Тақырыбы: Модель, нақты объектің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Оценка 4.9
Разработки уроков
docx
информатика
6 кл
23.01.2018
Тақырыбы: Модель, нақты объектің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Мақсаты: Модель дегеніміз не?- моделельдеу не үшін модельді құру үшін қолданылуы туралы жалып ұғым беру..
1. Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. «Қызыл өрік» би - жаттығуы
Топқа бөлу . «Мозайка». 2 топқа топтастыру
Мұғаліммен сәлемдесу.
«Қызыл өрік» би – жаттығуын жасайды.
«Монитор, пернетақта» сурет қиындыларын құрастыру арқылы 2 топқа бөлінеді.
Документ Microsoft Word.docx
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика пәні мұғалімі
Сыныбы: 6
Мерзімі:
Уақыты:
Пәні: информатика
Тақырыбы: Модель, нақты объектің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Мақсаты: Модель дегеніміз не? моделельдеу не үшін модельді құру үшін қолданылуы
туралы жалып ұғым беру..
Уақыты
3 минут
7 минут
5 минут
17 минут
Мұғалімнің ісәрекеті
1. Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын
қалыптастыру. «Қызыл өрік» би
жаттығуы
Топқа бөлу . «Мозайка». 2 топқа
топтастыру
Үй тапсырмасын пысықтау.
Түрткі сұрақтары:
1) Шарттың циклдің басында
тексерілу мүмкін және соңында
тексерілуі
мүмкін,
екеуінің
айырмашылығы неде?
2) Қандай циклдің түрінде
бұйрық бірде
бір рет
орындалуы мүмкін?
Негізгі бөлім.
Сабақтың мақсатын
түсіндіремін.
Презентация арқылы жаңа
сабақтың материалымен
таныстырамын.
«Топтық зерттеу»
әдісін
қолдана отырып, оқушылардың
жаңа тақырыпқа қатысты
көрсетілген
слайдтан
түйгендерін және ресурстан
пайдалана отырып, сұрақтарды
флипчартқа түсірулеріне нұсқау
беремін.
Оқушының ісәрекеті
Ресурстар
Мұғаліммен сәлемдесу.
«Қызыл өрік» би – жаттығуын
жасайды.
«Монитор, пернетақта» сурет
қиындыларын құрастыру арқылы 2
топқа бөлінеді.
монитор
сурет
қиындылары
Қойылған сүрақтарға өз ойларын
жеке айтады.
слайд
Оқушылар оқушы мониторы арқылы
жаңа сабақтың материалын көріп
бүгінгі тақырыптың мәнмағанасын
өздері ашып береді.
слайд
маркер
Әр топ тақырыпты талқылап, түйінді
идеяларын
арқылы
флипчартқа түсіреді. Оқушылар
өздігімен мазмұн мен тапсырма
орындаудың форматын таңдайды,
ақпарат жинастырады,
оларды
талдап, бағалайды. Топтар бірбіріне
сұрақ қояды.
флипчарт,
маркер 1 минут
7 минут
3 минут
Топты бағалауға, өзара бірін
бірі бағалауға нұсқау беру.
Сергіту сәті. «Қара жорға» биі
Семантикалық
картаны
оқушыларға толтырға нұсқау
беремін. Жекелей жұмыс.
Бірін бірі бағалауға нұсқау
беру
Қорытынды.
Алған білімдерін тексеру үшін
бірбіріне Миға шабуыл
сұрақтары арқылы диалогтік
қарымқатынас жасауына нұсқау
беремін.
Топты бағалайды бағдаршам
арқылы. Өзара бірін бірі бағалау.
Монитордан көрген «Қара жорға»
биіне билейді
Семантикалық картада орналасқан
модельдеу кезеңдерін мақсатына
қарай дұрыс деп санаса, қосу
белгісін қояды
Өзара бірін бірі бағалау.
Сұрақ,қайта сұрақ арқылы бір
бірімен диалогтік қарымқатынас
жасайды.
Бірбірін бағалауға нұсқау беру.
Өзара бірінбірі бағалау.
2 минут
БББ стратегиясы бойынша
алған білімін бағалау үшін ,
стикерге жаздырып тақтаға
ілуіне нұсқау беру.
Үйге тапсырма: § 13
Білемін, Білдім,Білгім келеді деген
сұрақтарға өз ойларын жазады.
Үй тапсырмасын белгілеп алады.
бағдаршам
түстері
бейнеролик
қима қағаз
стикер
стикер
Стикер.
Стикер
Жиынтық бағаны өзім қоямын.
Топ басшылары бағалау парағын
әкеліп береді.
Бағалау парағы
Тақырыбы: Модель, нақты объектің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Тақырыбы: Модель, нақты объектің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.