«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру.
- Барлық модельдер қандай екі класқа бөлінеді?
- Материалдық модельдерге мысал келтіріңдер.
- Ақпараттық модель дегеніміз не?
- Қандай модельдер ақпараттыққа, ал қандай модель материалдыққа жататынын анықтаңдар: әлем картасы, эвакуация жоспары, үстел сұлбасы, ғимарат макеті, автокөлік моделі.
Тест сұрақтарына жауап беру.
Үй тапсырмасы мен жаңа сабақты байланыстыру.«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру.
- Барлық модельдер қандай екі класқа бөлінеді?
- Материалдық модельдерге мысал келтіріңдер.
- Ақпараттық модель дегеніміз не?
- Қандай модельдер ақпараттыққа, ал қандай модель материалдыққа жататынын анықтаңдар: әлем картасы, эвакуация жоспары, үстел сұлбасы, ғимарат макеті, автокөлік моделі.
Тест сұрақтарына жауап беру.
Үй тапсырмасы мен жаңа сабақты байланыстыру.
7 сынып «Модельдерді зерттеу» практикумы.doc
Сабақ тақырыбы
Мақсаты
Күтілетін нәтиже
Белсенді оқытуда
қолданылатын
тәсілдер
Жеті модульдің
кіріктірілуі
Негізгі дерек көзі
Ресурстар
Сабақ кезеңдері
Ұйымдастыру
(2 мин)
Қызығушылықты
ояту
(8 мин)
(Өткен тақырыпты
қайталау арқылы жаңа
оқу материалын
ұғынуға бағыт беру,
білімді меңгеру
дәрежесі)
Мағынаны ашу
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
«Модельдерді зерттеу» практикумы
«Модельдерді зерттеуге» практикалық тапсырмалар орындау
«Модельдерді зерттеуге» практикалық тапсырмалар орындай
алады
Бағдарламаның жеті модулі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
Оқыту мен оқуда ақпараттық коммуникациялық
технологияларды (АКТны) қолдану
Талантты және дарынды оқушыларды оқыту
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
және оқу
Оқытуды басқару жәнекөшбасшылық
Оқулық 7 сынып
Е.А.Вьюшкова, Н.В.Параскун
45minut.kz.
Интербелсенді тақта, стикер.
Модельдердің суреттері, ватман, А4 қағаздары, түрлітүсті
маркерлер, стикерлер, бағалау парақтары.
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
Шаттық шеңбері (Теңіз толқыны). Шаттық шеңберінде теңіз
«Сұрақжауап» әдісі арқылы
өткен сабақта алған білімдерін
еске түсіру.
Барлық модельдер қандай
екі класқа бөлінеді?
Материалдық модельдерге
мысал келтіріңдер.
Ақпараттық модель
дегеніміз не?
Қандай модельдер
ақпараттыққа, ал қандай модель
материалдыққа жататынын
анықтаңдар: әлем картасы,
эвакуация жоспары, үстел
сұлбасы, ғимарат макеті,
автокөлік моделі.
Тест сұрақтарына жауап беру.
Үй тапсырмасы мен жаңа сабақты
байланыстыру.
Оқулық бойынша жеке жұмыс.
толқындарын жасайды.
Үй тапсырмасы бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Үйге берілген тест
сұрақтарына жауап береді.
Оқулық бойынша оқушылар (20 мин)
(материалды игеруде
оқушылардың өз
тәжірибелері
тұрғысынан жауап
беруі, түсіну, қолдану).
№1 модель
№2 модель
№3 модель
96бет
модельдеу кезеңдері бойынша
есепті қарастырып, модель
құрастырады.
Ойтолғаныс
(10 мин)
(Жаңа тақырып
бойынша білім
алушылардың
талқылауы,
жинақтауы,
проблемаларды
шешуі).
Қорытынды
(бағалау)
Рефлексия
Сергіту сәті
Мәтіндік редакторда №13
модельдер бойынша алгоритм
құрастырып, блоксұлбасын
жасату.
Мәтіндік редакторда №13
модельдер бойынша
алгоритм құрастырып, блок
сұлбасын жасайды
Оқушылардың білімінің бағасының
қорытындысын шығару.
Түрлітүсті қағаздардан модель
жасату.
Оқушылар өзінөзі, бірінбірі
бағалайды.
Бүктелген беттің ішкі және
сыртқы жағына алған
әсерлерін жазады.
Модельдерді зерттеу
Модельдерді зерттеу
Модельдерді зерттеу
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.