Білімділік : Мен санау бірлігі –жүздікті білетін боламын ,жүздіктермен 1000-ға дейін санап үйренемін.
Тәрбиелік : Сабақ үстіндегі әрекеттерді орындай отырып, ұқыптылық пен әдептілікке тәрбиелеу, ұйымшыл болуға, ата дәстүрді қастерлеуге баулу. Жаңа білімді меңгере білуге, әдептілікке, ұқыптылыққа, адамгершілікке, ұйымшылдыққа, тәртіпті болуға тәрбиелеу. Эстетикалық тәрбие беру.
Дамытушылық : Жаңа сабақтың мәнін аша отырып, есептерді қосуды есептеу дағдыларын жетілдіруге, қосу және азайту амалдары бар есептерді шығару арқылы біліктілігін,дамытушылық ойын қалыптастыру.Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған.
кен3.docx
Сабақтың тақырыбы: Жүздікжаңа санау бірлігі
Сабақтың мақсаттары:
Білімділік : Мен санау бірлігі –жүздікті білетін боламын ,жүздіктермен
1000ға дейін санап үйренемін.
Тәрбиелік : Сабақ үстіндегі әрекеттерді орындай отырып, ұқыптылық
пен әдептілікке тәрбиелеу, ұйымшыл болуға, ата дәстүрді қастерлеуге баулу.
Жаңа білімді меңгере білуге, әдептілікке, ұқыптылыққа, адамгершілікке,
ұйымшылдыққа, тәртіпті болуға тәрбиелеу. Эстетикалық тәрбие беру.
Дамытушылық : Жаңа сабақтың мәнін аша отырып, есептерді қосуды
есептеу дағдыларын жетілдіруге, қосу және азайту амалдары бар есептерді
шығару арқылы біліктілігін,дамытушылық ойын қалыптастыру.
Сабақтың түрі: Жаңа білімді меңгерту
Сабақтың түрі: топка бөлу,аралас сабақ
Сабақтың әдісі: түсіндіру, ой қозғау, ойын , сұрақжауап
Сабақтың көрнекілігі: Слайдтар, ойын элементтері, үлестірмелі қағаз
Пәнаралық байланыс: дүниетану.
Сабақтың құрылымы:
1.Ұйымдастыру бөлімі.
2.Психологиялық дайындық
3.Үй жұмысын тексеру.
4.Жаңа сабақты хабарлау
5.Оқулықпен жұмыс
6.Тақтамен жұмыс. Дәптермен жұмыс
7.Кеспемен жұмыс
8.Сергіту сәті.
9.Шығармашылық тапсырма
10.Логикалық тапсырмалар
11.Сабақты қорытындылау
12.Үйге тапсырма беру.
13.Бағалау.
Сабақтың барысы:I.Ұйымдастыру бөлімі.
Шаттық шеңбер
Күн күлімдеп ,нұр төкті,бізге жолдап
Сәлем!
Жақсы сөздер нұр септі,бізге жолдап
Сәлем!
Еске сақта кеңесті,достарға сыйла
Сәлем!
Кел, қосылып айтайық бір –бірімізге
Сәлем! Оқушылардың қолдарына суреттер беру арқылы топқа бөлу.
Күз.Қыс.Көктем.Жаз.
орындарына жайғастыру.
Сонау,сонау алысқа
Жүзсің десең кемелер
Сонау,сонау алысқа
Ұшсын десең денелер
Математика ең керекті
Ғылым бұл.
Сондықтанда,сондықтанда
Сол ғылымның тілін біл.
демекші математика пәнінің біздің өмірімізде алатын орны зор.
Тіпті қарапайым жыл мезгілдерінің өзінде біз математика пәнімен
байланыстыра аламыз.
Қалайша ? деген сұрақ туындауы мүмкін.
Маужыраған барқыт қоңыр күз.
Кәне,бәріміз күз айларын атайықшы.
Қыркуйек.Қазан.Қараша.
Жақсы балалар сіздер рим цифрларымен танысқан боларсыздар.Олай болса
Қыркүйек нешінші ай .
9ші ай оны рим цифрымен қалай белгілейміз.
Қазан
Қараша
Ия,дұрыс балалар.Біз күзден өттік.
Олай,болса өткенді қайталау мақсатында қүздің тапсырмаларын орындайық.
Күзден кейін қыс.
Қыстың ызғарлы ,суық күндері сияқты
Біз бүгінгі жаңа сабағымызга кіреміз .
Өткен сабақта біз 100 ге дейін санап үйрендік
Түтікшелермен сабаққа кіру.
10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 тура және кері санау
100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
Аймектепті көрсету
Сергіту сәті
Торт топка тапсырмаларды орындату.
Қыстан кейін көңілді көктем келеді.
Көктем мезгілі неге көңілді?
Мерекелер бар.
Қандай мерекелер бар?
Олай,болса көңілді тапсырмалар орындаймыз. Орнымыздан тұрып баріміз бірге сергіп алайық.
Топтық жұмыс: Әр топқа тапсырмалар беру.
90
909
56
34
24
222
Көктемнен кейін жайдарлы ,жемісі мол жаз келеді.
Жеке тапсырма шардың ішіндегі тапсырмалар.
Әр топқа бөлу
Шығармашылық тапсырма .Себетте 4 алма бар.Оны 4 досыңа бірбірден
және себетте 1 алма қалатындай етіп бөліп бер?
Перфокартамен жұмыс.
Қорытындылау. Үйге тапсырма
Жыл мезгілдерінің тапсыралары.Әр топқа жекежеке.
Оқушыларды бағалау.Мадақтау.
Жүздік-жана санау бірлігі
Жүздік-жана санау бірлігі
Жүздік-жана санау бірлігі
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.