Коучинг тақырыбы: Тізбектелген сабақтар топтамасы
Мақсаты: |
Табысты оқыту жолдары мен құзырлы мұғалімге тән талаптармен танысады. Орта мерзімді жоспарлау немесе тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлауды үйренеді |
|||
Күтілетін нәтиже: |
Құзырлы мұғалімге тән белгілерді біледі, табысты оқытудың идеясын түсінеді Тізбектелген сабақтар немесе орта мерзімді жоспар құра біледі.
|
|||
Ресурстар |
Флипчарт, маркерлер, фломастер, А4 парағы, түрлі- түсті стикерлер,АКТ |
|||
Коучинг кезеңдері |
Коучтің іс -әрекеті |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Қолданылған әдіс тәсілдер |
Уақыты |
І. Топқа бөлу
ІІ. Психологиялық ахуал тудыру: топқа бөлінген қысқарған сөздерді қатыстырып тілек айту
ІІI. «Аяқталмаған сөйлем...»
ІV. «Шульманның үш көмекшісі»
V.Презентация: « Орта мерзімді жоспарлау немесе тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау» таныстырылым
VI. ІІІ деңгейді игерген мұғалімдердің өз орта мерзімді жоспар құрудағы іс тәжірибелерімен бөлісу
VII. Сергіту сәті
VIII. Жаңа топтарға бөлу
IX. Топтарға тапсырма беру:«Орта мерзімді жоспар құру»
|
Мұғалімдердің белсенділіктерін , қызығушылықтарын арттыру
Сын тұрғысынан ойлау, өз ойларын айтады.
Шульманның үш көмекшісі беріледі және Абайдың қара сөздерімен байланыстыру
SMART мақсатты пайдалана отырып, тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлаудағы әрекеттермен таныстырады
ІІІ деңгейді игерген мұғалімдер дің өз орта мерзімді жоспарымен таныстырады
Жуық пәндер бойынша мұғалімдерді топқа бөледі
Көшбасшылық жасау,топтардың әрекеттерін бақылай отырып бағыт бағдар беру |
Қысқарған сөздер бойынша топқа бөлінеді. Топтар қысқарған сөздер арқылы тілек айтады
Топ ішінде талдайды, өз ойларын еркін жеткізеді, әртүрлі пікір айтады.
Топта талдайды, сәйкестендіреді.
Мұғалімдер тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау жолдарымен танысады
Мұғалімдер орта мерзімді жоспар құрудағы іс тәжірибелермен алмасады
Мұғалімдердің көңіл күйлері көтеріледі
Мұғалімдер топқа бөлінеді
Топта талқылау арқылы орта мерзімді жоспар құрады, топтар жоспарларымен алмасады |
Топтық жұмыс
Түртіп алу стратегиясы, ой қорыту
Топтық жұмыс, сын тұрғысынан ойлау
АКТ мен жұмыс: презентация
Диалогті оқыту, сұрақ жауап
Топтық жұмыс
«Көрші қуанышымен бөлісу», критерий арқылы бағалау
Екі жұлдыз, бір тілек |
2мин
3мин
5мин
10 мин |
Рефлексия (сәтті,сәтсіз жақтары, өзгеріс енгізу) |
Тақтаға чемоданның, еттартқыштың және қоқыс шелегінің суреттері ілінеді. Әр топ мүшелері өз пікірлерін стикерлерге жазып ұнаған қалташаларға салу. |
География пәнінің мұғалімі: Исмайлова Ж.К.
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.