Сабақ жоспары
Сабақ: Механиканың "Алтын ережесі"Механизмдердің пайдалы әрекет коэффиценті Мектеп: №13 ұлттық мектеп- гимназиясы
Күні: 27.04.2016 Мұғалімнің есімі: Көшенова С.Л.
Сынып: 7 "б" Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабаққа негізделген оқу мақсаты Механиканың "Алтын ережесі".Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін түсіну, механизмнің ПӘК-і ұғымдарымен танысып,формуласын қорыта отырып оқушылардың есеп шығаруға, ой өрісінің кеңеюіне жағдай жасау.
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар:
Механиканың "Алтын ережесі".Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін не екенін түсінеді
Оқушылардың басым бөлігі:
Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін мысалдар, тәжірибе арқылы бақылайды
Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбір оқушылар:
- Механизмнің пайдалы әрекет коэффиценті жұмысқа,пайдалы қуатқа тәуелді екенін түсініп, қорытынды жасай алады.Жан-жақты ізденуге құштарлығы оянады
Тілдік мақсат Оқушылар:
механиканың алтын ережесі күштен қанша есе ұтсақ орынауыстырудан сонша есе ұтылатынымыз туралы біледі;
мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді.
Негізгі сөздер мен тіркестер:
- ПӘК-і,көлбеу жазықтық,иінді таразылар
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік біліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Механиканың "Алтын ережесі"барлық механизмдер үшін орындалама?
Мәңгі қозғалтқыш жасау мүмкін бе?
Жалпы жұмыс пен пайдалы жұмысты айырмашылығы неде?
Жазылым бойынша ұсыныстар:конспект жазу және есептер шығаруға формулаларды еске түсіру;
Архимед айткан иіндіктің ережесің тауып,күштен орасан ұтуға болатынын өз беттерімен тәжірибелерінің қорытындысын жазу және ђ=(Aп/Aт)* 100% формуласын есептер шығаруда пайдалана біледі
Алдыңғы оқу Механикалық энергия ұғымдарын "мина"әдісі сұрақтар арқылы талқыланды
Жоспар
Сабақ кезеңдері Уақыты Жоспарланған жаттығулар
Оқу үшін бағалау
Басталуы 3 мин
7 мин Сергіту сәті:(оқушылар бәрі орында тұрып билейді)адам мүшесіндегі иінтіректерді қозғалыска келтіру арқылы
Үй тапсырмасын тексеру: мақсатында тәжірибелік құралдарды пайдаланып, «Гормошка» әдісі бойынша ашық және жабық сұрақтар қойылады.
Сұрақтар:
-Жай механизмдер дегенді қалай түсінесің?
Жай механизмдер қандай түрлерін білесіндер?
Иіндікті не үшін қоданады?
Өмірде қолданылатын иіндік түрлеріне мысалдар келтіріңдер.
Топқа бөлу:"Мозайка" әдісі бойынша қағаз қиындыларын құрастыру арқылы топка бөлемін.
Ынталандыру мен мадақтау мақсатында қол шапалақтау және смайлик беру, қате болған жағдайда қайта бағыттау сұрақтарын беру
Ортасы 3 мин
15 мин Миға шабуыл Жаңа сабаққа көшу үшін электронды оқулықтан бейнекөрсетілім арқылы тәжірибе көрсетемін.Сол бойынша жаңа сабақты ашамын.
Топтық жұмыс: Постер қорғау:
I топ: Көлбеу жазықтық.Механиканың "Алтын ережесін"түсіндіреді
II топ: Механизмнің пайдалы әрекет коэффиценті түсіндіреді
III топ: Күнделікті өмірде қолданылуы түсіндіреді
Түйін: Формуласы: ђ=(Aп/Aт)* 100%
Практикалық мәні: Мәңгі қозғалтқыш жасау мүмкін емес екені қорғалады
Табыс критерийі
Постер қорғау Дескриптор Ж Т Ұпай
Тақырыптың ашылуы 3
Тақырыпты жеткізе білуі 3
6 ұпай - «5» , 5 ұпай - «4», 3-4 ұпай - 3
Оқушылардың жауаптарына сәйкес ынталандыру мақсатында жұлдызша арқылы бағалаймын
Аяқталуы
10 мин
3 мин
2 мин
Практикалық бөлім: оқулықпен жұмыс
Есептер шығару(слайдтағы суреттер бойынша есептер шығарады
Тақырыпты бекіту мақсатында А,В,С денгейлік есептер беремін. Талдау сатысында «АВС» әдісін қолданам. Интербелсенді тақтаға «А» жеңіл деңгейлі 2 есеп, «В» орташа дейгейлі 2 есеп, «С» күрделі деңгейлі 2 есеп беремін. Оқушылар топта өзара есептерді талдап, зерттеп, ортақ келісімге келген жауаптарын жазады.
«Есептер банкісі» әдісі бойынша есептердің жауаптары нақтыланады.
Табыс критерийі
Деңгейлік тапсырма Дескриптор Ж Т Ұпай
Есептің шартын түсінуі 3
Өлшем бірліктерін бір жүйеге келтіруі 3
Формуланы тиімді қолдануы 3
9 ұпай - «5» , 7-8 ұпай - «4», 5-6 ұпай -3
Логикалық сұрақтар:
1. Бір шелек судан көрі екі шелек суды алып жүрген қолайлы болатыны неліктен?
2. Арқасымен аударылған тасбақа өздігінен тұра алмайды. Неге?
3. Сіріңке шиін алып, оны ортасынан екіге бөл. Енді жарты шиді екіге бөлу үшін бүтін шиді бөлгенге қарағанда көбірек жұмыс жасалады?
Табыс критерийлері бойынша бағалау бетшесі қорытынды-ланады.
Табыс критерийі
Логикалық сұрақтар Дескриптор Ж Т Ұпай
Тақырыпты толық түсінуі 3
АКТ-мен жұмыс жасауы 3
6 ұпай - «5» , 5 ұпай - «4», 3-4 ұпай -3
ЖБ бағалау
ФИО Үй тапсырмасы
Постер қорғау Есеп шығару Сұрақ-жауап Қорытынды ұпай
Табыс критерийлері бойынша бағалау бетшесі қорытындыланады.
Үйге тапсырма §59,60 20 тапсырма
"Инсерт" әдісі бойынша кері байланыс жасалады.
«V» «қанат белгі» (әлдеқашан белгілі нәрсе) “алу белгісі”(түсінігіне қайшы нәрсе)
«сұрақ белгісі» (бірнәрсе анық емес, білгім келеді)
“қосу белгісі”(қызықты және тосын нәрсе)
Оқушылардың жауаптарына сәйкес ынталандыру мақсатында жұлдызша арқылы бағалаймын.
Жұлдыз санына сәйкес бағалау шкаласымен ЖБ шығарылады
Өзара бағалау ,
Жауап тақтаға ілінеді, дұрыс жауаптар «есептер банкасына» салынады. ЖБ
Өзара бағалау
Сумативті бағалау жасалады.
Оқушылар кері байланыс арқылы өздерінің сабақтан алған әсерлерін, ұсыныс, тілектерін жазады.
Қосымша ақпарат Электронды оқулық материалдары
Саралау тапсырмалары Денгейіне байланысты есептер беру,сәйкестендіру кестесін толтыру
Бағалау Жұлдызша,смайлик
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс Тарих, математика
Қауіпсіздік ережесін сақтау
Көлбеу жазықтық, механизмнің "Алтын ережесі"бойынша бейнекөрсетілім ,тақырыптық слайд
Сабақ жоспары
Сабақ: Зертханалық жұмыс.Денені бірқалыпты көтеру кезіндегі жұмысты анықтау.Көлбеу жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін анықтау Мектеп: №13 ұлттық мектеп- гимназиясы
Күні: 2.05.2016 Мұғалімнің есімі: Көшенова С.Л.
Сынып: 7 "б" Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:
Сабаққа негізделген оқу мақсаты Дененің биіктікке бірқалыпты тік жоғары көтергенде істелетін пайдалы жұмыстың сол денені осы биіктікке көлбеу жазықтық бойымен көтергенде істелетін толық жұмыстан кем болатынын көрсету
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар:
көлбеу жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін эксперимент жүзінде жасай алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін формула арқылы есептейді, тәжірибе арқылы бақылайды
Кейбір оқушылар:
- өлшемдерді салыстыра алады,күштердің мәндерін анықтау арқылы зертханалық жұмыстардың тапсырмаларын орындай алады
Тілдік мақсат Оқушылар:
эксперимнент арқылы есептеулер жүргізіп,кестелер сыза алады
құралдармен жұмыс жасай алады
Негізгі сөздер мен тіркестер:
-көлбеу жазықтық,иінді таразылар,диномометр,штатив
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік біліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Тік жоғары көтерілген жұмысты калай анықтаймыз?
ПӘК-і табу үшін не істейміз?
Жазылым бойынша ұсыныстар:конспект жазу және есептер шығаруға формулаларды еске түсіру;
Зертхананы қортындылай алады, ђ=(Aп/Aт)* 100% формуласы арқылы есептер шығаруда пайдалана біледі,кестелер толтыра алады,зертхана жұмысына қортынды жасай алады
Алдыңғы оқу Пайдалы, толық жұмыстарды анықтауда "ассосация"әдісін қодана отырып талқыланады.
Жоспар
Сабақ кезеңдері Уақыты Жоспарланған жаттығулар
Оқу үшін бағалау
5минут Басы
Мұғалімнің кіріспе сұрағы. «Миға шабуыл» әдісі
Зертханалық жұмыстың жүру барысымен таныстыру.
Құралдарды жұмысқа әзірлеу.
25 минут
Ортасы Топтық жұмыс: "Виртуальді зертхана " 7сынып арналған бейнекөрсетілім көрсету арқылы оқушылар өз беттерімен жасайды
1 топ :Денені һ биіктікке тік жоғары көтергенде істелетін жұмысты анықтау
2 топ: Денені көлбеу жазықтықтың бойымен һ биіктікке бірқалыпты көтергенде істелетін жұмысты анықтау
3 топ: көлбеу жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін (ПӘК)-ін табу
Жұмыс мақсатына сай табыс критерийлерін құру.
Табыс критерийлері:Пайдалы жұмыстың толық жұмыстан кем болатындығын түсінеді,көлбеу жазықтықтың ПӘК-ін есептейді, бүгінгі өмірмен байланыстырып, баға береді.
Дескриптор құрғызамын:
-жұмыстың жүру барысын оқиды;
- физикалық шамалар арқылы формула пайдаланады,
-сұрақтарға жауап береді,есептеулер жүргізеді;
-топтық жұмыс негізінде қортындылайды;
- бейнебаянды көру барысында жұмысты зерттейді;
- зертхана жұмыстарында өз ойларын тұжырымдап,қортындылайды.
5 мин
3 мин
3 мин
2 мин
Сабақты бекіту мақсатында «Ыстық орындық» әдісі арқылы сабақты қорытамыз.
Жазылым бойынша дәптер тексеріледі асалады.
Қосымша ақпарат
Саралау тапсырмалары Денгейне байланысты есептер беру
Бағалау Блоб ағашы
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтар
дағы байланыс Тарих, математика
Қауіпсіздік ережесін сақтау
Көлбеу жазықтық, механизмнің "Алтын ережесі"бойынша электрондық оқулық пайдалану
Рефлексия:
1.Зертханалық жұмыс қолжетімді болды ма?
2.Бүгін оқушылар не үйренді?
3.Оқыту ортасы қандай болды?
4.Зертханалық жұмыс өз мәнінде жүзеге асты ма?
5. Мен өз уақытымды тиімді пайдалана алдым ба?
6.Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? Рефлексия сұрақтарына жауап:
механизм ПӘК.docx
Сабақ жоспары
Сабақ: Механиканың "Алтын
ережесі"Механизмдердің пайдалы әрекет
коэффиценті
Күні: 27.04.2016
Сынып: 7 "б"
Мектеп: №13 ұлттық мектеп гимназиясы
Мұғалімнің есімі: Көшенова С.Л.
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабаққа негізделген оқу
мақсаты
Сабақ мақсаттары
Тілдік мақсат
Алдыңғы оқу
Механиканың "Алтын ережесі".Механизмдердің пайдалы әрекет
коэффицентін түсіну, механизмнің ПӘКі ұғымдарымен
танысып,формуласын қорыта отырып оқушылардың есеп шығаруға, ой
өрісінің кеңеюіне жағдай жасау.
Барлық оқушылар:
Механиканың "Алтын ережесі".Механизмдердің пайдалы әрекет
коэффицентін не екенін түсінеді
Оқушылардың басым бөлігі:
Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін мысалдар, тәжірибе
арқылы бақылайды
Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді
Кейбір оқушылар:
Механизмнің пайдалы әрекет коэффиценті жұмысқа,пайдалы қуатқа
тәуелді екенін түсініп, қорытынды жасай алады.Жанжақты ізденуге
құштарлығы оянады
Оқушылар:
механиканың алтын ережесі күштен қанша есе ұтсақ
орынауыстырудан сонша есе ұтылатынымыз туралы біледі;
мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді.
Негізгі сөздер мен тіркестер:
ПӘКі,көлбеу жазықтық,иінді таразылар
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік біліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Механиканың "Алтын ережесі"барлық механизмдер үшін
орындалама?
Мәңгі қозғалтқыш жасау мүмкін бе?
Жалпы жұмыс пен пайдалы жұмысты айырмашылығы неде?
Жазылым бойынша ұсыныстар:конспект жазу және есептер
шығаруға формулаларды еске түсіру;
Архимед айткан иіндіктің ережесің тауып,күштен орасан ұтуға
болатынын өз беттерімен тәжірибелерінің қорытындысын жазу
және ђ=(Aп/Aт)* 100% формуласын есептер шығаруда пайдалана
біледі
Механикалық энергия ұғымдарын "мина"әдісі сұрақтар арқылы
талқыланды
Жоспар
Жоспарланған жаттығулар
3 мин Сергіту сәті:(оқушылар бәрі орында тұрып билейді)адам
мүшесіндегі иінтіректерді қозғалыска келтіру арқылы
қ
а
У
т
ы
б
а
С
қ
с
а
а
Б
л
а
т
Оқу үшін
бағалау
Ынталандыру 3 мин
15 мин
Миға шабуыл Жаңа сабаққа көшу үшін электронды оқулықтан
бейнекөрсетілім арқылы тәжірибе көрсетемін.Сол бойынша жаңа
сабақты ашамын.
Топтық жұмыс: Постер қорғау:
I топ: Көлбеу жазықтық.Механиканың "Алтын
ережесін"түсіндіреді
II топ: Механизмнің пайдалы әрекет коэффиценті түсіндіреді
III топ: Күнделікті өмірде қолданылуы түсіндіреді
Түйін: Формуласы: ђ=(Aп/Aт)* 100%
Практикалық мәні: Мәңгі қозғалтқыш жасау мүмкін емес екені
қорғалады
Табыс критерийі
ы
с
а
т
р
О
Оқушылардың
жауаптарына
сәйкес
ынталандыру
мақсатында
жұлдызша
арқылы
бағалаймын
Дескриптор
Тақырыптың ашылуы
Тақырыпты жеткізе білуі
Ж Т
Ұпай
3
3
р
е
т
с
о
П
у
а
ғ
р
о
қ
6 ұпай «5» , 5 ұпай «4», 34 ұпай 3 10 мин
3 мин
2 мин
ы
у
л
а
т
қ
я
А
Практикалық бөлім: оқулықпен жұмыс
Есептер шығару(слайдтағы суреттер бойынша есептер шығарады
Тақырыпты бекіту мақсатында А,В,С денгейлік есептер беремін.
Талдау сатысында «АВС» әдісін қолданам. Интербелсенді тақтаға
«А» жеңіл деңгейлі 2 есеп, «В» орташа дейгейлі 2 есеп, «С» күрделі
деңгейлі 2 есеп беремін. Оқушылар топта өзара есептерді талдап,
зерттеп, ортақ келісімге келген жауаптарын жазады.
«Есептер банкісі» әдісі бойынша есептердің жауаптары
нақтыланады.
Табыс критерийі
Дескриптор
Есептің шартын түсінуі
Өлшем бірліктерін бір
жүйеге келтіруі
Формуланы тиімді
қолдануы
к
і
л
й
е
г
ң
е
Д
а
м
р
ы
с
п
а
т
Ж Т
Ұпай
3
3
3
9 ұпай «5» , 78 ұпай «4», 56 ұпай 3
Логикалық сұрақтар:
1. Бір шелек судан көрі екі шелек суды алып жүрген қолайлы
болатыны неліктен?
2. Арқасымен аударылған тасбақа өздігінен тұра алмайды. Неге?
3. Сіріңке шиін алып, оны ортасынан екіге бөл. Енді жарты шиді
екіге бөлу үшін бүтін шиді бөлгенге қарағанда көбірек жұмыс
жасалады?
Табыс критерийлері бойынша бағалау бетшесі қорытындыланады.
Табыс критерийі
Логикалық
сұрақтар
Дескриптор
Ж Т
Тақырыпты толық түсінуі
АКТмен жұмыс жасауы
Ұпай
3
3
6 ұпай «5» , 5 ұпай «4», 34 ұпай 3
ЖБ бағалау
Ф
И Үй
Постер
Есеп
Сұрақ Қорытынды
Табыс критерийлері бойынша бағалау бетшесі қорытындыланады.
Үйге тапсырма §59,60 20 тапсырма
"Инсерт" әдісі бойынша кері байланыс жасалады.
«V» «қанат белгі» (әлдеқашан белгілі нәрсе)
“алу белгісі”(түсінігіне қайшы нәрсе)
«сұрақ белгісі» (бірнәрсе анық емес, білгім келеді)
“қосу белгісі”(қызықты және тосын нәрсе)
Оқушылардың
жауаптарына
сәйкес
ынталандыру
мақсатында
жұлдызша
арқылы
бағалаймын.
Жұлдыз
санына сәйкес
бағалау
шкаласымен
ЖБ
шығарылады
Өзара бағалау ,
Жауап тақтаға
ілінеді, дұрыс
жауаптар
«есептер
банкасына»
салынады. ЖБ
Өзара бағалау
Сумативті
бағалау
жасалады.
Оқушылар кері
байланыс
арқылы
өздерінің
сабақтан алған
әсерлерін,
ұсыныс,
тілектерін
жазады.
Қосымша ақпарат Электронды оқулық материалдары
Саралау тапсырмалары
Денгейіне байланысты есептер беру,сәйкестендіру кестесін
толтыру
Бағалау
Жұлдызша,смайлик Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті
қорғау ережелері
АКТмен байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
Тарих, математика
Қауіпсіздік ережесін сақтау
Көлбеу жазықтық, механизмнің "Алтын ережесі"бойынша
бейнекөрсетілім ,тақырыптық слайд
Сабақ жоспары
Сабақ: Зертханалық жұмыс.Денені бірқалыпты
көтеру кезіндегі жұмысты анықтау.Көлбеу
жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін
анықтау
Күні: 2.05.2016
Сынып: 7 "б"
Мектеп: №13 ұлттық мектеп
гимназиясы
Мұғалімнің есімі: Көшенова С.Л.
Қатысқандар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабаққа негізделген
оқу мақсаты
Сабақ мақсаттары
Тілдік мақсат
Алдыңғы оқу
Дененің биіктікке бірқалыпты тік жоғары көтергенде істелетін
пайдалы жұмыстың сол денені осы биіктікке көлбеу жазықтық
бойымен көтергенде істелетін толық жұмыстан кем болатынын
көрсету
Барлық оқушылар:
көлбеу жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін эксперимент
жүзінде жасай алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
Механизмдердің пайдалы әрекет коэффицентін формула арқылы
есептейді, тәжірибе арқылы бақылайды
Кейбір оқушылар:
өлшемдерді салыстыра алады,күштердің мәндерін анықтау арқылы
зертханалық жұмыстардың тапсырмаларын орындай алады
Оқушылар:
эксперимнент арқылы есептеулер жүргізіп,кестелер сыза алады
құралдармен жұмыс жасай алады
Негізгі сөздер мен тіркестер:
көлбеу жазықтық,иінді таразылар,диномометр,штатив
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік біліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Тік жоғары көтерілген жұмысты калай анықтаймыз?
ПӘКі табу үшін не істейміз?
Жазылым бойынша ұсыныстар:конспект жазу және есептер
шығаруға формулаларды еске түсіру;
Зертхананы қортындылай алады, ђ=(Aп/Aт)* 100% формуласы
арқылы есептер шығаруда пайдалана біледі,кестелер толтыра
алады,зертхана жұмысына қортынды жасай алады
Пайдалы, толық жұмыстарды анықтауда "ассосация"әдісін қодана
отырып талқыланады.
Жоспар Жоспарланған жаттығулар
Оқу үшін
бағалау
Мұғалімнің кіріспе сұрағы. «Миға шабуыл» әдісі
Зертханалық жұмыстың жүру барысымен таныстыру.
Топтық жұмыс: "Виртуальді зертхана " 7сынып арналған бейнекөрсетілім көрсету арқылы
оқушылар өз беттерімен жасайды
1 топ :Денені һ биіктікке тік жоғары көтергенде істелетін жұмысты анықтау
2 топ: Денені көлбеу жазықтықтың бойымен һ биіктікке бірқалыпты көтергенде істелетін
жұмысты анықтау
3 топ: көлбеу жазықтықтың пайдалы әрекет коэффицентін (ПӘК)ін табу
Жұмыс мақсатына сай табыс критерийлерін құру.
Табыс критерийлері:Пайдалы жұмыстың толық жұмыстан кем болатындығын түсінеді,көлбеу
жазықтықтың ПӘКін есептейді, бүгінгі өмірмен байланыстырып, баға береді.
Дескриптор құрғызамын:
жұмыстың жүру барысын оқиды;
физикалық шамалар арқылы формула пайдаланады,
сұрақтарға жауап береді,есептеулер жүргізеді;
топтық жұмыс негізінде қортындылайды;
бейнебаянды көру барысында жұмысты зерттейді;
зертхана жұмыстарында өз ойларын тұжырымдап,қортындылайды.
Сабақты бекіту мақсатында «Ыстық орындық» әдісі арқылы сабақты қорытамыз.
Жазылым бойынша дәптер тексеріледі
Денгейне байланысты есептер беру
Тарих, математика
Қауіпсіздік ережесін сақтау
Блоб ағашы
Көлбеу жазықтық, механизмнің "Алтын ережесі"бойынша электрондық оқулық
пайдалану
ы
т
ы
қ
а
У
і
қ
а
б
а
С
р
е
д
ң
е
з
е
к
Басы
и
м
5
т
у
н
т
у
н
и
м
5
2
Ортасы
5 мин
3 мин
3 мин
2 мин
Қосымша
ақпарат
Саралау
тапсырмалары
Бағалау
Пәнаралық
байланыс
Қауіпсіздік және
еңбекті қорғау
ережелері
АКТмен
байланыс
Құндылықтар
дағы байланыс Рефлексия сұрақтарына жауап:
Рефлексия:
1.Зертханалық жұмыс
қолжетімді болды ма?
2.Бүгін оқушылар не
үйренді?
3.Оқыту ортасы қандай
болды?
4.Зертханалық жұмыс өз
мәнінде жүзеге асты ма?
5. Мен өз уақытымды тиімді
пайдалана алдым ба?
6.Мен жоспарыма қандай
өзгерістер енгіздім және
неліктен?
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Сабак жоспары
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.