Разаботка урока на тему "National kitchen in Kazakhstan" 6 кл
Оценка 4.7
Разработки уроков
doc
английский язык
6 кл
05.11.2017
в этой разработке урока говарится о национальной кухне Казахстана. Об их национальной еде. Также здесь говарится о кухне и национальной еде Британий и их традиций. Этот урок был проведен по новой технологий. тут используется такие методы как работа в группе, "волшебный калпак", "Бариер" и.т.д.
6кл.doc
Күні:
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың мақсаты
Оқытудың нәтижелері
Негізгі дерек-көздер
Сынып:6
Пәні: Ағылшын тілі
Kazakh national food
Қазақтың ұлттық тағамдары, оның түрлері, тамақтану уақыттары
туралы білімдерін толықтырып,
сыни ойлау дағдыларын
қалыптастыру.
Қазақтың ұлттық тағамдары туралы білімдерін толықтырады. Сыни ойлау
дағдылары қалыптасады.
плакат, маркер, оқулық, бағалау парақшасы, түрліүсті стикерлер
Сабақтың барысы
Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті
2 минту Топқа бөлу.
Сабақ
бөлімінің
кезеңдері
Кіріспе
2 минут Ынтымақтастық
қалыптастыру.
атмосферасын
4 минут
«Ыстық орындық» әдісі арқылы үй
тапсырмасын пысықтау.
Жаңа
сабақтың
таныстыры
лымы
4 минут
3 минут
Жаңа
сабақты
қолдану
10
минут
Білу. «Адасқан әріптер» ойыны
арқылы жаңа сабақтың тақырыбын
ашу.
Миға шабуыл: Тақырыпқа қатысты
сұрақтар қою.
Түсіну.
Тақырыпқа қатысты
сөздермен танысу оны ағылшын
тілінде қалай айтамыз. «Қарлы
кесек» әдісі арқылы қайталау.
«Ойлан, тап» әдісі арқылы сөйлем
құрату
Жаңа тақырыпқа қатысты видео
көрсету
Ассосиация» әдісі бойынша
топтық жұмыс жасату.
«Kazakh traditional food» тақырыбын
зерттеу
постерге
түсірту,топтық бағалау жүргізу
Қолдану. Оқушылардың ізденіп
келген жұмыстарын тыңдау.
«Интервию» алу әдісі арқылы
оқушалрға диалог құрғызу
Грамматика. «Тергеу» әдісі.
жасатып,
Оқушының
әрекеті
іс-
Бағалау
Ресурстар,
көрнекіліктер
Таратпа
суреттер
«Жемістер
мен
көкеністер »ойыны
арқылы
топқа
бөлінеді.
болып
Шеңбер
тұрып, бірбірлеріне
тілектер
тілеу
арқылы
сыныпта
ынтымақтастық
атмосферасын
қалыптастырады.
Қалаған оқушыны
орындыққа
отырғызамыз,
сұрақтар қойылады
Берілген
оынды орны қояды.
әіптерді
Орындық
Түстер
арқылы
формативт
і бағалау
түрлі
АКТ,
түсті
стикерлер,
әріптер, видео,
постер
жаңа
Жұмыс дәптерлеріне
жазып алады.
Оқушылар
сөздерді
байланыстыра сөйлем
құрайды
Оқушылар видеоны
қарай отыра мәлімет
алады
Оқушылар
алған
мәліметтері бойынша
постер толтырады
Оқушылар
жұмыстарын
таныстырады. Екі топ
бір бірінен итервию
алады.
Түстер
арқылы
формативт
і бағалау
оқулық, түрлі
түсті
стикерлер,
оқушы дәптері
Суреттер, Оқушыларға тапсырма беріледі.
Екі топ оқып түсіндіру керек.
«Ойлан, тап және талда» әдісі
карточкамен жұмыс
Сергіту сәті
8минут
«Қара жорға» биін билету
6 минут Жинақтау. «Мюлсельберг» әдісі.
әріптерден
Тізбектелген
тақырыпқа қатысты сөзді табу
Жаңа
сабақты
қорытынд
ылау
Оқушылар кітаптан
грамматиканы оқып,
оны постерге түсіріп,
түсіндіреді
Оқушыларға
грамматикаға
қатысты карточкалар
Оқушылар
береді.
сөзді
тауып
талдайды.
Би билеп,
қалады.
сергіп
плакат, маркер,
карточкалар
Түстер
арқылы
формативт
і бағалау
АКТ
Тақырыпқа қатысты
сөздерді
тауып,
оқиды
Түстер
арқылы
формативт
і бағалау
Плакат,
маркер, түрлі
түсті стикерлер
3 минут Бағалау. Бағалау критерийлері
бойынша топтық бағалау жүргізу.
Түстермен формативті бағалау.
Бағалау
критерийлеріне
сүйене
отырып,
Оқушылар бірбіріне
баға береді
2 минут
Рефлексия. «Екі жұлдыз, бір
тілек»
1 минут Үйге тапсырма беру.
Стикерге өз
пікірлерін жазады
Күнделікке жазып
алады.
Бағалау
парақшасы,
түрлітүсті
стикерлер
Топтық
бағалау,
Түстер
арқылы
формативт
і бағалау
Рефлексия
парағы, стикер
Күнделік
Разаботка урока на тему "National kitchen in Kazakhstan" 6 кл
Разаботка урока на тему "National kitchen in Kazakhstan" 6 кл
Разаботка урока на тему "National kitchen in Kazakhstan" 6 кл
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.