Сынып |
2 |
||||||
Пән |
Математика |
||||||
Бөлімі: |
3А Бөлім. Геометриялық фигуралар және олардың өзара орналасуы |
||||||
Тақырыбы: |
4 санына бөлу және көбейту кестесін құрастыру. |
||||||
Мақсаты : |
2.1.2.2 - көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау 2.1.2.4** - 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдану |
||||||
|
|
||||||
Жоспарланған уақыты |
Оқытушының іс-әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады. |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Шарларды тарату арқылы оқушылардың жауаптарын бағалау |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|||
Сабақтың ортасы |
4 санын көбейту және бөлу кестесін құрастыруды үйрену. №1 мысалдарды шығаруға көмектес және ең биік тауды анықта. Жауабын өсу ретімен айт.
№2. Саяхатшының жолының әр бөлігінде 4 бірлік бар. Екі, үш бөліктен неше бірлік бар?
Кестеге қара. 4 санына көбейту және бөлу кестесін жалғастырып, әр бағанды толықтыр. №3. Есептерді шығар. А)
Топ - 4 ? барлығы Шешуі: 6х4= 24 Жауабы: барлығы 24 адам. Сергіту сәті Ә). Консерві – 20қ Жолқапшыққа -4 теңдей бөлінді Әр бір ж.қ неше салынды -? Шешуі: 20:4=5 консерві Жауабы: 5 консервіден салынды. Б) Бала -9 Әр қайсысы -4 фото.с Барлағы неше -? Фото.с әкелді Шешуі: 9х4=36 ф.с Жауабы: барлығы 36ф.с әкелді. В). Ж.қатысушы – 28 Әр шатырға – 4 адамнан Шатыр нешеу -? Шешуі: 28:4=7 шатыр. Жауабы: 7 шатыр . Қорытынды кезеңі: №5. Жұмбақ сан |
Дескриптор: Мысалдарды швғарады. Жауабын өсу ретімен жазады. 3,5,6, ...................................... Ауызша орындайд
Дескриптор: 4 санына көбейту және бөлу кестесін жалғастырып, әр бағанды толықтырып жазады.
Бойларын сергітетін қызықты қимыл жаттығулар жасайды.
Дескриптор: есептерді шығарады. Шартын құрастырады. Шешуін шығарып, жауабын табады. |
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі.
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|||
Кері байланыс |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді. |
«Білім сандығы» Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Кері байланыс парағы. |
|||
Үйге тапсырма беру |
№4 . Салыстыр. 37 бет. |
Балалар күнделікке жазады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.