Тақырыбы: Алгоритм және оның атқарушылары
Мақсаты: Алгоритм дегеніміз не?- алгоритмнің атқарушы командалары туралы жалпы білім беру.
1.Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. «Қызыл өрік» би - жаттығуы
Топқа бөлу . «Мозайка». 2 топқа топтастыру
Мұғаліммен сәлемдесу.
«Қызыл өрік» би – жаттығуын жасайды.
«Сканер, принтер» сурет қиындыларын құрастыру арқылы 2 топқа бөлінеді.
Документ Microsoft Word.docx
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика пәні мұғалімі
Сыныбы: 6
Мерзімі:
Уақыты:
Пәні: информатика
Тақырыбы: Алгоритм және оның атқарушылары
Мақсаты: Алгоритм дегеніміз не? алгоритмнің атқарушы командалары туралы жалпы
білім беру.
Уақыты
3 минут
Мұғалімнің ісәрекеті
1.Кіріспе.
Оқушының ісәрекеті
Ресурстар
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру. «Қызыл өрік» би
жаттығуы
Топқа бөлу . «Мозайка». 2 топқа
топтастыру
Үй тапсырмасын пысықтау.
«Ғажайып жетілік»ойыны
арқылы сұрақтар беремін.
Мұғаліммен сәлемдесу.
«Қызыл өрік» би – жаттығуын
жасайды.
«Сканер, принтер» сурет
қиындыларын құрастыру арқылы 2
топқа бөлінеді.
Слайдтағы 7 санның артына
жасырылыған сұрақтарғы жауап
беру. Жекелей тапсырма
монитор,
колонка
сурет
қиындылары
Слайд
«Ортақ тұжырым» тәсілі
бойынша үйге берілген
тапсырманы топта ауызша
талқылауға нұсқау беремін.
Топты бағалауға нұсқау беру.
Негізгі бөлім.
Сабақтың мақсатын
түсіндіремін. Презентация
арқылы жаңа сабақтың
материалымен таныстырамын.
«Топтық зерттеу»
әдісін
қолдана отырып, оқушылардың
жаңа тақырыпқа қатысты
көрсетілген
слайдтан
түйгендерін және ресурстан
пайдалана отырып, сұрақтарды
флипчартқа түсірулеріне нұсқау
беремін.
Оқушылар үй жұмысы бойынша
берілген тапсырмаларды алдымен
жұпта, содан соң топта талқылайды,
баяндамашы жауап береді.
Топты бағалайды фигуралар
арқылы.
фигуралар
Оқушылар оқушы мониторы арқылы
жаңа сабақтың материалын көріп
бүгінгі тақырыптың мәнмағанасын
өздері ашып береді.
слайд
маркер
Әр топ тақырыпты талқылап, түйінді
идеяларын
арқылы
флипчартқа түсіреді. Оқушылар
өздігімен мазмұн мен тапсырма
орындаудың форматын таңдайды,
ақпарат жинастырады,
оларды
талдап, бағалайды. Топтар бірбіріне
сұрақ қояды.
ресурс
флипчарт,
маркер
Фигуралар
7 минут
5минут
13минут 2 минут
Топты бағалауға нұсқау беру.
Сергіту сәті. «Қара жорға» биі
Топты бағалайды фигуралар
арқылы.
Монитордан көрген «Қара жорға»
биіне билейді
бейнеролик
10 минут
3 минут
Жаңа сабақты бекіту
Есептерге алгоритм құруға
нұсқау беру. Жекелей тапсырма
Қорытынды.
Алған білімдерін тексеру үшін
бірбіріне Миға шабуыл
сұрақтары арқылы диалогтік
қарымқатынас жасауына нұсқау
беремін.
Жұмыс дәптерлеріне, тақтаға
есептерге алгоритм құрады.
Сұрақ,қайта сұрақ арқылы бір
бірімен диалогтік қарымқатынас
жасайды.
тақта
стикер
2 минут
Бірбірін бағалауға нұсқау беру.
Өзара бірінбірі бағалау.
БББ стратегиясы бойынша
алған білімін бағалау үшін
,стикерге жаздырып тақтаға
ілуіне нұсқау беру.
Үйге тапсырма: Алгоритм және
оның атқарушылары
Жиынтық бағаны өзім қоямын.
Білемін, Білдім,Білгім келеді деген
сұрақтарға өз ойларын жазады.
Стикер.
Үй тапсырмасын белгілеп алады.
Топ басшылары бағалау парағын
әкеліп береді.
Бағалау парағы
Тақырыбы: Алгоритм және оның атқарушылары
Тақырыбы: Алгоритм және оның атқарушылары
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.