Күні:
Сыныбы: 9 а ә б
Сабақтың тақырыбы:Vocabulary work
Сабақтың мақсаты:
1)Сабақты ой ашардан бастап,үй тапсырмасын тексеру,бағалау
2)Оқушыларды жаңа сабақпен таныстыру
3)Оқушылардың ағылшын тіліне деген қызығушылығын арттыру
Сабақтың жүрісі
Сабақтың әдісі:Сұрақ-Жауап
Сабақтың типі:Жаңа білімді меңгерту
Көрнекілігі:Сурет,плакаттар
Пән аралас байланыс:қазақ орыс тілдері
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру
2.Тілді жаттықтыру
Now everybody look at the blackboard and repeat after me
One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
3.Үй тапсырмасын тексеру:
4.Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен таныстыру
Vocabulary work
Crucial-маңызды
Entitle-бір нәрсеге құқылы болу
Consume-тұтыну
Claim- талап ету
5.Пысықтау
Мектеп-school
Оқушы-children
Мұғалім-teacher
Заңгер-lawyer
Жүргізуші-driver
6.Бекіту
Бір екі үш төрт бес,
Мен тірі балықты ұстап кейін,
Алты, жетi, сегiз, тоғыз, он ,
Содан соң мен ол қайтадан жүре берсін .
One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
7.Бағалау
I think that you are very active.I`ll put your marks and thanks for you opinion
8.Үй тапсырмасы.Repeat
The lesson is over,you are free,good bye!
Күні:
Сыныбы: 9 а ә б
Сабақтың тақырыбы:Progress test
Сабақтың мақсаты:
1)Сабақты ой ашардан бастап,үй тапсырмасын тексеру,бағалау
2)Оқушыларды жаңа сабақпен таныстыру
3)Оқушылардың ағылшын тіліне деген қызығушылығын арттыру
Сабақтың жүрісі
Сабақтың әдісі:Сұрақ-Жауап
Сабақтың типі:Жаңа білімді меңгерту
Көрнекілігі:Сурет,плакаттар
Пән аралас байланыс:қазақ орыс тілдері
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру
2.Тілді жаттықтыру
Now everybody look at the blackboard and repeat after me
One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
3.Үй тапсырмасын тексеру:
4.Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен таныстыру
Progress test
1.Listening
1.What is the weather like in January
2.What is the best way to get to the Pyramids
2.Reading
Read the text and choose tge best answer for the questions
3.Vocabulary
Match a line in A with a line in B
4.Grammar
Choose the right answer
1.Someone suggested--------------on a trip
a.going
b. to go
c.to going
5.Бағалау
I think that you are very active.I`ll put your marks and thanks for you opinion
6.Үй тапсырмасы. Repeat
The lesson is over,you are free,good bye!
Күні:
Сыныбы: 9 а ә б
Сабақтың тақырыбы:Control work
Сабақтың мақсаты:
1)Сабақты ой ашардан бастап,үй тапсырмасын тексеру,бағалау
2)Оқушыларды жаңа сабақпен таныстыру
3)Оқушылардың ағылшын тіліне деген қызығушылығын арттыру
Сабақтың жүрісі
Сабақтың әдісі:Сұрақ-Жауап
Сабақтың типі:Жаңа білімді меңгерту
Көрнекілігі:Сурет,плакаттар
Пән аралас байланыс:қазақ орыс тілдері
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру
2.Тілді жаттықтыру
Now everybody look at the blackboard and repeat after me
One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
3.Үй тапсырмасын тексеру:
4.Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен таныстыру
Control work
5.Пысықтау
1.Қай сөзде «g» әрпі ерекше оқылады.
a) Garden
b) gentle
c) gym
d) geography
e) German
2. «Close» сөзінің антонимі.
a) round
b) shut
c) useful
d) take off
e) open
6.Бекіту
3.Қойылған сұраққа мағынасы сәйкес жауапты көрсетініз.
-Why are the train journeys so long?
-Because…..
a) you compare it to the airplane
b) you don’t see the train
c) you spend much money
d) the train are slow
e) you lost your train
7.Бағалау
I think that you are very active.I`ll put your marks and thanks for you opinion
8.Үй тапсырмасы.Repeat
The lesson is over,you are free,good bye!
Күні:
Сыныбы: 9 а ә б
Сабақтың тақырыбы:Revision
Сабақтың мақсаты:
1)Сабақты ой ашардан бастап,үй тапсырмасын тексеру,бағалау
2)Оқушыларды жаңа сабақпен таныстыру
3)Оқушылардың ағылшын тіліне деген қызығушылығын арттыру
Сабақтың жүрісі
Сабақтың әдісі:Сұрақ-Жауап
Сабақтың типі:Жаңа білімді меңгерту
Көрнекілігі:Сурет,плакаттар
Пән аралас байланыс:қазақ орыс тілдері
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру
2.Тілді жаттықтыру
Now everybody look at the blackboard and repeat after me
One, two, three, four, five,
Once I caught a fish alive,
Six, seven, eight, nine, ten,
Then I let it go again.
3.Үй тапсырмасын тексеру:
4.Сабақтың мақсаты мен тақырыбымен таныстыру
Revision
5.Пысықтау
Артикльдердің дұрыс нұсқасын қойыңыз.
There is … blackboard on …wall.
a) the\the
b) an\a
c) -\an
d) an\the
e) a\the
6.Бекіту
Инфинитивтің, инфинитивтік, герундиалық немесе есімше тіркестің дұрыс түрін көрсетіңіз.
And what are you going … after that?
a) doing
b) having done
c) to do
d) do
e) does
7.Бағалау
I think that you are very active.I`ll put your marks and thanks for you opinion
8.Үй тапсырмасы.Repeat
The lesson is over,you are free,good bye!
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.