Тақырыбы: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық).
Оценка 4.9
Разработки уроков
docx
информатика
8 кл
23.01.2018
Мақсаты: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық) туралы жалпы білім беру.
Тақырыбы: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық).
1. Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу. Ынтымақтастық атмосферасын орнату. «Ән мен әнші»ойыны арқылы кеспе қағазға 2 түрлі өлең жазып- 2 топқа бөлу
Мұғаліммен сәлемдесу.
Шаттық шеңберін жасап, ұялы телефон арқылы өлең естіртіп, ортадағы орындық үстінен кеспе қағаздарын алып, қолындағы өлең шумағы мен топтарға бөлінеді.
Документ Microsoft Word.docx
Қысқа мерзімді жоспар
Информатика пәні мұғалімі
Сыныбы: 8
Мерзімі:
Уақыты:
Пәні: информатика
Тақырыбы: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық).
Мақсаты: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық) туралы жалпы білім беру.
Уақыты
3 минут
5 минут
5 минут
12 минут
7 минут
1 минут
6 минут
Мұғалімнің ісәрекеті
1. Кіріспе.
2.Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу.
Оқушыларды түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын
орнату. «Ән мен әнші»ойыны
арқылы кеспе қағазға 2 түрлі
өлең жазып 2 топқа бөлу
Үй тапсырмасын пысықтау,
сұрау.
«Ғажайып жетілік» ойыны
арқылы сұрақтар беремін.
Негізгі бөлім.
Жаңа тақырыптың
материалы электронды
оқулық арқылы интербелсенді
тақта арқылы көрсетемін.
«Ойлан, жұптас, пікірлес» әдісі
арқылы жаңа сабақтың
материалдарын үлестіремін.
Жаңа тақырып бойынша
оқушылар келесі топқа сұрақтар
дайындау керек
Топты бағалауға нұсқау беру.
Сергіту сәті. Бейнеролик
Жаңа сабақты бекіту:
Фишбоун әдісі арқылы топтарға
«Сандардың аталу және жазылу
әдістері ?» деген проблемалық
сұрақ беру.
Оқушының ісәрекеті
Ресурстар
Мұғаліммен сәлемдесу.
Шаттық шеңберін жасап, ұялы
телефон арқылы өлең естіртіп,
ортадағы орындық үстінен кеспе
қағаздарын алып, қолындағы өлең
шумағы мен топтарға бөлінеді.
Интербелсенді тақтадағы 17
сандардың артындағы жасырынған
сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар ЭО материалды көріп
бүгінгі тақырыптың мәнмағанасын
өздері ашып береді.
Кеспе қағаздар,
Ұялы телефон
Слайд
ЭО
Әр топ берілген тапсырманы оқушы
өзіндік жұмыс жасап, жұпта ой
бөлісіп, топта талқылап, ұжымға
жариялайды.
Бір топ келесі топқа сұрақ қояды
Топты бағалайды бағдаршам
арқылы.
Бейнеролик көреді
Оқушылар балық сүйегінің басына
проблемалық сұрақты жазып,
жоғарғы сүйектеріне тақырыптағы
негізгі ұғымдарды, астынғы
сүйектеріне негізгі ұғымдарға
Оқулық
Флипчарт,
маркер,
Бағдаршам
түстері.
бейнеролик
Балық
қаңқасының
суреті. байланысты түсініктерін жазады.
Құйрығына жауабын жазады.
Топты бағалау смайликтер арқылы.
Смайликтер.
Әр топпен жұмыс істеу кезінде
оқушылар алған білімдерін көрсету
үшін нақты жауап беру қажет.
Слайд
Оқушыларға топты бағалауға
нұсқау беру.
Қорытынды.
конвертсұрақ
Позициялық және позиялық
емес санау жүйелерге
байланысты цифрларды жазып,
конвертке саламын. Әрбір
топтың өзінікі болатындай етіп,
2 конверт дайындаймын.
4 минут
2 минут
Бірбірін бағалауға нұсқау беру.
Өзара бірінбірі бағалау.
Стикер.
БББ стратегиясы бойынша
алған білімін бағалау үшін
,стикерге жаздырып тақтаға
ілуіне нұсқау беру.
Үйге тапсырма: Санау жүйелері.
Жиынтық бағаны өзім қоямын.
Білемін, Білдім,Білгім келеді деген
сұрақтарға өз ойларын жазады.
Үй тапсырмасын белгілеп алады.
Топ басшылары бағалау парағын
әкеліп береді.
Бағалау парағы
Тақырыбы: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық).
Тақырыбы: Санау жүйелері (екілік, сегіздік, ондық, он алтылық).
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.