« Қаратал орта мектебі » КММ
БЖС ТЕХНОЛОГИЯСЫ БОЙЫНША АУДАНДЫҚ
СЕМИНАРҒА ДАЙЫНДАЛҒАН
САБАҚ ЖОСПАРЫ ПӘНІ: МАТЕМАТИКА
ОҚЫТУ КАРТАСЫ: АЛГОРИТМ
СЫНЫБЫ: 5
МҰҒАЛІМІ: Мухамбетова З.Т
Мерзімі:15. 12.2016жыл
Сынып: 5
Пән: математика
Сабақтың тақырыбы: Жай бөлшектерді ортақ бөлімге келтіру
Сабақтың мақсаты: оқушылардың көпшілігінің жаңа тақырыпты сапалы меңгеруіне жнту, ББД бойынша қарыздар деңгейін
анықтау. Тақырыпты түсіндірудегі кемшіліктерді анықтау және жою. Пәнді сапалы меңгеру үшін , табысты адамның критерии
ретінде қызығушылығын тудырып, ынталандыру.
Сабақтың міндеті: технологиялық картаның регламентін орындау.
Жоспарланған нәтиже: қойылған мақсатқа жету.
Сабақтың түрі: «Алгоритм» (1ші триада картасы). БжС технологиясы.
Рессурстар: Мұғалімдерге арналған әдістемелік басшылық «Стандарттық мазмұн» 5 сынып, оқушыларға арналған
Технология: «БжС»
Сабақтың
құрылымы
«ТриадаАлгоритм» картасы
Картаның жұмыс реті Сыныпты белсендіру үшін сөз көшбасшыға беріледі.
Еңбек етсең ертеңгі
Бақытыма сенемін!
Мақсатыма жеткізер
Уақытыма сенемін
ОӘЖА сызбасы бойынша 1ші түсіндіру. Сызбалар әр партада
бар. ОӘЖА әр элементі бойынша тақырыпты түсіндіремін. Сол
қолым сызбаның керекті кезенің көрсетемін , ал оң колымда
бор. Міндетті түрде сыныппен диалог жүргіземін.
ТКШ
№1
АКШ
№1
ЖКШ
№1
ТКШ 63 %, АКШ %, ЖКШ %
ОӘЖА сызбасы бойынша 2ші түсіндіру.
ТКШ
№ 2
АКШ
№ 2
ЖКШ
№ 2
Жұмыстың ретін карта бойынша
түсіндіру.
Түсіндіру уақыты
У1 =7 мин
Сыныптағы бала саны:
9 оқушы, 6 бала 63%
Үш тапсырма:
ТКШАКШ ЖКШ
Жұмыстың аяқталуы 3+30
Дәптерлер алмастыру.
«Қолдағы қаламсапбұл қателік»
командасын беру.
1.Түсіндіру уақыты
У2 = 5 3мин
Үш тапсырма:
«Егер онда» сызбасы.
Жұмыстың аяқталуы
3+30
Ұйымдастыру кезеңі
1 цикл «Байқау»
«Оқушылардың
субъективті
тәжірибелерін
өзектендіру»
Бірдей бір рет
шапалық ұру.
«Байқау» сөзін
дәптерге жазу.
Сынып ішін аралап
жүру, сыныптың оқу
материалын меңгеру
дәрежесін анықтау.
Ой толғау
2 цикл
«Бекіту»
Бірдей екі рет
шапалық ұру.
«Бекіту» сөзін
дәптерге жазу.
Сыныптың түсіну ТКШ 63% АКШ 63% ЖКШ 63%
деңгейін анықтау, көп
қателіктер жіберілсе
ОӘЖА сызбасы
бойынша қайта
түсіндіру.
Рефлексия
3 цикл «Есте сақтау» ОӘЖА сызбасы бойынша 3ші түсіндіру.
ТКШ
№ 5
АКШ
№ 5
ЖКШ
№ 5
ТКШ 63% АКШ 63% ЖКШ 63%
Бірдей үш рет
шапалық ұру.
«Есте сақтау» сөзін
дәптерге
жазу.Тақырыптың
түсіну деңгейін
анықтау, көп
қателіктер жіберілсе
ОӘЖА сызбасы
бойынша қайта
түсіндіру.
Дәптерлер алмастыру.
«Қолдағы қаламсапбұл қателік»
командасын беру.
1.Түсіндіру уақыты
У2 (У2=х)
Үш тапсырма:
«Егер онда» сызбасы.
Жұмыстың аяқталуы
5+30
Дәптерлер алмастыру.
«Қолдағы қаламсап
бұл қателік» командасын беру. Өздік жұмысы.
ТКШ
№15
№16
1
2
АКШ
№ 15
№ 16
ЖКШ
№ 15
№ 16
ТКШ 63% АКШ 63% ЖКШ 63%
Ой толғау Үйге тапсырма беру:
№6,7,8,9,10,11,12,13,14,15
1.ОӘЖА сызбасы мен материалды менгеру деңгейін анықтау.
2. «Биоинтернет» картасымен жұмыс жасауға сарапшылар
тобын анықтау. Бағалау
Бұл картада бағаланбайды.
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Презентация и технологическая карта урока по математике на тему " Приведение дробей к общему знаменателю" (5класс )
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.