Оқу тәртібіне дағдыландыру.

  • Разработки уроков
  • docx
  • 12.05.2018
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Сабақтың тақырыбы: Оқу тәртібіне дағдыландыру. Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша сөздік қорын молайту(қалам,бор, желім,т.б.) Білімділігі: оқу құралдары туралы білімдерімізді жинақтап бекіту. Дамытушылығы: балалардың сөздік қорын, сөз байлығын ойлау, есте сақтау қабілеттілігін дамыту. Тәрбиелігі: оқу құралдарын күтіп,таза, ұқыпты ұстауға тәрбиелеу. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс-тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ-жауап, қорытындылау. Көрнекі-құралдар: оқу құралдарының суреттері. Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру кезеңі: Баланы психологиялық жағынан сабаққа дайындау. Психожаттығу:- Қорбаңдап жүрген аюдың жүрісін салайықшы. - Қорқып қашып бара жатырған қоянды саламыз. III. Жаңа сабақ. -Жаңа сабақты сөз жұмбақтар шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашамыз. Бірге мектепке барасың, мектептен келесің Бар заттар, ішінде.Ол не? Жыртылған қағазды, Жабыстырар, ол не? Қыркүйек айында балалар мектепке барады. Сабақ оқиды. Ол үшін кітап-дәптерлер, қалам-қарындаштар сатып алады. Сурет көрсету. IY.Сергіту сәті: Біз мектепке барамыз, Қолға қалам аламыз. Кітапты да оқимыз, Суретті де саламыз. (Қимылмен көрсету.) Дидактикалық ойын: «Қай зат артық?» Ойынның шарты: Үстел үстіне оқу құралдары мен ойыншықтар араластырылып қойылады. Сөмкеге оқу құралдарын жинап, артық заттардың атын атау керек. V. Бекіту. Сұрақ-жауап арқылы тақырыпты бекіту. VI. Қорытынды. - Мектепте оқыған сендерге ұнай ма? - Оқу құралдарын қалай ұстау керек? - Сабақты жақсы оқитын баланы қалай атайды? - Оқу құралдарын ата. VII. Бағалау. Балаларды мадақтау.Сабақтың тақырыбы: Оқу тәртібіне дағдыландыру. Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша сөздік қорын молайту(қалам,бор, желім,т.б.) Білімділігі: оқу құралдары туралы білімдерімізді жинақтап бекіту. Дамытушылығы: балалардың сөздік қорын, сөз байлығын ойлау, есте сақтау қабілеттілігін дамыту. Тәрбиелігі: оқу құралдарын күтіп,таза, ұқыпты ұстауға тәрбиелеу. Сабақтың түрі: аралас сабақ. Сабақтың әдіс-тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ-жауап, қорытындылау. Көрнекі-құралдар: оқу құралдарының суреттері.
Иконка файла материала Сабақтың тақырыб9.docx
Сабақтың  тақырыбы: Оқу  тәртібіне  дағдыландыру. Сабақтың  мақсаты: тақырып  бойынша сөздік  қорын молайту(қалам,бор,                                        желім,т.б.)                      Білімділігі: оқу  құралдары  туралы білімдерімізді  жинақтап                                           бекіту.                          Дамытушылығы: балалардың  сөздік қорын, сөз байлығын                                                   ойлау, есте сақтау  қабілеттілігін  дамыту.                         Тәрбиелігі: оқу  құралдарын  күтіп,таза, ұқыпты   ұстауға                                              тәрбиелеу.                       Сабақтың  түрі:  аралас  сабақ.                       Сабақтың  әдіс­тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ­жауап,                                              қорытындылау.            Көрнекі­құралдар: оқу құралдарының  суреттері. Сабақтың  барысы:     I. Ұйымдастыру   кезеңі:  Баланы  психологиялық  жағынан  сабаққа  дайындау. Психожаттығу:­ Қорбаңдап  жүрген  аюдың  жүрісін  салайықшы.                            ­ Қорқып  қашып бара  жатырған қоянды  саламыз.  III.  Жаңа  сабақ. ­Жаңа  сабақты сөз  жұмбақтар шешу арқылы  сабақтың  тақырыбын  ашамыз. Бірге мектепке барасың, мектептен  келесің   Бар  заттар, ішінде.Ол не?                                                              Жыртылған  қағазды,  Жабыстырар, ол не?Қыркүйек  айында балалар  мектепке  барады.  Сабақ  оқиды.  Ол  үшін  кітап­ дәптерлер,  қалам­қарындаштар  сатып алады. Сурет  көрсету. IY.Сергіту сәті:         Біз мектепке барамыз,                                      Қолға қалам аламыз.                                      Кітапты да оқимыз,                                      Суретті де саламыз.         (Қимылмен көрсету.) Дидактикалық ойын: «Қай зат артық?» Ойынның   шарты:   Үстел   үстіне   оқу   құралдары   мен   ойыншықтар араластырылып қойылады. Сөмкеге оқу құралдарын жинап, артық заттардың атын атау керек.  V.  Бекіту. Сұрақ­жауап  арқылы  тақырыпты  бекіту.  VI. Қорытынды.  ­ Мектепте оқыған сендерге ұнай ма?  ­ Оқу құралдарын қалай ұстау керек?  ­ Сабақты жақсы оқитын баланы қалай атайды?  ­ Оқу құралдарын ата.  VII. Бағалау. Балаларды  мадақтау.