Оқушыларға фольга материалынан түйе жасау үлгісімен таныстыру, оның жасалу жолын үйрету. Оқушылардың еңбекке деген қабілеттерін ұштай отырып, мақсаты: фольга материалынан әшекей бұйымдар жасауға қызығушылығын арттыру.
Барлық оқушылар: Автордың өмірі мен шығармашылығы туралы біледі.
Көптеген оқушылар: Тақырып мазмұнын түсінеді
Кейбір оқушылар: Автордың өзге де шығармаларын біледі
Өз елінің тарихи мұра жәдігерлерін зерттеу, құрметтеуге, ұлттық құндылықтарды ұрпаққа жеткізу жауапкершілігін ояту.кмж
Документ Microsoft Office Word.docx
МЕКТЕП: №96 «Ақжар» шжжом СЫНЫП: 3
Фольгадан түйе жасау
МҰҒАЛІМНІҢ АТЫЖӨНІ: Мырзакулова Г
Пән: Еңбекке
баулу
ТАҚЫРЫБЫ
КҮНІ:
27.11.2017.
Сабақ
мақсаттары
Оқушыларға фольга материалынан түйе жасау үлгісімен таныстыру,
оның жасалу жолын үйрету. Оқушылардың еңбекке деген қабілеттерін
ұштай отырып, мақсаты: фольга материалынан әшекей бұйымдар жасауға
қызығушылығын арттыру.
Барлық оқушылар: Автордың өмірі мен шығармашылығы туралы біледі.
Көптеген оқушылар: Тақырып мазмұнын түсінеді
Кейбір оқушылар: Автордың өзге де шығармаларын біледі
Өз елінің тарихи мұра жәдігерлерін зерттеу, құрметтеуге, ұлттық құндылықтарды
ұрпаққа жеткізу жауапкершілігін ояту.
Бейнелеу,қазақ тілі,география
Қағаз және қатырғықағаздың маңызы жайлы біледі
Құндылыктар
ды дарыту
Пәнаралык
байланыстар
Бастапкы білім
Сабак барысы
Сабақтың жоспар
ланған кезеңдері
Сабақта жоспарланған ісәрекет
Сабақтың басы
«Күн шуағы» Қол ұстасып бәріміз, Жылылықты сезейік.
Шуақ шашқан күндей боп,
Күлімсіреп жүрейік
Мұғалімнің түсіндірмесі:
Түйе – ежелден шөлді аймақтық табиғат жағдайына жақсы бейімделген
жануар . Аптап ыстықта апта бойына сусыз тіршілік ете алады . Қолайсыз
табиғат жағдайында өркешіндегі майды азық ретінде пайдаланады . Түйенің
еті мол , жүні биязы болады . Күші жағынан ат пен өгізден әлдеқайда
мықты . Түйенің сүи інен шұбат ашытылады . Ол адамның денсаулығына
өте пайдалы . Екі жылда бір рет боталайды . Түйені қазақтар ежелден
көшіп – қонуға және үй шаруашылығында көлік ретінде пйдаланған .
Жұмыстың орындалу реті:
1.Фольганы суретте көрсетілгендей қиып ал .
2.Алдыңғы үш бөліктің екі жағындағы бөлшектер – түйенің алдыңғы
аяқтары . Ортаңғы бөлшектері –түйенің мойны мен басы болады .
3.Артқы үш бөлшектің екеуі – түйенің артқы аяғы .
4.Суретке қарай отырып , фольганы қолмен умажау арқылы түйе мүсініне
келтір .
Ой ізденім
– Түйенің төлін қалай атайды? Сүтін ше?
– Түйенің жүрісі туралы не деуге болады?
– Шудасы туралы ше?
– Түйе қандай шөпті жақсы көреді?
– Түйенің пайдасы қандай?
Жұмысты аяқтау .
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
Сабақтың ортасы
\сабақтың негізгі
бөлімі\
20 минут
Сабактың соңы
Үйге тапсырма
Саралау
оқушыла рға
Ресурстар
Көңілді әуен
қосып қою
Оқулық
Смайликтер
Денсаулық
және қалай көбірек
қолдау көрсетуді
жоспарлайсыз?
Талдау-жинақтау сұрақтары:
қатырмақағазды матамен қаптау арқылы жасалған заттар
түрлері
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
Сабақ
бойынша
рефлексия
Менің сабаққа қатысу деңгейім :
Өте жоғары _________
Жақсы _________
Орташа _________
Мүлдем қатыспадым _______
Математика 3-сынып Фольгадан түйе жасау
Математика 3-сынып Фольгадан түйе жасау
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.