Данный урок предназначен для учителей начальных классов в планировании описывается ход урока физминутка разные задания по уровню сложности. Данное планирование очень удобно практично и наглядно демонстрирует ход проведения урока в целом. Расписаны цели повторение обобщение и итог урока. очень интересно.
менің кітапшам 1 бөлім.docx
Сабақ: 1бөлім. Өзім туралы.
9сабақ. Менің кітапшам
Күні, айы:
Сынып: 1 «Б, В, Г»
Осы сабақ арқылы
жүзеге асатын оқу
мақсаттары
1
Мектеп: №42 орта мектеп КММ
Мұғалімі: Хамзина М.О.
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс
әрекет ету (қимыл, ымишараны қолдану, ісәрекет жасау)
1.1.2.1 күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын
түсіну
1.1.3.1 тыңдаған мәтін мазмұны бойынша мұғалімнің
көмегіменсұрақтарға жауап беру, сәйкес
иллюстрация/суреттер/сызбалар таңдау
1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік
нормаларды сақтай отырып, түрлі
1.3.3.1 мәтіннің жанрын (өлең, ертегі, жұмбақ, жаңылтпаш, санамақ)
ажырату
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар орындай алады:
№ 3 дәптерде берілген тапсырманы мұғалімнің көмегімен орындайды.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
№ 3 дәптерде берілген тапсырмалардың көбін өздігінен орындай
алады.
Оқушылар орындай алады:
№ 3 дәптерде берілген тапсырмаларды өздіктернен орындай алады.
1бөлім бойынша түстерді атайды, 1ден 10ға дейін санйды, киім
түрлерін аыратады.
5.1 Грамматикалық нормаларды сақтау (термин сөздерді қолданбау)
1.5.1.2 мұғалімнің көмегімен көптік/тәуелдік/ жіктік /септік
жалғауларын ауызша тілде қолдану
Алдыңғы оқу
Тілдік міндеттер
Жоспарланға
н уақыт
Сабақтың басы
2мин
Жоспарлаған әрекеттер
Жоспар
1 Ұйымдастыру: Оқушылармен амандасып алу,
сабаққа деген көңіл күйлерін білу.
Кел, балалар, күлейік!
Күлкіменен түлейік!
Күлкі көңіл ажары !
Күліп өмір сүрейік!
Ресурс
Сабақтың
ортасы
640 мин
2 Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айтып өту.
1тапсырма. Боя. Сұраққа жауап бер.
Бұл не?
Бұл – доп. (текше, қарындаш, қалам, дәптер, кітап,
№ 3 дәптер
көйлек, шалбар)
2тапсырма. Қайтала. Боя. Берілген сандарды атап
шығады, тұстерге сәйкес бояйды. 3тапсырма. Жаз. Түсіп қалған сандарды қойып жазу.
1...3...5...7...9...
4тапсырма. Сана, жаз. Текшеде салынған нүктелерді
санап жазу.
5тапсырма. Сәйкестендір
Кім?
Ата, ана, әже, әке
Не?
Қарындаш, кітап, текше,
көйлек, шалбар, доп, қалам
6тапсырма. Сана. Жаз. Берілген есепті шығарып, жауабын
жазу.
2доп + 2 доп =5
2текше+4 текше =6
3 қарындаш + 4 қарындаш = 7
7 тапсырма. Сұраққа жауап бер. Белгіле.
Сенде не бар?
Менде доп бар.
8 – тапсырма. Мұғалім заттардың атауын қазақша атап
тұрады. Оқушылар суретін салып бояйды.
(доп, текше, кітап, дәптер, қарындаш)
Сұхбаттасу.
Бүгін қандай тақырыпты өттік?
Бүгін сабақтта не істеіңдер?
Сабақтың соңы
5 мин
Парақшалар
3 мин
Рефлексия.
Маған бәрі түсінікті болды
Маған кей жерлері түсініксіз
Ештеңе түсінбедім
Қорытындылау
1 Сабақ барысында
Қосымша ақпарат
Төмендегі бөлікті сабағыңыз жайлы өз ойыңйызды жазуға
қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы
сұрақтарға жауап беріңіз. өзгертулер
енгіздіңіз бе?
Неге?
2 Жүргізілетін жұмыс
түрлері
қаншалықты тиімді
болды?
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе не?
1:
2:
1:
2:
1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?
1:
2:
1:
2:
1:
2:
Урок по казахскому языку 1 класс
Урок по казахскому языку 1 класс
Урок по казахскому языку 1 класс
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.