«Sport , The Olympic Games» тақырыбы бойынша лексиканы белсенді ету бойынша оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; Past Simple етістігінің болымсыз түрін жасалуымен және қолданылуымен таныстыру, осы грамматикалық құрылымның түсінілуі мен бастапқы бекітілуін қамтамасыз ету, оқушыларды етістіктің қазіргі және жай өткен шақтарын қолдануға жаттықтыру;Oқушылардың фонематикалық есту және oo әрпін дұрыс оқу дағдысының қалыптасуы үшін жағдай жасау.
The Olympic games Microsoft Office Word (2).docx
Казахстан, Кызылординская область, Сырдаринский район, пос. Теренозек
Школалицей №35 им. Иса Токтыбаева
Учитель английского языка
Шадиева Фатима Нантаевна
Пән мұғалімі
Пәні
Сабақтың тақырыбы
Сыныбы Күні
Шадиева Ф.
Ағылшын тілі
The Olympic games.
4 «а,б»
Мақсаты
Күтілетін
нәтиже
Ресурстар
Енгізілген
модульдер
Әдістәсілдер
«Sport , The Olympic Games» тақырыбы бойынша лексиканы белсенді
ету бойынша оқушылардың әрекетін ұйымдастыру; Past Simple
етістігінің болымсыз түрін жасалуымен және қолданылуымен таныстыру,
осы грамматикалық құрылымның түсінілуі мен бастапқы бекітілуін
қамтамасыз ету, оқушыларды етістіктің қазіргі және жай өткен шақтарын
қолдануға жаттықтыру;Oқушылардың фонематика лық есту және oo
әрпін дұрыс оқу дағдысының қалыптасуы үшін жағдай жасау.
пәндік: Past Simple түрін пайдалана білу.
тұлғалық: оқылған тілге қызығушылық таныту.
жүйелікәрекеттік: оқылған лексикалықграмматикалық материалды
«Sport, The Olympic Games »қарымқатынас жағдайында қарапайым
сөйлем құру үшін пайдалану.
Бағдаршам, смайликтер, суреттер, СВ ойнатқыш, интерактивті тақта,
сандар жазылған карточкалар жинағы.
СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа
тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу,
көшбасшылық
«Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «сұраққа жауап беру,
мысал келтіру.Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бірбірімен
әңгімелеседі. Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу
Мұғалімнің жазбасы
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің ісәрекеті
Оқушының ісәрекеті
Org. moment.
Good morning, children!
I’am glad to see you!
Good morning, teacher!
We are glad to see you too! (2 минут)
Warmup
activity.
(6 минут)
Phonetic drill
exs. (4 мин)
Practice
(17минут)
How are you today?
I’am OK. Thank you. Sit down,
please.
Last time we talked that if we
want to be healthy we need to do
sports. Today we will talk about the
Olympic games. Have you head
about them? Have you ever
watched them?
What do you think of sport?
Is it important and necessary
for us? What sport do you
do?
Let’s play game!
“Sport Alphabet” дидактикалық
ойыны.
Ex.1 Listen and repeat oolong
[u], short [o].
Track 33.
Ex.2 Read
Ex. 3. Read the sentences. Do they
have oo: long [u:] or oo short[o]?
Ex.4. Look at the pictures . Do
you remember the names of these
sports?
Ex.5. Look at the pictures and
answer the questions. Then listen
and read. Track 34.
Fine, thanks. And you?
Сөйлем құрау арқылы жаңа тақырыпты
ашу, сабақтың мақсатын бірігіп
айту.
Оқушылар тақтаға ағылшын әліпбиін
жазады. Олардың міндеті әліпбидің
әрбір әрпінен басталатын спортқа
қатысты кез келген сөзді тауып айту.
Listen and read after the teacher.
Оқушылардың оқу дағдысын
қалыптастырады.
Оқушылар сөйлемді оқып, қысқа
дауыспен айтылатын немесе
созылып айтылатын әріптердің бірін
таңдайды. Оқушылар
суретте бейнеленген әрбір спорт
түрінің атауын еске түсіреді.
Тыңдайды, оқиды, сұраққа жауап
береді.
Сұраққа жауап береді. Ex.6. Answer the questions .
Жұппен жұмыс.
Балалар өздеріне ұнайтын олим
пиадалық спорт түрінің бірін таң дап
оған сипаттама береді.
Оқушылар айтылған сөздерді
орындайды.
Жұптық жұмыс.
Оқушылыр сөйлем өткен шақта
айтылытындай сөздердің орнын
ауыстырады.
Оқушылар олимпиадалық спорт түрінің
бірінің атауын суретке сүйене
отырып атауы тиіс.
Оқушылар қатесін тауып, сөйлемді
дұрыс жазады.
Ex.7.Pairwork. Answer the
questions about you. Write your
partner’s answers in the chart.
Ex.8. Write about any Olympic
sport. Exchange your work with
your partner and read it.
Two little feet go tap,tap,tap.
….
Relaxation
(2минут)
Conclusion part
Дәптермен жұмыс.
(10 минут)
Ex.1. Complete the chat with your
partner’s answers.
Ex.2. Recorder the words to make
negative sentences in Past Simple.
Ex.3. Write the names of the
Olympic sports.
Ex.4. Find a mistake and discuss it
with your classmate. Write the
correct sentence.
You worked very well! Now, let’s
revise the words you have learnt at
the lesson. (Check yourself! An
athlete, Olympic games, to take
place, such, like, peace, war, a
symbol, Greece.)
Assessment
(2минут)
How can you assess your work?
Өзінөзі бағалау.
If you think everything was perfect, show me red cards. If you suppose
that you have worked not very
well, green cards and you have
worked bad, on your point of view
yellow
Feedback
Бүгін мен не үйрендім?
Оқушылар стикерлерге сабақ
(pupils’
reflection)
(2минут)
Маған не ұнады/ұнамады?
туралы пікірлерін жазып кетеді
Жаңа сабақ бойынша сұрақ
немесе пікірің
Маған ұнады Мен үшін жаңалық
Маған қиын
болды
Hometask
Еx.3
Children, your work today was
great! We did much work. We
learned some new words and
revised the words we learned last
year. Please ,tell me the new words:
That’s great!
Сабақтың
өзіндік талдауы.
Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені
және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай
отырып жаттығулармен жұмыстанды. Тақырыпқа қатысты жұпта диалог
құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті.
Put the missing letters.
Сабақ бойынша
өзгертулер,
ұсыныстар
The Olympic games.
The Olympic games.
The Olympic games.
The Olympic games.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.