МАҚСАТ МІНДЕТ
Жобаны құру, ашу, сақтау, фильмді көрсету әрекеттерін орындап үйрену; Жаңа тақырыпты түсіну деңгейлерін анықтау
Жаңаша шығармашылық тұрғыда ойлай алатын, танымдық мәдениеті биік, дүниеге этикалық тұрғыдан жоғары жауапкершілікпен қарайтын, салауатты өмір салтын ұстанатын адамды қалыптастыру; Оқушылардың өздік жұмыстары арқылы білім беруге ықпал жасау, диалогтік оқыту арқылы әр баланы қамтуға жағдай жасау
Еңбекке, ұқыптылыққа баулу.
Жаңа сабаққа белгілі бір ой қорытындылар жасауашық сабақ
Жобаны құру, ашу, сақтау, фильмді көрсету -23.04.2016.doc
Пәні:
Сынып:
Уақыты:
Сабақтың тақырыбы:
Сабақтың мақсат
міндеттері:
Күтілетін нәтиже:
Сабақтың түрі,
әдістәсілдері:
Сабақта қолданылатын
педагогикалық
технологиялар:
Сабақтың әдісі:
Пәнаралық байланыс:
Оқыту құралдары:
Сілтеме
Мұғалім үшін оқу
нәтижелері
Тапсырмалар
информатика
9
23. 04. 2016 жыл, 2сабақ
Жобаны құру, ашу, сақтау, фильмді көрсету
МАҚСАТ
Жобаны құру, ашу, сақтау, фильмді көрсету әрекеттерін
орындап үйрену;
Жаңаша шығармашылық тұрғыда ойлай алатын,
танымдық мәдениеті биік, дүниеге этикалық
тұрғыдан жоғары жауапкершілікпен қарайтын,
салауатты өмір салтын ұстанатын адамды
қалыптастыру;
Еңбекке, ұқыптылыққа баулу.
МІНДЕТ
Жаңа тақырыпты түсіну деңгейлерін
анықтау
Оқушылардың өздік жұмыстары
арқылы білім беруге ықпал жасау,
диалогтік оқыту арқылы әр баланы
қамтуға жағдай жасау
Жаңа сабаққа белгілі бір ой
қорытындылар жасау
Жобаны құру, ашу, сақтау, фильмді көрсету әрекеттерін орындап үйренеді.
Білімді жинақтау сабағы
Зерттеу, жүйелеу, түсіндіру, сұрақжауап.
АКТ, сыни тұрғысынан оқыту технологиясының элементтері
сөздік, топтық, жұптықпрактикалық
валеология, сурет, ән, анимация
бағдарламалық
техникалық
PowerPoint таныстырылымы
1. Теорияны практикада қолдану дағдыларын қалыптастырады;
2. Оқушылардың өзін және достарын бағалау мүмкіндіктерін жасайды;
Сұрақжауап, практикалық тапсырмалар, билеттермен бөліну
Windows Movie Maker
Компьютер, оқулық, слайд, әдістемелік құралдар, бағалау парағы Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру бөлімі
2 минут
Үй тапсырмасын
сұрау
7 минут
Мұғалімнің ісәрекеті
Оқушылармен амандасу;
Сабаққа ұйымдастыру;
Жоқ оқушыларды белгілеу.
«Темір жол вокзалы»
Билеттер нөмірі бойынша жұпқа бөлініп, тақ сандар
1топқа ал жұп сандар 2топқа отырады.
«Өрмекші» әдісі бойынша өткен тақырыпты
қайталауға нұсқау береді. (бір оқушы тоқыма жіптің
шетін ұстап, келесі оқушыға сұрағын қоя лақтырады,
жіпті ұстаған жауап беріп, келесіге үлгі бойынша
лақтырады)
Ресурстар
Билеттер
Жіп
Оқушы ісәрекеті
Мұғаліммен амандасу;
Сабаққа дайындалу;
Сынып топқа бөлінеді.
Оқушының үлгі сұрақтары мен жауаптары:
1 оқушы: Windows Movie Maker не үшін
қажет?
2 оқушы: Windows Movie Makerді қалай іске
қосамыз?
3 оқушы: Windows Movie Makerде қандай
терминдерді кездестіреміз?
4 оқушы:Жоба файлы
5 оқушы: Клип
6 оқушы: Кадр
7 оқушы: Фильм
8 оқушы: Жинақ
9 оқушы: Шығыс файлы
10 оқушы: Аудиофайлдар
11 оқушы: Кескін файлдар
12 оқушы: Бейнефайлдар
Жаңа сабақты кіріспе
1 минут
Жаңа сабақты
түсіндіру
5 минут
1. «Өмірің өз қолыңда...» бейнероликті көрсету Оқушылар бейнероликті көріп, өз
Бейнеролик
пікірлерін айтады.
Компьютер
Фильмді құрып болған соң оны сақтауға болады. Сақтау
үшін: Фильм құруды аяқтау (Завершение создания
фильма) тақтасында көрсетілгендей фильмді
компьютерге, касетаға, CD дискттерге т.б. сақтауға
болады. Мысалы: Фильмді құру барысында көмек керек
болған жағдайда Фильм құруға кеңес (Советы по
созданию фильмов) тақтасында көрсетліген
командаларды ашып оқып, кеңес алуға болады.
Практикалық
жұмыс
Жұптық жұмыстың
нәтижелік кезеңі
25 минут
Қалыптасқан 2 жұп бойынша сұрақтарға жауап
беру арқылы тақырып таңдайды
1ші жұптың тақырыбы – «Табиғаттіршілік нәрі»,
«Таза болса табиғатаман болар адамзат»
6 топ бойынша тақырып таңдалынып, сол
тақырыптар
практикалық
жұмысты жұптасып жасайды.
Енді,
жұмыстары қорғалады.
сабақта жасақталған
бойынша
бүгінгі
Компьютер,
суреттер
Жобаны куру, ашу, сактау, фильмді корсету
Жобаны куру, ашу, сактау, фильмді корсету
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.