Ондық бөлшекті дөңгелектеу тақырыбын қайталай отырып, логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру. • ойлау қабілетін дамыту;
• ойын түсінікті етіп жеткізе білуге баулу;
• сыни тұрғыдан ойлауды қалыптастырып дамыту;
• топтық жұмысқа бейімдеу;
• өзін-өзі реттеуді үйрету.Оқушылардың алған білімдерін жүйелеу Ондық бөлшектерді оқығанда бүтін бөлігі оқылып, содан соң разряд аты аталып, одан кейін бөлшек бөлігі оқылады.
Бірліктен де кіші разрядтары бар ондық жүйеде жазылған сан ондық бөлшек боладыОндық бөлшектерді оқығанда бүтін бөлігі оқылып, содан соң разряд аты аталып, одан кейін бөлшек бөлігі оқылады.
Бірліктен де кіші разрядтары бар ондық жүйеде жазылған сан ондық бөлшек болады
165 -5 сынып.docx
Сабақтың атауы
Сілтеме
Жалпы
мақсаты
Міндеттер
Мұғалім үшін
оқу нәтижелері
Күтілетін
нәтиже
Туындайтын
идеялар
Тапсырмалар
Сабақтың түрі,
әдіс тәсілдері
Сабақтың
көрнекілігі
І.Оқушыларға
психологиялық
ахуал туғызу
Оқытуды басқару
және
көшбасшылық
АКТ
СТО Формативті
бағалау
1.Мұғалімдерге арналған нұсқаулық
2.Оқыту әдістемесі
3.Оқулық, Математика 5 сынып /Т.Алдамұратова/
Ондық бөлшекті дөңгелектеу тақырыбын қайталай отырып, логикалық ойлау қабілеті
мен есептеу дағдыларын жетілдіру.
ойлау қабілетін дамыту;
ойын түсінікті етіп жеткізе білуге баулу;
сыни тұрғыдан ойлауды қалыптастырып дамыту;
топтық жұмысқа бейімдеу;
өзінөзі реттеуді үйрету.
Оқушылардың алған білімдерін жүйелеу
• Тақырып бойынша ойқорытындылар жасау
Ондық бөлшекті дөңгелектеудің қасиеттерін пайдалана алады.
Ондық бөлшектерді оқығанда бүтін бөлігі оқылып, содан соң разряд аты аталып, одан кейін
бөлшек бөлігі оқылады.
Бірліктен де кіші разрядтары бар ондық жүйеде жазылған сан ондық бөлшек болады
Кіріспе 3 мин
Сынып пен амандасамын. Оқушылардың
атмосфералық ынтымақтастығын
қалыптастыру.(тренинг өткізу)
Үй тапсырмасын талдау.
Өзара бағалау арқылы үй тапсырмасын
тексереді.
АКТ, топпен жұмыс, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,диалогтық оқыту, бірлескен оқу,Блум
таксонономиясы, сұрақжауап, көшбасшылық, СТО, оқыту үшін бағалаужәне оқуды бағалау,
жас ерекшеліктеріне байланысты тапсырмалар, талантты және дарынды балаларды оқыту.
проектор, слайдтар, топтарға арналған тапсырма парақтары, үлестірме тапсырмалар,
стикерлер.
Топқа бөлінеді.
Пысықтау сұрақтары бойынша сұрақтарға
жауап береді.
топпен жұмыс
деңгейлік тапсырма
өздерін бағалау, бірінбірі бағалау
рефлексия.
2. Мұғалімнің ісәрекеті
Сабақтың барысы
Сергіту сәті. Сыныпты топқа бөлу:
Топ жетекшілерін өздері тағайындайды, бағалау парағы таратылады.
Білу. Тапсырмасын тексеру №1494
Түсіну. «Жұптық жұмыс» №1495, №1496
Сабақ №165
Сабақ жүргізген
мұғалімнің атыжөні
5 сынып
оқушы
Абишева
Толеутай
Калиевна
Есептер шығару. Ондық бөлшекті дөңгелектеу.
Ж.Болғанбаев атындағы
Самар орта мектеплицейі
(бірлескен оқу)
Қолдану. Топтық жұмыс І,ІІ,ІІІ қатар №1497
Талантты және
дарынды
балаларды оқыту
Талдау. Жеке жұмыс: №1498
Жинақтау.
1) 0,1: 1,15 2,26 3,58
2) 0,01: 0,452 1,671 7,943
Оқушының
ісәрекеті
Топтасып,
топтарға
бөлінеді
Топпен
жұмыс
жасайды.
бірбіріне
түсіндіреді.
бағалау
Өздік жұмыс
орындайды. 3) 0,001: 5,7528 0,1567 2,4568
4) 0,0001: 4,12461 6,87473 1,42591
5)1: 7 ,71 5,95 6,84
6)10: 451 843 952
7)100: 6458 1375 5783
Бағалау. Рефлексия
Не үйрендім? Не ұнады? Үнемі есімде сақтаймын... Мен үшін қызықты.
Топтағы оқушылар бірінбірі келесі критерийлер бойынша бағалайды:
Үйге тапсырма: №1502 №1503. Сабақтың өзіндік талдауы
Есептер шығару. Ондық бөлшекті дөңгелектеу.
Есептер шығару. Ондық бөлшекті дөңгелектеу.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.