топпен талқылайды, сосын топтар құрамы өзгертіліп, құрамында әр бастапқы топтан бір белсенді оқушы бар жаңа (сарапшылар тобы) топтар құрылды.Құрылған сарапшы топ берілген тапсырмаларды біріге талқылап орындайды Осыдан кейін олар өз топтарына қайта оралып, өздерінің бұрынғы топтағы достарына кезекпен өз жанұяларында түсінген материалдарын тиянақты түрде жеткізіп, үйрет керек
Төрбұрыштар туралы түсінік.docx
Тақырыбы
Төрбұрыштар туралы түсінік
Мақсаты
Күтілетін
нәтиже
7 модульдің
қолданылуы
Оқушылар тақырып жайлы түсінік алады, тақырыптың мазмұнын игеру арқылы топпен
талқылау арқылы ойын толық жеткізіп сөйлеу дағдылары мен жазбаша тілдерін
жетілдіруге дағдыланады
. Оқушылар тақырыппен жұмыс істеу тәсілдерін еркін пайдаланады, түснеді
және тапсырмаларды қатесіз орындайды
АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды
бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және
көшбасшылық”.
Миға шабуыл,:Жалғасын тап, Салыстыру кестесі, Жиго,Эссе
Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук
Қолданылатын
әдістәсілдер
Қолданылатын
ресурстар
Сабақ барысы Мұғалімнің ісәрекеті
Ұйымдастыру
кезеңі
Барлық оқушыны ортаға шығарып
«Шаттық шеңбер» деген топ
құрғызамын.. Сәлемдесемін. Сыныптағы
оқушылардың келгенкелмегендерін
түгелдеймін.
Топқа бөлдіремін. Қалай
отыратындығын түсіндіремін.
Сәлемдесу
Оқушының ісәрекеті
Мұғаліммен сәлемдеседі.
Бірбіріне жылы сөздер айтады.
Сыныптың топ басшысы жоқтарды
айтады.
Оқушылар шеңбер болып тұрған
бойда 1,2,3 деп санап топқа сандары
арқылы бөлінеді.
Түгендеу
Топқа бөлу. Топқа бөлу үшін оқушыларды
санатамын.
Яғни 1,2,3 3топқа бөлінеді.
Интерактивті тақтадағы сұрақтар
арқылы оқушылардың кезекпен жауап
беруі сұралады.
Миға шабуыл әдісін пайдалану
Оқушылар интерактивті тақтадан кез
келген ұяшықты таңдайды да,топ
мүшелері кезектесіп жауап береді.
Оқушылар еске түсіреді, талдайды.
Тақтаға тақырыптағы сөздер алып оны
тақтаға жазып қою арқылы
оқушылардың тақырыпты талдату
Сөздерді толықтырады,мағанасын
түсіндіреді, талдайды
Тренинг
Білу
Миға шабуыл
Кім жылдам
Интерактивті
тақтаға
«Қайталау–оқу
айнасы» әр
түрлі деңгейдегі
сұрақтар
беріледі,
Түсіну
«Жалғасын тап
Сөйлем соңында
қойылатын
жауаптары мен
белгілері сөздерін тақтаға жазып
қою керек
Қолдану
Жигсо
пайдалану
Талдау
Салыстыру
кестесі
Жинақтау
Кітапен жұмыс
Бағалау
Бағалау шкаласы
мен бағалау
парақтарын
тарату
Рефлексия
Оқушылар көлемді мәтінді әрқайсысы
жекежеке топ ішінде оқып шығып
топпен талқылайды, сосын топтар
құрамы өзгертіліп, құрамында әр
бастапқы топтан бір белсенді оқушы бар
жаңа (сарапшылар тобы) топтар
құрылды.Құрылған сарапшы топ
берілген тапсырмаларды біріге
талқылап орындайды Осыдан кейін олар
өз топтарына қайта оралып, өздерінің
бұрынғы топтағы достарына кезекпен өз
жанұяларында түсінген материалдарын
тиянақты түрде жеткізіп, үйрет
керек
Оқушыларға таырыптарды салыстыру
білімдерін талдату
Оқушылардың мұндағы мақсаты
берілген тапсырманы өздері талқылап
, өз ойпікірлерімен санаса білу
Топпен жұмыс жасау
Әр топқа салыстыру парағы
таратылады, сол арқылы
салыстырады нәтижесін тақтаға
шығып көрсетеді
Топтарға жаңа тақырып бойынша
Кітаппен жұмыс атқару үшін әр топқа
кітаптағы тапсырмалармен жұмыс
істеуді тапсыру, мағанасын талдау
Әр топқа бағалау парақтарын тарату,
бағалау шкаласын тақтаға ілу керек
Берілген тапсырманы уақытылы
орындау, сұрақтарға нақты жауап
беру. Кітаптағы тапсырмаларды
топпен біргіп жұмыс істейді,
талқылайды, зерттейді.
Әр топ бағалау парақшасын өздерін
бағалайды
Екі жұлдыз , бір тілек
Стикерлерді толтыру
Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойынын
стикерге жазып, тақтаға іледі (2 мин)
ББҮ кестесін толтыру
Үйге тапсырма Өлеңді мәнерлеп оқу.
«Менің Отаным Қазақстан»тақырыбына
кітапша , альбом жасау.
Оқушылар кері байланыс арқылы
өздерінің сабақтан алған әсерлерін,
ұсыныс, тілектерін жазады.
Тортбурыштар туралы тусынык
Тортбурыштар туралы тусынык
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.