Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Оценка 4.6
Разработки уроков
docx
английский язык
5 кл
13.02.2017
Конспект уроку у 5 класі з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" містить орієнтовні відповіді до усіх вправ, зазначених автором, Аллою Несвіт, у цьому підручнику до 5 уроку. Це п'ятий урок у 5 класі. Конспект складений відповідно до сучасних вимог методики викладання англійської мови, і стане у нагоді вчителям-початківцям, а також усім тим, кому бракує часу на підготовку до уроків.
Конспект №5 (5 клас).docx
Клас: 5 Дата:____________ № уроку: 5 Вчитель: Михайлова Лариса
1
Тема уроку: Уподобання моїх друзів.
Мета:
●
Навчальна: ознайомити з новими лексичними одиницями;
активізувати лексику теми та навчати вживати її в діалогічному мовленні;
вчити висловлювати свою думку.
●
Розвиваюча: розвивати здібності учнів до комунікації, навички
ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, техніку
читання та перекладу; практикувати учнів у письмі.
●
Виховна: виховувати відповідальність у стосунках з друзями та
толерантне ставлення до їхніх уподобань, а також загальну культуру
учнів.
Обладнання: тематичні малюнки та наочнограматичний матеріал.
Тип уроку: формування вмінь і навичок.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
Фонетична зарядка.
4. Перевірка домашнього завдання.
5. Мотивація навчальної діяльності. II. Основна частина уроку.
1. Читання і говоріння. Впр. 1 (с. 1213).
Робота в парах. Як ви думаєте, що важливо для хорошого життя?
Прочитайте і доповніть список:
2
багато друзів;
дружня родина;
цікаве хобі;
багато цікавих книжок для читання;
заняття спортом;
захоплюючі подорожі в інші місця і країни;
довгі шкільні канікули;
час для того, щоб дивитись телевізор;
більше уроків…
* * * * * *
health (здоров’я);
agoodrest (хороший відпочинок);
an extraschool activity (позашкільна діяльність);
apet(домашній улюбленець);
timeforfun (час для розваг);
going for walks with friends (прогулянки з друзями).
2. Говоріння. Впр. 2 (с. 13).
Обговоріть у класі. По черзі розкажи про те, що важливо чи не важливо
для тебе.
Наприклад:
Я думаю, що важливо мати багато друзів. Разом весело проводити час.
Ми можемо грати в ігри і говорити про своє шкільне життя.
А я не думаю, що мати після школи додаткові уроки – це добре. Ми
повинні виконати свою домашню роботу і нам потрібен час для
відпочинку. I think that it is very important to have a friendly family for every person,
because it gives you a sense of stability and tradition. We can spend time
together. We can celebrate different holidays. We can share your thoughts and
feeling. We can ask for advice whenever you want.
3
(Я думаю, що для кожної людини важливо мати дружню родину, тому що
це дає вам відчуччя стабільності та традиції. Ми можемо разом
проводити час. Можемо святкувати різні свята. Ми можемо ділитися
своїми думками та почуттями. Можемо звернутися за порадою, коли
захочемо.)
I don’t think it is good to spend too much time on the computer because we
can hurt our eyes. We can do many other useful things. We often don’t help
our parents because surf the Internet.
(Я не думаю, що проводити багато часу за комп’ютером – це не добре,
тому що ми можемо завдати шкоди очам. Можна робити багато інших
корисних речей. Ми часто не допомагаємо своїм батькам, тому що лазимо
в Інтернеті.)
I think taht it is very useful to read a lot of books. We can learn about many
interesting things and famous people. We can retell the different stories our
friends.
(Я думаю, що читати багато книжок – це корисно. Ми можемо багато
дізнатися про цікаві речі та відомих людей. Ми можемо розповідати своїм
друзям різні історії.)
I don’t think it is good to have the long holidays because we miss our friends
and teachers. And we don’t spend time as interesting as at school.
(Я не думаю, що довгі канікули – це добре, тому що нам не вистачає
наших друзів та вчителів. І ми не проводимо час так цікаво, як у школі.)
I think that it is very interesting to have exciting trips to other cities or
countries. We can see different place of interest and learn many interesting
facts.
(Я думаю, що подорожувати до інших міст чи країн – це дуже цікаво. Ми
можемо побачити різні визначні місця та дізнатися багато цікавих фактів.)
3. Аудіювання і читання. Впр. 3 (с. 13). Послухайте і прочитайте. Скажіть, що важливо для Кім.
Журналіст: Як твоє шкільне життя, Кім?
Кім: Чудово! Мені подобається зустрічатися зі своїми друзями і
веселитися разом з ними.
4
Журналіст: Тобі подобаються твої шкільні уроки?
Кім: Так. Мої улюблені шкільні предмети – англійська мова і математика.
Журналіст: Що ти звичайно робиш після школи?
Кім: Я займаюся плаванням. Також я відвідую драматичний гурток. Мені
подобається проводити вільний час зі своїми друзями.
Журналіст: Тобі подобаються шкільні канікули?
Кім: Звичайно. Вони чудові! Я часто їжджу у захоплюючі подорожі в інші
місця зі своєю родиною. Іноді ми ходимо в похід у вихідні дні.
4. Читання. Впр. 4 (с. 14).
ɪ
Прочитайте і доповніть речення. Використайте слова:
to attend [əʹtend] відвідувати;
to go camping [ʹkæmp ŋ] відправлятися в похід;
to take swimming lessons – брати уроки плавання;
to meet – зустрічатися;
seaside – морське узбережжя;
music – музика;
wonderful – чудовий;
exciting– захоплюючий.
1 – exciting; 2 – go camping; 3 – take swimming lesson / attend; 4 – music;
5 – meet; 6 – wonderful / seaside.
5. Говоріння. Впр. 5 (с. 14).
Робота в групах. Розіграйте ситуацію.
У ваш клас завітав англомовний гість. Розпитай його / її про його / її
життя, хобі та сім’ю. Hello, Dan. Welcome to Ukraine!
Hi, Dania. Thank you.
Tell me about your life, hobbies and family, please. Have you got many
friends?
Yes, I have got many friends.
Who is your best friend?
5
ʹ ɒ ə
My best friend is Nick.
He is very smart and active.
How do you spend your free time together?
We like going to the cinema, playing football and riding our bikes.
Do you have common [ k m n] hobby?
Yes, we have. Our common hobby is reading.
Have you got a sister or a brother?
Yes, I have got a sister, Ann.
What is more important for you: family or friends?
Both family and friends are very important for me. I can’t imagine my life
without them.
Why do you think so?
I think so because every person needs help and support [s p :t] from other
people. (Я так думаю, тому що кожній людині потрібна допомога та
підтримка інших людей.)
Thank you for the interview.
You are welcome.
6. Письмо. Впр. 6 (с. 14).
əʹ ɔ
Подивіться на малюнки і напишіть, що діти люблять робити у свій вільний
час.
1. The children like to go hiking in autumn.
2. The children like to attend the Drama Club.
3. A girl likes to point pictures.
4. The children like to study.
5. The children like to play football.
6. The children like to feed animals. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. 4 (с. 14), письмово; вивчити нові слова.
2. Підведення підсумків уроку.
а) Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
б) Оцінювання учнів.
T: Thank you for your hard work today. The lesson is over. Goodbye.
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Конспект уроку з англійської мови на тему "Уподобання моїх друзів" (5 клас)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.