Сабақтың тақырыбы: Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау,таныстыру.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптастыруды жалғастыру.
Күтілетін нәтиже: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны танысады.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптасады.Мерзімі:
Сабақтың тақырыбы: Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау,таныстыру.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптастыруды жалғастыру.
Күтілетін нәтиже: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны танысады.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптасады.
Сабақтың кезеңдері Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекеті Ресурстар
Кіріспе
Ұйымдастыру кезеңі:
(3мин) Шаттық шеңберін құрып, топқа түстермен бөлемін. Топ ережелерін басшылыққа алып, топтық жұмыс жасайтындарын айтамын.
Топтар: алма, жүзім, алмұрт, банан. Оқушылар топқа бөлініп,
өз қызметтерін алады.
Топ мүшелері:топбасшы, уақытты үнемдеуші, бақылаушы, хатшы, сарапшы. Суреттер,
кеспе қағаз.
Үй тапсырма
(7мин) Өткен материалды пысықтау үшін «Күн жүйесі» әдісі арқылы үй жұмысын талқылаймын.
Сергіту сәті "Разминка" Түстермен бағалаймын. Күн салынған плакатка топтар күннің шуағына бір-екі сөйлемнен жазып жапыстырады. «Қара жорға» биі Флипчарт, бағалау парақтары, түрлі-түсті кағаз.
Негізгі бөлім
Жаңа тақырып
(12мин) Жаңа тақырыпты «6 ойлау қалпағы» әдісі арқылы жаңа сабақтың мазмұнымен таныстырамын.
«Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау»деген тақырыпта топтық жұмыс жасайды.
6 түсті қалпақ
Жаңа тақырыпты пысықтау
(8мин) Жаңа тақырыпты пысықтау үшін
«Еркін жазу» әдісін пайдаланамын.
Жұлдызша бойынша бағалаймын. Оқушылар тақырып бойынша не білді соның бәрін тізіп жазады. Топта талкылайды. Соның ішінен бір сұрақ кояды.
Сұрақтар
жазылған парақшалар, кітап, қалам, маркер.
Қорытынды
(8мин) «Инсерт» әдісін қолдана отырып сабақты қортындылаймын. Тақтаға плакатка ілемін.
Смайлик арқылы бағалаймын. Не үйрендім, Не үйренгім келеді, Мұғалімге хат. Оқушылар жеке-жеке өз ойларын жинақтап стикерлерге жазып плакатқа жабыстырады. Бағалау парақтары, стикер,
смайликтер.
Бағалау
(3мин) Оқушылардың жұмыстарын талдап, мадақтап бағалаймын. Бағалау парақтары
Рефлекция
(2мин) Өткен сабақ бойынша өз
Пікірлерін жазады.
ББҮ стратегиясы Стикерлер
Үйге тапсырма беру. (2мин) Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау. Тапсырмаларды жазып алады. Оқулық, оқушы күнделігі
Жасуша қурылысы.docx
Мерзімі:
Сабақтың тақырыбы: Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны қарау.
№1 зертханалық жұмыс.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны
қарау,таныстыру.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптастыруды жалғастыру.
Күтілетін нәтиже: Оқушыларға Жасуша және оның құрылысы: ядро және цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Мұғалімнің ісәрекеті
Ресурстар
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе «Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық нұсқаны танысады.
Оқулықпен жұмыс істеу біліктілігін қалыптасады.
Сабақтың кезеңдері
Оқушылардың ісәрекеті
Кіріспе
Ұйымдастыру кезеңі:
(3мин)
Үй тапсырма
(7мин)
Негізгі бөлім
Жаңа тақырып
(12мин)
Шаттық шеңберін құрып, топқа түстермен
бөлемін. Топ ережелерін басшылыққа алып,
топтық жұмыс жасайтындарын айтамын.
Топтар: алма, жүзім, алмұрт, банан.
Өткен материалды пысықтау үшін «Күн жүйесі»
әдісі арқылы үй жұмысын талқылаймын.
Сергіту сәті "Разминка" Түстермен бағалаймын.
Жаңа тақырыпты «6 ойлау қалпағы» әдісі
арқылы жаңа сабақтың мазмұнымен
таныстырамын.
Суреттер,
кеспе қағаз.
Флипчарт, бағалау
парақтары, түрлітүсті
кағаз.
6 түсті қалпақ
Оқушылар топқа бөлініп,
өз қызметтерін алады.
Топ мүшелері:топбасшы, уақытты үнемдеуші,
бақылаушы, хатшы, сарапшы.
Күн салынған плакатка топтар күннің шуағына бір
екі сөйлемнен жазып жапыстырады. «Қара жорға»
биі
«Жасуша және оның құрылысы: ядро және
цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке
ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе
«Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық
нұсқаны қарау»деген тақырыпта топтық жұмыс
жасайды. Жаңа тақырыпты
пысықтау
(8мин)
Жаңа тақырыпты пысықтау үшін
«Еркін жазу» әдісін пайдаланамын.
Жұлдызша бойынша бағалаймын.
Оқушылар тақырып бойынша не білді соның бәрін
тізіп жазады. Топта талкылайды. Соның ішінен бір
сұрақ кояды.
Қорытынды
(8мин)
Бағалау
(3мин)
Рефлекция
(2мин)
Үйге тапсырма
беру. (2мин)
«Инсерт» әдісін қолдана отырып сабақты
қортындылаймын. Тақтаға плакатка ілемін.
Смайлик арқылы бағалаймын.
Не үйрендім, Не үйренгім келеді, Мұғалімге хат.
Оқушылар жекежеке өз ойларын жинақтап
стикерлерге жазып плакатқа жабыстырады.
Оқушылардың жұмыстарын талдап, мадақтап бағалаймын.
Өткен сабақ бойынша өз
Пікірлерін жазады.
Жасуша және оның құрылысы: ядро және
цитоплазма, хромосомалар және гендер.
№1 зертханалық жұмыс.
Эпителий, дәнекер, бұлшық ет және жүйке
ББҮ стратегиясы
Тапсырмаларды жазып алады.
Сұрақтар
жазылған парақшалар,
кітап, қалам, маркер.
Бағалау парақтары,
стикер,
смайликтер.
Бағалау парақтары
Стикерлер
Оқулық, оқушы
күнделігі ұлпаларын микроскоп астында қарау, немесе
«Ұлпалардың құрылысы» атты электрондық
нұсқаны қарау.
Жасуша курылысы
Жасуша курылысы
Жасуша курылысы
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.