Бұл сабақ жоспары жаңартылған мазмұндағы оқу бағдарламасына сәйкес жазылған. Сабақ жоспары бастауыш сынып мұғалімдеріне көмекші құрал болып табылады. Қысқа мерзімді жоспарда тапсырмалардың дескрипторы және бағалау критерийлері, оқу мақсаттары нақты көрсетілген. Әр тапсырмаларды орындау уақыты мен бағалау түрі жазылған. Сабақ барысында қол жеткізілетін құндылықтары нақты көрсетілген.
ҚМЖ 7777.doc
Тексерілді:
Ботабекова Г.
Матем
Сабақтың тақырыбы:
3 санына бөлу және көбейту кестесін құрастыру.
№24 Ж.Сүлейменов жом
Мұғалімнің атыжөні:
Рысманбетова Мөлдір Қайратқызы
Күні: 01.02.2019ж
СЫНЫП: 2ә
Қатысқан оқушылар саны: 18
Қатыспаған оқушылар саны: 0
Сабақ негізделген
оқу мақсаттары
2.1.2.2 көбейту және бөлу өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу
амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау
2.1.2.4** 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдану
Сабақ нәтижесі: Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Жазба жұмыс жасайды.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Өз бетінше жұмыс жасайды.
Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: көбейту мен бөлуге берілген
есептерді өз бетінше орындайды.
Жеке, жұптық, тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының
назарын өзіне аудара алады.
3 санына бөлу және көбейту кестесін құрастыру
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар,
топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.
Сұрақжауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
Бірбіріне көмек береді, тыңдайды, құрметтейді
Музыка, қазақ тілі.
Бағалау
критерийі
Тілдік мақсат
Ресурстар
Әдістәсілдер
Құндылықтар
Пәнаралық
байланыс
Сабақтың жоспары
Жоспарланған
уақыт
Басталуы
5 минут
Сабақ барысы :
Жаңа білім
10 минут
Топтарға бөлу.
1топ «Сары түс»
2топ «Көк түс»
3топ «Қызыл түс»
Психологиялық ахуал қалыптастыру:
«Қызыл гүлімай» би
Миға шабуыл.
3,9,27 осы сандардан есеп құрастыр.
Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады.
№1,2 тапсырмаларды орындау
(МК,Т,Қ) Оқу мақсаты: 2.1.2.2 көбейту және бөлу өзара кері амалдар
екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы
байланысты анықтау.
Бағалау критерийі: 3 санына көбейту мен бөлу кестесін құрастыру
Ойлау деңгейі: Білу және түсіну
Бағалау
түрлері
Тапсырманы
орындаған әр
балаға
түстерді беріп
отырамын.
Оқулық,
мәтіндер.
Ортасы
10 минут
№3 тапсырма есепті шығар
Дескриптор: Есепті түсіне отырып орындайды
(МК,Ж,Қ) Оқы мақсаты: 2.1.2.4** 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту кестесін
құру, білу және қолдану
Оқулық,қабыр
ғаға ілінген
ватмандар,
түрлітүсті маркерлер
Бағалау критерийі: Есепті шығару
Ойлау деңгейі: Қолдану
Дәптермен жұмыс.
Дәптермен , тақтамен жұмыс.
Оқулықта берілген есептерді түріне қарай топта, жұпта, жеке
орындату. Тапсырмалар орындау соңында кері байланыс орнату.
Оқушылардың тапсырманы орындау деңгейіне сай бағалап отыру.
Дескриптор: 3 санына көбейту және бөлу кестесін құрастырады.
Заңдылықты анықтайды.
Саралау тапсырмасы.
Дескриптор:
1.3ке бөлінбейтін сандарды табады.
2.Бөлу кестесін құра алады.
Сергіту сәті "Қызыл гүлім ай"
Оқушылар би
билеп сергіп
қалады.
Кері байланыс
кемесі
Сергіту сәті
2 минут
Аяқталуы
Сабақты
бекіту
10 минут
Бағалау
5 минут
Кері байланыс
3 минут
Үйге тапсырма: №4 33 бет
Саралау – Сіз қосымша
көмек көрсетуді қалай
жоспарлайсыз? Сіз
Бағалау Оқушылардың
үйренгенін тексеруді
қалай жоспарлайсыз?
ə
П наралық байланыс
Қауіпсіздік ж не еңбекті
қорғау ережелері
ə АКТмен байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
ə
ə
қабілеті жоғары
оқушыларға тапсырманы
күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз?
Қорытынды бағамдау
Қандай екі н рсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі н рсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім?
3 санына бөлу және көбкйту кестесін құрастыру
3 санына бөлу және көбкйту кестесін құрастыру
3 санына бөлу және көбкйту кестесін құрастыру
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.