Мақсаты: сөйлеу тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесуді және тыңдау дағдыларын қалыптастыру.
Цель:формирование умений аудирования и диалогической речи на основе речевой темы.
Міндеттері: /Задачи:
1. Numbers from 12-1000
2. There is/are. How many_ are there?
3. words with “rr”
Жаңа сөздер: / Новая лексика: Berry, carry, mirror, squirrel, cherry, hurry, sorry, lorry, fountain, street, monument, avenue
Сабақтың көрнекілігі: суреттер: Оснащение урока картинки: cards
Күтілетін нәтиже:/Ожидаемые результаты:
- Ағылшын тілінде Berry, carry, mirror, squirrel, cherry, hurry, sorry, lorry, fountain, street, monument, avenue біледі
- Сұрақтар бойынша жауап бере алады.
- Жұппен жұмыс істей алады.
Урок 17.docx
Сынып: 4
Пәні: English
Өткізу күні:
Сабақ / Урок 17.
Тақырыбы: My city.
Мақсаты: сөйлеу тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесуді және тыңдау
дағдыларын қалыптастыру.
Цель:формирование умений аудирования и диалогической речи на основе речевой темы.
Міндеттері: /Задачи:
1. Numbers from 121000
2. There is/are. How many_ are there?
3. words with “rr”
Жаңа сөздер: / Новая лексика: Berry, carry, mirror, squirrel, cherry, hurry, sorry, lorry, fountain, street,
monument, avenue
Сабақтың көрнекілігі: суреттер: Оснащение урока картинки: cards
Күтілетін нәтиже:/Ожидаемые результаты:
Ағылшын тілінде Berry, carry, mirror, squirrel, cherry, hurry, sorry, lorry, fountain, street, monument,
avenue біледі
Сұрақтар бойынша жауап бере алады.
Жұппен жұмыс істей алады.
Уақы
т
время
2 мин
2
5мин
5
10мин
10
15мин
15
20мин
2035
3540
мин
40
44мин
Сабақ
кезеңдері
Этапы урока
Ұйымдастыру
кезеңі/ Орг
момент.
Амандасу./
Мозговой штурм.
Қайталау
Listen and chant
Check the h/w
Жаңа тақырып
Listen, point
and repeat.
Listen and tick
Write
Live and learn
Мұғалімнің ісәрекеті
Деятельность учителя
Амандасады./
Приветствует.
What would you like to be?
I’d like to be an artist. I can
draw and paint well.
Read Ex 4 p 65
Ex.1 CD 42 rr [r] berry,
carry, mirror, squirrel,
cherry, hurry, sorry, lorry
Ex.2
Ex.3
Little pigeons can carry
great messages.
Ex.4 work with new words
point
Listen,
and repeat.
Listen
answer
Remember
numbers
and
Ex.5 read the dialogue
100 one hundred
200two hundred
1000one thousand etc.
Look and write Ex.6
I live at number _____,
Kurmangazy street.
Рефлексия
қорытынды
Оқушының іс
әрекеті
Деятельность
ученика
Амандасады./
Приветствуют.
P1P2; P3P4.
Revise
Тындап
қайталайды
Ұйқасты
тындайды
Learn
Тындап
қайталайды
Read and learn
Write
should/shouldn’
t
Work with the
new words
Ұйымдастыру
түрлері
Организацион
ные формы
Жұппен
жұмыс/
Group work
Жеке,
жұппен
жұмыс
Жұппен
жұмыс/
Работа в
парах
жеке жұмыс
жасау
work in pairs
Бағалау
оценивание
Формативно
е (похвала)
Формативно
е (похвала)
Формативно
е (похвала)
Формативно
е (похвала)
Формативно
е (похвала)
Individual
work
Формативно
е (похвала)
Формативно
е (похвала)
Өз пікірін
айтады
Индивидуал
ьное
Формативно
е (похвала)
Қолда
нылатын
модуль
СТО/КМ
Использова
ние новых
технологий
ИКТ
обучение
тому как
учиться.
обучение
тому как
учиться
обучение
тому как
учиться
обучение
тому как
учиться
Обучение
талантлив
ых и
одаренных
СТО/КМ 44
45м
Үй жұмысы/
Speak Ex 7 p 71
обучение
"My city" ксп по английскому языку в 4 кл
"My city" ксп по английскому языку в 4 кл
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.