Сабақ жоспары 7-сынып алгебрасының "Парабола" тақырбына құрылған. Диалогтік оқыту үдерісінде мұғалімнің бағыт-бағдар беріп, бақылауы барысында жүзеге асырылады. Диалог арқылы оқу кезінде оқушылардың тақырып бойынша ойларын білдіруіне мүмкіндік беріледі. Сыныптастарының оқиғалар мен жаңалықтарға қатысты түрлі идеялары оқушылардың қабылдауына, түсінулеріне, көзқарастарын дәлелдеуіне ықпал етеді. Диалогтік сұхбат құра отырып, үлгерімі төмен оқушылар үлгерімі жоғары және анағұрлым қабілетті оқушылармен араласу барысында сөйлеу мен ойлау әдістерін меңгереді. Бұрын көрінбеген дағды, қабілеттері айқындалды. Метаматикада әдетте оқушылар өлең шығармайды. Алайда парабола тақырыбын синтездеу кезеңінде мен оқушыларға «синквейн әдісі» бойынша өлең шығаруды тапсырдым. Үлгерімі төмен Рақымның өлең шығарғаны мені таң қалдырды. Тақырыптың мазмұнын түсінгенін көрсетті
Косыбаева А.К..pptx
Математика және физика мұғалімі
Косыбаева Асемгуль Калтаевна.
7сынып. Алгебра
Тақырыбы:
у=х3 функциясы, қасиеттері және графигі
Мақсаты:
Білімділік: у=х3 түріндегі функция анықтамасы мен қасиеттерімен
таныстыру, графигін салу дағдыларын қалыптастыру
Дамытушылық: функциялардың графиктерін қасиеттері бойынша
ажырата білу, графигі бойынша функцияны анықтау.
Тәрбиелік: өзіндік шешімді қабылдау мүмкіндігін қамтамасыз ететін
тұлғалық қасиеттерін тәрбиелеу
Ұйымдастыру кезеңі
Негізгі бөлім
Қорытынды
Рефлексия
Аяқпен амандасу
Сабақ барысы
Кедергілер:
1. Өзөзіне деген
сенімсіздік.
2. Өз ойларын
еркін жеткізе
алмауы
3. Сыни ойлауға
дағдыланбағанды
ғы
Шешу жолы:
1. Мадақтау,
мақтау.
Сыныптағы
психологиялық
ахуалды реттеу.
2. Сөйлеу тілін
диалог арқылы
дамыту.
3. Жоғары
деңгейдегі
тапсырмалар
беру арқылы
ойларын шыңдау
Тиімділігі:
1. Сабақ оқуға
ынтасы артады.
2. Өз ойларын
ашық жеткізе
алды
3. Әрбір
тапсырмаға сыни
қарады
Келесі қадам
Жеті модульді тиімді пайдалану,
оқушылардын жас ерекшеліктеріне және
деңгейіне сәйкес тапсырмалар әзірлеу.
Оқушыларды шығармашылыққа баулу,
топпен және жұппен жұмыс істеуге
дағдыландыру, тапсырма беру арқылы әр
оқушыны жауаптылыққа үйрету.
Келесі қадам
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с
договором-офертой сайта. Вы можете
сообщить о нарушении.