Пәннің аты:
Математика Уақыты: Мұғалім:
Сабақтың тақырыбы Қайталау (68-69- бет)
Сілтеме Математика оқулығының әдістемесі
Сабақтың жабдығы суретті кестелер, қосымша тапсырмалар жазылған үлестірмелер.
Жалпы мақсаттар
Оқыту нәтижесі Оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіру, тақырыпқа байланысты берілген тапсырмаларды орындату. Математикалық сауаттылыққа тәрбиелеу. Білім,білік дағдыларын жетілдіру.
Мұғалімнің әрекеті Оқушының әрекеті
Бағалау парақшасымен таныстыру
Топқа бөлу Оқушыларға кесілген суреттер үлестіріледі. Қолдарына алған қиындыларды құрастырып,сол бойынша топқа бөлінеді. Суреттерді тақтаға іледі.
Ынтымақтастық атмосферасы Балалар, бір – біріңе қарап жымиыңдар, жайланып отырып, көздеріңді жұмыңдар. Менің айтқанымды іштеріңнен қайталаңдар.
Мен бақытты баламын,
Жан дүниемде күн нұрлы
Жылуым мол бойымда.
Оқушылар бір-біріне жақсы тілек тілеп, сыныпта жақсы ахуал қалыптастырады.
Үй тапсырмасын пысықтау
Дәптерлерінен үй тапсырмасын тексеру. Оқушылар ауызша орындайды
Жаңа сабақ Оқулықпен жұмыс.
Дәптермен жұмыс.
№ 1
Өрнектерді оқу
№ 2 Суретпен жұмыс
-Төмендегі өрнектер нені білдіреді?
№ 3
-Әр бағанның өрнектерін бір-бірімен салыстыру. Не байқадыңдар?
№ 4
А) 20 қапта-1т
10 қапта-? Т
Ш: 1000:20=50 50х10=500
Ә) 25қапта-1т
10қапта-?т
Ш:1000:25=40 40х10=400
№ 5
І ш-112с
ІІш-95с 272кг шөп кем
Әр ш-?шөп
Ш: 112-95=17 272:17=16 112х16=1792кг 95х16=1520
№ 6
Күніне-1968л
Дүкендерге-464л
Қалаға-? қалғанын 32л бидондармен
Ш: 1968-464=1504л 1504:32=47бидон
№ 8
50 027х4=20010800 52007х4=20802800
Сергіту сәті
Логикалық есептер. «Дұрыс», «Бұрыс» ойыны
Ой толғаныс № 7 Кестемен жұмыс. Бағандарды салыстыру. Не өзгерді? Не тұрақты болды?
Сабақты бекіту Бүгінгі сабақта біз не істедік? Саған қайсы тапсырма қиын болды?
Үй тапсырмасы № 9 (69-бет) тапсырманы орындау Оқушылар күнделіктеріне жазады
Бағалау Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Өз көңіл күйлерін стикерге жазу. Бағалау парақшасын толтырады
Кері байланыс
мат 3.docx
Балалар, бір – біріңе қарап жымиыңдар,
жайланып отырып, көздеріңді жұмыңдар.
Менің айтқанымды іштеріңнен қайталаңдар.
Мен бақытты баламын,
Жан дүниемде күн нұрлы
Жылуым мол бойымда.
Дәптерлерінен үй тапсырмасын тексеру.
Ынтымақтастық
атмосферасы
Үй тапсырмасын
пысықтау
Жаңа сабақ
Қолдарына алған
қиындыларды
құрастырып,сол бойынша
топқа бөлінеді.
Суреттерді тақтаға іледі.
Оқушылар бірбіріне
жақсы тілек тілеп,
сыныпта жақсы ахуал
қалыптастырады.
Оқушылар ауызша
орындайды
Пәннің аты:
Математика
Сабақтың
тақырыбы
Сілтеме
Сабақтың
жабдығы
Жалпы
мақсаттар
Оқыту нәтижесі
Уақыты:
Мұғалім:
Қайталау (6869 бет)
Математика оқулығының әдістемесі
суретті кестелер, қосымша тапсырмалар жазылған үлестірмелер.
Оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіру, тақырыпқа байланысты берілген
тапсырмаларды орындату. Математикалық сауаттылыққа тәрбиелеу.
Білім,білік дағдыларын жетілдіру.
Мұғалімнің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау парақшасымен таныстыру
Топқа бөлу
Оқушыларға кесілген суреттер үлестіріледі.
Оқулықпен жұмыс.
Дәптермен жұмыс.
№ 1
Өрнектерді оқу
№ 2 Суретпен жұмыс
Төмендегі өрнектер нені білдіреді?
№ 3
Әр бағанның өрнектерін бірбірімен салыстыру. Не байқадыңдар?
№ 4
А) 20 қапта1т
10 қапта? Т
Ш: 1000:20=50 50х10=500
Ә) 25қапта1т
10қапта?т
Ш:1000:25=40 40х10=400
№ 5
І ш112с
ІІш95с 272кг шөп кем
Әр ш?шөп
Ш: 11295=17 272:17=16 112х16=1792кг 95х16=1520
№ 6
Күніне1968л Дүкендерге464л
Қалаға? қалғанын 32л бидондармен
Ш: 1968464=1504л 1504:32=47бидон
№ 8
50 027х4=20010800 52007х4=20802800
Сергіту сәті
Ой толғаныс
Логикалық есептер. «Дұрыс», «Бұрыс» ойыны
№ 7 Кестемен жұмыс. Бағандарды салыстыру. Не өзгерді? Не тұрақты
болды?
Сабақты бекіту
Бүгінгі сабақта біз не істедік?
Үй тапсырмасы № 9 (69бет) тапсырманы орындау
Бағалау
Кері байланыс
Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Өз көңіл күйлерін стикерге жазу.
Саған қайсы тапсырма
қиын болды?
Оқушылар күнделіктеріне
жазады
Бағалау парақшасын
толтырады
Қайталау (68-69- бет)
Қайталау (68-69- бет)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.