Бағалау
критерийі
Ресурстар
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі
заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.
Музыка, қазақ тілі,тарих.
Әдіс-тәсілдер Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
Пәнаралық
байланыс
Жоспарланға
н
уақыт
Басталуы 5
минут
Ресурстар
Бір амалды өрнек,
Екі амалды өрнек,
Жақшалы өрнек
сөздері қима
қағазға жазылады
Бағалау ұпайы:
Әр дұрыс жауап 1
ұпай.
САБАҚ:
Өрнектердегі амалдардың
орындалу реті
Күні: 4.04.2019
Мектеп:56ЖОББМ
Мұғалімнің есімі: Карагулова Г.Д.
СЫНЫП: 2 ә
Сабақ негізделген оқу
мақсаты (мақсаттары)
Сабақ
мақсаттары
Қатысқандар саны:
2.1.2.3 қосудың ауыстырымдылық, терімділік
қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолдану
Қатыспағандар: 0
Барлық оқушылар:
Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді.
Оқушылардың басым бөлігі:
Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады.
Кейбір оқушылар:
Білімді сыныптастарына түсіндіріп оқулықтан тыс ресурстар қоса алады.
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады.
Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.
Жоспарланған жаттығулар (төменде
жоспарланған жаттығулармен қатар,
ескертпелерді жазыңыз)
Ұйымдастыру кезеңі: Шаттық шеңберін құру.
- Шеңбер бойында есімге байланысты сын есім айту.
Қима қағазға жазылған сөздер арқылы топқа
біріктіру.
Мақсаты: Сабаққа оқушының зейінін аудару,
жағымды ахуал қалыптастыру. Әр оқушы қима
қағаздарда жазылған сөздер арқылы топтарға
біріктіру.
Үй тапсырмасы: «Сен маған, мен саған» әдісі
.Оқушылар бір-бірінің орындап келген тапсырмаларын
қарайды, кері байланыс береді
.Мақсаты: Жақшасыз санды және әріпті өрнектерді
салыстыру дағдысын қалыптастыру. Оқушыларды
жұпта өзара бір-бірін бағалауға үйрету
Дескриптор
Жақшасыз санды өрнектерді салыстырады
Әріпті өрнектерді салыстырады
Модельдеу әдісі. Слайд.
Мақсат: Жаңа сабақтың тақырыбын ашу,
Екі амалды өрнектің орындалу ретін анықтау, оның
мәнін табу.
М.К. Ұ.Ж. Барлық суреттерге не ортақ? Олардың
әрқайсысына берілген мысалдарды шығар және
жауаптарын салыстыр. Қайсысын артық деп айтуға
болады?
Т.Ж. Екі амалды жақшалы және жақшасыз
өрнектердің орындалу ретін анықтау, мәнін табу
мақсатында өрнектер беру.
1 топ 2топ 3топ
9+12/2 (78-75)*2 8*5+27/3
50-9*2 2*(38-32) (7-4)*8+50 Ортасы 20
минут
Сергіту сәті
2 минут
Аяқталуы 20
минут
(6+6)/2 25+7*2 100-(18-9)*4
Дескриптор
Екі амалды жақшалы өрнектің орындалу ретін
анықтайды, мәнін табады.
Екі амалды жақшасыз өрнектің орындалу ретін
анықтайды, мәнін табады
Білу және түсіну
4 есеп. Ұ.Ж Дәптермен жұмыс
(35+65)+100
55-20
500-(35+65)
Сергіту сәті «Қыдырып қайтайық»
Синтез
«Домино» ойыны арқылы жақшалы өрнек құрастыру,
мәнін табу. Мақсат: Жақшалы өрнек құрастыру,
арифметикалық амалдардың орындалу ретін анықтау,
мәнін табу. Жеке жұмыс
Дескриптор
Жақшалы өрнек құрастырады, мәнін табады
Жақшалы өрнектің орындалу ретін біледі
- Сабақта не қызықты болды?
- Не қиын болды?
- Жаңа не нәрсе үйрендік?
Дәптер
Видео
жазбадағы би
ə
ə
П наралық байланыс
Қауіпсіздік ж не еңбекті
қорғау ережелері
АКТмен байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
Бағалау Оқушылардың
үйренгенін тексеруді
қалай жоспарлайсыз?
«Бағдаршам» әдісі
Үйге тапсырма: оқулықта қалған тапсырманы аяқтау.
Саралау – Сіз қосымша
көмек көрсетуді қалай
жоспарлайсыз? Сіз
қабілеті жоғары
оқушыларға тапсырманы
күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз?
Рефлексия
Сабақ / оқу
мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағы ахуал
қандай болды?
Мен жоспарлаған
саралау шаралары
тиімді болды ма?
Мен берілген
уақыт ішінде
үлгердім бе? Мен
өз жоспарыма
қандай түзетулер
енгіздім ж неə
неліктен?
ə
Қорытынды бағамдау
Қандай екі н рсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі н рсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім?
ə
4 санына бөлу және көбейту кестесін құрастыру.
4 санына бөлу және көбейту кестесін құрастыру.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.