Сабақтың тақырыбы: Зәр шығару мүшелерінің құрылысы, қызметі.
Мақсаты: Зәр шығару жүйесінің мүшелерінің құрылысы және атқаратын қызметтері туралы білімдерін толықтыру.
Оқу нәтижесі: Зәр шығару жүйесінің мүшелерінің құрылысы және атқаратын қызметтерін біледі.
Оқыту әдістері: Топқа біріктіру. Сыни тұрғысынан ойлау. Диалогтық оқыту. Кері байланыс.
Дерек көздері: 1. Б.Қалкенова. «Адам анатомиясы, жас ерекшелігіне қатысты физиология және гигиена».
2. Ш.С.Набидоллина «Бастауыш мектеп жасындағы балалардың анат, физ және гигиенасы» 219 бет
Тапсырмалар: Сұрақтар қоржыны. Кірге оқимыз. Кейс-стади. Шеринг. Шығу билеті
Зәр шығару жүйесі құрылысы және қызметі.docx
Пәні:
Анатомия, физиология және
дене шынықтыру гигиенасы
негіздері
ДтБ17
Сабақ жоспары:
Пән оқытушысы:
Тыныштыкова С.Ш.
Күні:
01.02.2019
Тобы:
Сабақтың
тақырыбы:
Мақсаты:
Оқу нәтижесі:
Зәр шығару мүшелерінің құрылысы, қызметі.
Зәр шығару жүйесінің мүшелерінің құрылысы және атқаратын қызметтері
туралы білімдерін толықтыру.
Зәр шығару жүйесінің мүшелерінің құрылысы және атқаратын қызметтерін
біледі.
Оқыту әдістері: Топқа біріктіру. Сыни тұрғысынан ойлау. Диалогтық оқыту. Кері
байланыс.
Дерек көздері: 1. Б.Қалкенова. «Адам анатомиясы, жас ерекшелігіне қатысты физиология
және гигиена».
2. Ш.С.Набидоллина «Бастауыш мектеп жасындағы балалардың анат, физ
және гигиенасы» 219 бет
Сұрақтар қоржыны. Кірге оқимыз. Кейсстади. Шеринг. Шығу билеті
Оқытушы ісәрекеті
Студенттің ісәрекеті
Ресурстар
Тапсырмалар:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
Ұйымдастыру
Топқа бөлу
Үй
тапсырмасын
бекіту
Жаңа сабақ
Бекіту
тапсырмалары
Студенттерді түгендеу.
Сабаққа дайындығын
тексеру.
Студенттерді 15 ке дейін
санау арқылы 5 топқа
біріктіреді.
«Сұрақтар қоржыны»
Үй тапсырмасы бойынша
сұрақтарды жазады.
Кезектесе қоржындағы
сұрақтарға жауап береді.
«Бірге оқимыз»
1. Мәтінді оқу
2. Топта талқылап, ой
біріктіру
1.«Кейсстади» әдісі
Жағдаят беріледі,
пікірлерін сұрайды.
2.«Шеринг» әдісі
Тақырып бойынша ойларын
жинақтайды, пікір
алмасады.
Сабаққа дайын болады
Оқытушы нұсқауымен топқа
бірігеді.
Студенттер үй тапсырмасы
бойынша сұрақтарды параққа
жазып, қоржынға салады.
Кезектесе қоржыннан
сұрақтарды алып жауап
береді.
Алдымен жаңа тақырып
мәтінін оқиды. Түсінгендерін
топта талқылап, ойларын
біріктіреді.
1. Берілген жағдаят бойынша
ойланады, пікрлерін айтады.
2. Барлығы шеңберде отырады,
жүргізуші бастап, кезекпен
барлығы тақырып бойынша
ойды
түйінді
қорытындылайды.
Ой
қайталанбау керек.
Стикерге бүгінгі сабақ
бойынша пікірлерін жазады,
есікке жабыстырп шығып
кетеді.
Парақтар
Қоржын
Оқулық,
Мәтінді
парақшалар
стикерлер
Қорытындылау «Шығу билеті»
Сабақ бойынша пікірлерін
жазады Бағалау
Үй тапсырмасы Несептің түзілуі. Зәр шығару жұйесінің аурулары туралы мәлімет жинау.
Студенттерді сабақтағы белсенділігіне қарай бағалайды.
Зар шыгару мушелеринин курылысы, кызмети
Зар шыгару мушелеринин курылысы, кызмети
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.