Конспект уроку з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" (5 клас)
Оценка 4.6
Разработки уроков
docx
английский язык
5 кл
27.05.2017
Конспект уроку у 5 класі з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" містить орієнтовні відповіді до усіх вправ, зазначених автором, Аллою Несвіт, у цьому підручнику до 10 уроку. Це урок формування мовленнєвих навичок на основі прочитаного тексту. Конспект складений відповідно до сучасних вимог методики викладання англійської мови, і стане у нагоді вчителям-початківцям, а також усім тим, кому бракує часу на підготовку до уроків.
Конспект №10 (5 клас).docx
Клас: 5 Дата:____________ № уроку: 1 0 Вчитель: Михайлова Лариса
1
Тема уроку: Урок розвитку навичок читання.
Мета:
●
Навчальна: вдосконалювати навички читання: навчати учнів читати
текст і розуміти нову інформацію, ігноруючи незнайомі слова.
●
Розвиваюча: розвивати здібності учнів до цілеспрямованої роботи
для досягнення поставленої мети, культуру мовлення, письма та
пізнавальні інтереси.
●
Виховна: виховувати повагу до членів своєї родини, усвідомлення
важливості родинних зв’язків та доброзичливе ставлення до
співрозмовника.
Обладнання: тематичні картки, наочнограматичні схеми “Простий
минулий час” та “Теперішній простий час”.
Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
Фонетична зарядка.
4. Перевірка домашнього завдання.
5. Мотивація навчальної діяльності. 2
II. Основна частина уроку.
1. Говоріння і письмо. Впр. 1 (с. 24).
Робота в парах. Обговоріть питання.
1. My family is large.
2. Yes, I have a brother and a sister.
3. My brother is an elder child in the family and my sister is a younger child in
the family.
4. My brother likes to be elder in the family and my sister doesn’t like to be
younger in the family.
2. Аудіювання, читання і говоріння. Впр. 2 (с. 2425).
Послухайте, прочитайте і скажіть, якщо Лілі сподобалось бути молодшою
сестрою.
Молодша сестра
(За Барбарою Ботнер)
– Я не можу чекати до наступного тижня, – сказала Мері.
– А я можу, – сказала Лілі. – Це така подія! У мене також
наступного тижня День народження. Тобі 6 років, а мені буде 8 років! Але
бути старшою сестрою не весело! Якщо я падаю, я не повинна плакати. А
якщо падаєш ти, ти можеш плакати. Якщо я хочу посидіти в тата на
колінах, він каже мені, що я уже велика. А якщо ти хочеш посидіти в тата
на колінах, ти можеш залізти туди. Це несправедливо. Я хочу бути
меншою сестрою!
– Добре, – сказала Мері. – Тоді я буду твоєю старшою сестрою.
Спочатку вони збирали пазл з динозавром. Лілі скрізь розкидала
шматочки.
– Ти повинна зібрати їх. Ти ж старша сестра, – сказала Лілі.
Потім Лілі стрибала на скакалці так, як це звичайно робила її
менша сестра. Вона впала і почала плакати. Мері підійшла до неї і
допомогла сестрі встати. – Не плач, Лілі. Подивись! Ось твоя улюблена іграшка. – Лілі
перестала плакати і обійняла свою меншу сестру.
– Зрештою ти досить хороша старша сестра, – сказала вона.
3
– Ти теж досить хороша старша сестра, – сказала Мері.
– Дякую тобі за найкращий подарунок на День народження, –
сказала Лілі. Наступного тижня мені буде 8 років. Я стану вже дорослою.
Я зможу лягати спати пізніше за тебе. Зрештою я ж старша сестра.
3. Говоріння. Впр. 3 (с. 25).
Погодьтеся або не погодьтеся.
1 – I agree because Lily will be eight. 2 – I disagree because Mary is six. 3 – I
agree because Mary knows what big sisters usually do. 4 – I disagree because,
first, thought some things were not fair and, then, she understood it was better
to be the big sister. (Спочатку вона думала, що дещо було несправедливим,
а потім вона зрозуміла, що старшою сестрою бути краще.)
4. Говоріння. Впр. 4 (с. 25).
Робота в парах. Обговоріть питання.
1. Чому Лілі хотіла бути меншою сестрою?
2. Як вона намагалася вести себе, як старша сестра?
3. Лілі набридло грати з меншою сестрою? Чому?
1. Lily wanted to be a little sister because it’s no fun being a big sister. She
mustn’t cry and she too big to sit on daddy’s lap.
2. Mary helped her sister.
3. Yes, Lily was tired of playing a little sister because she was elder sister.
5. Говоріння. Впр. 5 (с. 25).
Поговоріть у класі. Розкажіть своїм друзям про свого брата чи сестру. Ти
піклуєшся про нього / неї? Це добре бути меншою / старшою дитиною у
родині?
Почніть так:
I have got a younger sister. Her name is Anna. She is kind. Anna is
three years younger than me. She is a pupil of the second form. My sister studies at the village school. She is good pupil and sister. Sometimes I help her
to do her homework. Ania does well at school. I love Anna and take care of
her because she is my sister and she knows about it. It is good to be a big child
in the family.
4
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. 6 (с. 25), письмово.
Прочитайте впр. 3 ще раз. Знайдіть дієслова у Минулому простому часі і
напишіть їх у Теперішньому простому часі. Утворіть 3 речення з ними.
Said – say; did – do; dropped – drop; jumped – jump; fell – fall; started – start;
came – come; helped – help; stopped – stop; hugged – hug.
2. Підведення підсумків уроку.
а) Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
б) Оцінювання учнів.
T: Thank you for your hard work today. The lesson is over. Goodbye.
Конспект уроку з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Урок розвитку навичок читання №1" (5 клас)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.