Күні: 18.01.2017 ж |
Мектеп: 1Май орта тектебі |
|||
Сабақ № 17 |
Мұғалімнің аты-жөні:ТыштыбаеваА.Н
|
|||
|
Қатысқандар саны: 10 Қатыспағандар саны: |
|||
Сынып: 11А |
||||
Сабақ тақырыбы: |
Байланыс арналары. Хаттамалар |
|||
Оқу мақсаттары |
- Хаттамалар мен байланыс түрлерімен танысу. Байланыс арналарын ажыратып анықтай алуды үйрену |
|||
Жетістік критерийлері: |
Ø Байланыс арналарын ажырата алу Ø Сипаттамасына байланысты байланыс арналарына мысал келтіре білу Ø Ең танымал желілік хаттамаларды айқандай білу Ø Желідегі компьютердің IP адресін анықтай алу
|
|||
Тілдік мақсаттар: |
Пәндік лексика және терминология Сандық ; аналогтық; коммутациаланатын; кабельдік; радио; телефон HTTP – HTML гипермәтіндік тілі FTR (File
Transfer Protocol) Диалогқа/жазуға қажетті сөз тіркестері Арнаның өткізу қабілеті дегеніміз ...... Өздеріңе белгілі байланыс арналарын атап шығыңдар? Интернет пен WWW синоним сөздер ме? |
|||
Құндылықтарды дарыту: |
Теорияда алған білімдерін, практикада ұштастыра білуге баулу .Өз бетінше жұмыс дағдысын арттыра отырып, еңбекке тәрбиелеу, пәнге қызығушылығын арттыру, бірін - бірі тыңдай білуге, сыйлауға тәрбиелеу |
|||
АКТ қолдану дағдылары |
Компьютер ,проектор www.saasa.ch cайты
|
|||
Бастапқы білім |
|
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
||||
«Білу»
0-9минут
|
І. Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, көңіл-күйін сұрау 2.Look at the video and watch. it Видео-ролик ағылшын тілінде «Internet Basic» Видео-ролик сіздерге ұнады ма? Егер ұнаса «Акроним» әдісі арқылы көрген видео –роликтің мағынасын ашамыз . Work in groups.
2.Акроним әдісі бойынша тапсырма топ таратылып беріледі . Осы әдіс арқылы сабақтың тақырыбы ашылады Слайд 1-3 3.Жетістік критериимен таныстыру Бағалау парағы таратылады |
компьютер |
||
«Түсіну» 9-19 минут
«Қолдану» 20-35 минут
«Талдау» 35-38 минут
38-40 минут «Жинақтау»
«Бағалау»
40-43 минут |
Слайд 4 «Жаһандану заманында ғаламторды пайдалансақта,барлық білім кітапта» Work in groups. Ашердің ТКО стратегиясы бойынша «Тыңдау,көру,орындау» Әр топ өз топ аттырың тақырыптары бойынша 5-сұрақ құрастыру Сұрақтарды ауыстырып жауабын басқа топ кезектесіп жауап береді; қосымша мұғалімнің бағыттауымен сұрақтар қойылады. 1-топ Байланыс арналары 2-топ Хаттамалар
Work in pairs. Компьютердегі тәжірибелік жұмыс Оқулық 226 бет тапсырмалар А,B ,C деңгейі
4 раунд стратегиясы ; сабақ бойынша «ең маңызды» деген ұғымдарды жазады. 1раунд-32 сөз 2- раунд -16 3-раунд -8 4-раунд ең маңызды 4 сөз
Excel программасымен жеке жұмыс «Өзіңді тексер!»
Қалыптастырушы бағалау парақтарымен жұмыс
|
|
||
43-45 минут |
Рефлексия «каhoot» программасымен Үйге тапсырма: §17 ,18 оқу |
|
||
Саралау–оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының
сақталуы |
||
Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдарымен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу (Гарднердің жиындық зияттеориясы) түрінде болуы мүмкін. Саралау уақытты ұтымды пайдалануды есепке ала отырып, сабақтың кез-келген кезеңінд еқолданыла алады |
Бұл бөлімде оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалау үшін қолданатын әдіс-тәсілдеріңізді жазасыз |
Денсаулықсақтаутехнологиялары. Сергіту сәттерімен белсенді іс-әрекет түрлері. Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары
|
||
Сабақ бойыншарефлексия
Сабақмақсаттары/оқумақсаттарыдұрысқойылғанба? ОқушылардыңбарлығыОМқолжеткіздіме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақтасаралаудұрысжүргізілдіме? Сабақтыңуақыттықкезеңдерісақталдыма? Сабақжоспарынанқандайауытқуларболды, неліктен? |
Бұлбөлімдісабақтуралыөзпікіріңіздібілдіруүшінпайдаланыңыз. Өзсабағыңызтуралысолжақбағандаберілгенсұрақтарғажауапберіңіз. |
|||
|
||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқытутуралыда, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтарытуралыненібілдім, келесісабақтарданегекөңілбөлуқажет? |
||||
Қалыптастырушы бағалау жұмысы
Пән: информатика Сынып :11 А сынып Оқушының аты-жөні:
Бөлім/ Тақырып |
VI бөлім: Желілік технологиялар / Байланыс арналары. Хаттамалар |
Өзін-өзі бағалау |
Мұғалімнің бағалауы |
Оқыту мақсаты: |
· Хаттамалар мен байланыс түрлерімен танысу. · Байланыс арналарын ажыратып анықтай алуды үйрену |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері: |
Түсіну |
|
|
Қолдану |
|
|
|
Талдау |
|
|
|
Жетістік критерийлері |
Ø Байланыс арналарын ажырата алу
|
|
|
Ø Сипаттамасына байланысты байланыс арналарына мысал келтіру
|
|
|
|
Ø Ең танымал желілік хаттамаларды айқандай білу
|
|
|
|
Ø Желідегі компьютердің IP адресін анықтай алу |
|
|
Қалыптастырушы бағалау жұмысы
Пән: информатика Сынып :11 А сынып
Оқушының аты-жөні:
Бөлім/ Тақырып |
VI бөлім: Желілік технологиялар / Байланыс арналары. Хаттамалар |
Өзін-өзі бағалау |
Мұғалімнің бағалауы |
Оқыту мақсаты: |
· Хаттамалар мен байланыс түрлерімен танысу. · Байланыс арналарын ажыратып анықтай алуды үйрену |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері: |
Түсіну |
|
|
Қолдану |
|
|
|
Талдау |
|
|
|
Жетістік критерийлері |
Ø Байланыс арналарын ажырата алу
|
|
|
Ø Сипаттамасына байланысты байланыс арналарына мысал келтіру
|
|
|
|
Ø Ең танымал желілік хаттамаларды айқандай білу
|
|
|
|
Ø Желідегі компьютердің IP адресін анықтай алу |
|
|
Скачано с www.znanio.ru
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.