіз төбеге.
Табанға тақтым, Жалпаң қақтым. Зырлап бақтым. |
Дескриптолр: Жұмбақтарды оқып, шешуін табады. |
Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||||||||||||||||||||||
|
«Шынықсың денеміз» (Бердібек Соқпақбаев) «Қыста қызық жұмыс бар.»
Сызбаға сүйеніп, автор туралы әігіменле
|
Дескриптор:
Берілген әңгімелерді оқиды. Екі әңгімені салыстырып. Бір бірінен айырмашылығы бар ма екенін айтады. |
Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау
Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||||||||||||||||||||||
Сергіту сәті |
|
Қимылды ойындар ойнатылады. |
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Өлеңдердң салыстыр. Ұқсастығы неде? Айырмашылыңы ше?
|
Дескриптор: Өлеңлегі ұқсастықты салыстырады. Б. Соқпақбаевтың өлеңінің соңғы екі жолын қайталап оқиды. Ол үшін не істеу керек? Ереже құрастырады.
|
Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
|
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
Үйге тапсырма беру |
|
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.