Оқушылардың өткен сабақтан алған білімдерін пысықтауға арналған қайталау есептерін шығару. Олардың білім деңгейін тексеру, алған білімдерін тиянақтау.
Барлық оқушылар : Жаңа білімді меңгереді.
Көптеген оқушылар : Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды
Кейбір оқушылар : Алған білімді өмірде қолдана алады. жетекші сұрақтар арқылы талқылайдыКөптеген оқушылар : Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды
Кейбір оқушылар : Алған білімді өмірде қолдана алады.
Документ Microsoft Office Word (5).docx
Пән: математика
Күні :
Сабақ тақырыбы :
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу
мақсаттары
Сабақ мақсаттары
Тілдік мақсат
Бағалау критерийлері
СЫНЫП: 3
МЕКТЕП: №96 «Ақжар» шжжом
Мұғалімнің аты – жөні: : Мырзакулова Г
Өтілген материалды пысықтау
Оқушылардың өткен сабақтан алған білімдерін пысықтауға
арналған қайталау есептерін шығару. Олардың білім деңгейін
тексеру, алған білімдерін тиянақтау.
Барлық оқушылар : Жаңа білімді меңгереді.
Көптеген оқушылар : Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші
сұрақтар арқылы талқылайды
Кейбір оқушылар : Алған білімді өмірде қолдана алады.
Квадрат см м
Шамалардың өлшем бірліктерін ажыратады.
Аудан мен периметрді табуға арналған есептерді шығарады
Бейнелеу, еңбек
Аудиожазба , таныстырылым.
Аудан мен периметрді табуға арналған есептер
Құндылықтарды дарыту Жауапкершілік, сыйластық, өзара түсіністік қалыптастыру
Пән аралық байланыстар
АКТ қолдану дағдылары
Бастапқы білім
Бұрыннан бар білімді қалай белсендендіре аласыз ?
Сабақ барысы
Сабақтың
жоспарланған
кезеңдері
Сабақ барысы
Сабақтағы жоспарланған іс - ірекеттер
Шаттық шеңбері: «Ыстық лебіз».
Шеңберге жиналып, бір-біріне жылы лебіз, тілек айту.
Жаңа сабақ.
«дүкен» ойыны.
Бір самсаның бағасы қандай? Неше самса сатып алынды?
Барлық сатып алынған зат үшін қанша ақша төлеу керек?
3 самса х 5тг = 15тг
Жауабы: 3 самсаға 15тг төлеу керек
Ресурста
р
бәріне
сәттілік
пен
бестік
баға
тілеймін!
Сабақтың
ортасы \
сабақтың
негізгі бөлімі
Бағасы
5 теңге
Саны
4
6
7
Құны
20 теңге
30 теңге
35 теңге
1топ: №2
Тауардың ҚҰНЫН анықтау үшін, БАҒАСЫН оның
САНЫНА көбейту керек.
Қ = Б С⋅
2топ: №3
А3
форматт
ы
қағаздар,
маркерле
р,
стикерле
р, жұмыс
дәптері т.
б
Бағасы
8 теңге
Саны
3
4
5
Құны
24 теңге
32 теңге
40 теңге Сатып алынған тауардың САНЫН анықтау үшін, тауардың
ҚҰНЫН оның БАҒАСЫНА бөлу керек.
С = Қ : Б
Сабақтың соңы
Бағасы
6 теңге
7 теңге
8 теңге
Саны
Құны
24 теңге
28 теңге
32 теңге
№4
Сатып алынған тауардың БАҒАСЫН анықтау үшін
тауардың ҚҰНЫН оның САНЫНА бөлу керек.
Б = Қ : С
1топ
Өшіргіш
бағасы5тг
Құны30тг
Саны?
30/5=6
Жауабы саны 6
С = Қ : Б
№6
677499=178
137+798=935
497+264=761
238+762=1000
№7
2топ
Қарындаштың
саны6
Құны48тг
Бағасы?
48/6=8
Жауабы:
бағасы 8тг
Б = Қ : С
Барлығы
Сызғыш
бағасы9тг
Саны3
Құны?
9*3=27
Жауабы: құны
27тг
Қ = Б С⋅
297+379=676
1000-468=532
789+85=874
457+78=535
594+176=770
870467=403
90079=821
40375=328
Р=(5см8мм+3см3мм)*2=18см2мм
Үй жұмысына №5 тапсырма 146 бет
Бағалау:Сабаққа белсене қатысқан оқушыларды мақтау.
Білемін Білгім келеді
Б.Б.Ү бойынша оқушылардың бүгінгі сабақтан алған
әсерлерін анықтау.
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру
деңгейін
қалай тексеруді жоспарлайсыз
Бұл бөлімде оқушылардың сабақ барысында
үйренгенін
бағалау үшін қолданатын әдіс –
тәсілдеріңізді жасаңыз
Саралау – оқушыларға
қалай көбі рек қолдау
көрсетуді жоспарла йсыз ?
Қабілетті жоғары оқушыла
рға қандай міндет қоюды
жос парлап отырасыз ?
Саралау ірікт елген
тапсырмалар , нақты бір
оқушыдан күтілетін
нәтежелер, оқушыға
Денсаулық және
қауіпсіздік тех
ника сының
сақталуы
Денсаулық
сақтау
технологиялары.
Сергіту сәттері
мен белсенді іс –
әреке ттер дербес қолдау көрсету , оқу
материалдары мен
ресурстарын оқушылардың
жеке қабілеттерін есепке
ала отырып
түрлері . Осы
сабақта
қолданыл атын
қауіпсіздік тех
никасы
ережелерінің
тармақтары
Жалпы баға (мұғалімнің рефлексиясы)
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да , оқу туралы да ойланыңыз)?
1: Топтық жұмыс
2: Оқулық бойынша түсіндіру
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да , оқу туралы да ?)
1: Жеке жұмыс
2: Өздерін бағалауы
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік \ қиындықтары
туралы нені білдім ,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? Үлгерімі төмен
оқушылармен жұмыс жасау
Сабақ бойынша тәлімгердің
кері байланысы
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз . Өз
сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз .
Сабақ мақсаттары \ оқу
мақсаттары дұрыс
қойылған ба ?
Оқушылардың барлығы
ОМ қол жеткізді ме ?
Жеткізбесе неліктен ?
Сабақта саралау дұрыс
жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық
кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болды ?
Неліктен ?
Оқу ісінің меңгерушісі:
Н.Құлсейтов
Өтілген материалды пысықтау 3-сынып
Өтілген материалды пысықтау 3-сынып
Өтілген материалды пысықтау 3-сынып
Өтілген материалды пысықтау 3-сынып
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.