Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Оценка 4.9
Разработки уроков
docx
математика
9 кл
07.06.2017
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолдана отырып есептер шығару. сабақта топтық ,жұптық, жеке жұмыстар болды. сабак жеті модульді ықпалдастыру арқылы жургізілді. АКТ (Learning.apps. сайты), Математикалық сауаттылық есептері,мемлекеттік емтихан есептері ,оқулықпен жұмыс жүргізілді. сабақ маршруттық картамен ЭКСПО тарихына шолу жасау арқылы жүрді.сабақ мақсатына жетті.негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер. Алгебра 9-сынып. Сабақ жоспары.
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер.docx
А.Тайманов атындағы №34 мектепгимназиясы
Тақырыбы:
Негізгі тригонометриялық тепетеңдіктер
(есептер шығару.)
(қалалық «Үздік бейне сабақ»
сырттай байқауына әзірлеген сабақ)
Сыныбы : 9
Орындаған :І санатты математика
пәні мұғалімі Каримова А.М. 20162017ж Күні:
Пән:
Алгебра9
сынып
Тақырыбы: Тригонометриялық тепетеңдіктер тақырыбына есептер шығару
Мақсаты
Тригонометриялық тепетеңдіктерді қолданып есептер шығаруға
үйрету.
Күтілетін
нәтиже
2005
ж
Үй
тапс
ырм
асын
текс
еру
(3ұп
ай)
Сабақтың
әдіс
тәсілдері
Ұпай
саны
Керекті
жабдықтар
Тапсырмал
ар
2012
ж
Сергі
Барлы
қ ұпай
саны
2017ж
Тест
тапсыр
масы
2010ж
Оқул
ықпен
жұмы
с
А) Топпен жұмыс жасай отырып негізгі тригонометриялық тепе–
теңдіктерді біледі.
В) Тригонометриялық тепетеңдіктерді қолданып есептер шығара
2015ж
2008
алады.
Емтиха
ж.«Өт
С) Тригонометриялық тепетеңдіктерді түрлендіріп есептер
н
кенді
шығаруда қолдана алады.
тапсыр
қайта
лау»
малары
АКТ:тест тапсырмасы
Деңгей
Сыни тұрғысынан ойлаумаршруттық карта, деңгейлік тапсырмалар,
(15
лік
Жаңа әдістәсілдер:
ұпай)
тапсыр
Оқытудағы басқару және көшбасшылық (ОБжК):
малар.
1. Оқытуды бағалау
( 10
ұпай)
ту
сәті
(2
Қорыты
нды
бағасы
(3
ұпай)
ұпай)
(7ұпай)
Оқыту формасы: жеке, жұптық, топтық жұмыс.
Бағалау:Бағалау парағы арқылы «өзінөзі бағалау»,
Рефлексия: «үш сөз» әдісі
Әбілқасымова «Алгебра 9 сынып» Алматы: Атамұра, 2012.
«Дидактикалық үлестірме материалдар», Алматы: Атамұра, 2003.
АКТ, топтарға арналған тапсырма парақтары, мемлекеттік емтихан
тапсырмалары.
1. Ұйымдастыру кезеңі(«Көтеріңкі көңілкүй»
психологиялық тренинг) Маршруттық карта
бойынша сабақты жүргізу. «Экспо» көрмесі
туралы айту.
2. Үй жұмысын тексеру(слайд арқылы)
3. Өткенді қайталау.
а) «Learningapps.org» сайтында тест
орындау
ә) «Домино» әдісі бойынша формулаларды
қайталау («Ой қозғау» топтастыру
стратегиясы)
4. Біліміңді шыңда .(Оқулықпен жұмыс)
5. Сергіту сәті (Математикалық сауаттылық
есебі)
6. Біліміңді пысықта (Мемлекеттік емтихан
материалдары)
7. Сабақты бекіту «Learningapps.org» (тест
тапсырмасы)
8. Сабақты қорытындылау(қорытынды
алгоритмі)
9. Керң байланыс (БББ)
10.Рефлексия(«ҮШ СӨЗБЕН » әдісі
Бірбірлерін
жылы лебіздерін
білдіреді.
Топқа бөлінеді
Бірінбірі
тексереді, ұпай
беріледі
Пысықтау
сұрақтары
бойынша
сұрақтарға жауап
береді.
топпенжұмыс
«Математикалық
домино» ойыны
топтық жұмыс
оқулықпен
жұмыс
деңгейлік
тапсырма
рефлексия
өздерін бағалау, Тұсаукесер
2005 жыл. Үй тапсырмасын тексеру.
а)Үй тапсырмасын «Көршіңмен бөліс» әдісімен тексеремін.
Тапсырма орындалғаннан кейін мәлімет беремін.
2005 жыл. Жапония, Нагоя қаласы «Табиғат даналығы»
25 наурыздан 25 қыркүйекке дейін Жапониядағы. Көрменің негізгі әрекет
етуші тұлғалары – айналаны тазалаумен айналысқан, келушілерге ақпарат
берген және балалармен ойнаған сансыз роботтар.
Сағат тілінің бағытымен дәптерлерін ауыстырыпесептерін слайд арқылы
тексереді.
«бағалау парағына» әдісі бойынша белгілейді.
2008 жыл . Өткенді қайталау .
а)«домино» әдісі бойынша оқушылар формулаларды еске түсіреді.
ә) Learningapps.org сайтынан
орындатамын.
«бұрыш қай ширекте?» тапсырмасын
Испания.
Саргоса қаласы.
Тапсырма орындалғаннан кейін мәлімет беремін.
2008,
«Су және тұрақты даму»
«EXPO2008» Саргоса қаласының ішінде, ең суы мол испандық өзен
Эброның жағасында болды. "Су мұнарасы", "Павильонкөпір", "Өзен
аквариумы" құрылыстары .Көрме аумағы сегіз бөлікке бөлінді, олардың
әрқайсысы әр түрлі климаттық ахуалды сипаттады:
Формулалардан құралған домино ойынын ойнайды.
Телефондарымен
Learningapps.org сайтына кіріп тапсырманы орындайды. Компьютердегі
оқушылар жауаптарының қорытындысын бағалау парағына жазады.
Негізгі бөлім
2010 жыл. Оқулықпен жұмыс (топтық жұмыс)
І топ №302 а) , №306. ІІ топ №302 ә) , №307.
ІІІ топ № 302 б) , №308,
2010 жылдың 1 мамыры мен 31 қазаны аралығында Қытайдың Шанхай
қаласында өткен дүниежүзілік көрме. 2010жылғы көрме тақырыбы:
"Жақсы қала жақсы өмір".болашақтың қалаларын модельдеу арқылы
ресурстардың азаюына, қылмыс деңгейінің төмендеуіне, қоршаған ортаның
ластануына қатысты мәселелерді тұжырымдамалық шешуді ұсынды.
2012 жыл. Сергіту сәті. Математикалық сауаттылық тапсырмасы.
Логикалық сұрақ.
Оңтүстік Африка азаматы Кэрри Қазақстанда болатын «ЭКСПО2017»
көрмесін тамашалауды ұйғарды.Төменде ақша айырбастау пункітінің кестесі
көрсетілген.
сату
15.5z
Сатып алу
15.0 z
1
теңге
ZARОңт.Африка рэнді.Кэрри жазғы демалысында 3 000 000 ZAR алып
шықты.Қазақстанға келгенде ақшасын қанша теңгеге айырбастай алады
А)330000
В)200000
С)341000
Д)330300
Е)350000
2012 Халықаралық көрмелер бюросымен мойындалған дүниежүзілік
көрме, Оңтүстік Кореялық Йосу қаласында 2012 жылдың 12
мамырынан бастап 12 тамызға дейін жалғасады. ЭКСПО тақырыбы: "Тірі
мұхит және жағалау", және тақырыпшалар: "Мұхит пен жағалаудың
сақталуы және бірқалыпты даму», «Жаңа ресурстық технологиялар»
және «Шығармашылық теңiз қызметі".
Дарындылық, жас ерекшеліктеріне сай деңгейлік тапсырмалар.
2015 жыл. Біліміңді шыңда. Мемлекеттік емтихан тапсырмасы.(деңгейлік
тапсырма) Экспо 2015 — 2015 жылдың 1мамырынан бастап 31
қазанға дейін Италияның Милан қаласында Халықаралық көрмелер
бюросымен (ХКБ) ұйымдастырылатын Халықаралық көрме. Көрме
ұйымдастырушылары таңдаған тақырып «Ғаламшарды қоректендіру.
Өмір үшін энергия».
Оқушылар топпен жұмыс істей отырып, әр жұп бір – бірінінің жұмысын
тексереді. Тақтаға шығарып талқылайды.
Тапсырманы орындап бір оқушы жауабын айтады басқалары тексереді. Тапсырмаларды топпен орындап жауабын тақтаға орындайды
Қорытынды бөлім
Оқушылар тест тапсырмасын орындайды
Үйге тапсырма
№306,309
Берілген тапсырманы күнделікке жазып алу
Бағалау
Топтағы бағаларын талдау, қорытынды бағаны шығару.
Топтағы оқушылар бірінбірі бағалау критерийлері бойынша бағалайды
Кері байланыс жазу
Не білемін? Не білдім?
Не білгім
келеді?
Оқушылар бүгінгі сабақтан
алған әсерлерін қағазға мына
сұрақтар бойынша жазып әр
топқа берілген түстер бойынша жапсырып ЕХРО эмблемасын құрады.
Рефлексия «үш сөзбен» арқыл оқушылар бүгінгі сабақ бойынша өздерін көрсетеді және
түсіндіреді.
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер . Алгебра 9 сынып
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.