Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||||||||||||
Күні: 29.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||||||||||||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
Ғылымның пайдасы . 58-бет. |
|||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.4.1 көркем шығармалардан орта көлемді үзінділердімәнерлеп оқу, жатқаайту 6.2.1.1 шығарма композициясындағыбелгілі бір эпизодтың алатын маңызынанегіздеме жасау |
|||||||||||||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіреді |
|||||||||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіре отырып, көзқарасын білдіреді |
||||||||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіре отырып, көзқарасын білдіреді, өз ойын жеткізеді |
||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Өнер, білім, ғылым, ғалым, бес асыл іс, бес дұшпан |
|||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -Ғалым деген кім? -Ғылым деген не? Не себепті Абай адам болу үшін бес асылісті көрсеткен? |
|||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||||||||||||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Өлеңді жатқа сұрау |
|||||||||||||
Сабақ барысы |
||||||||||||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Жатқа сұрау Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||||||||||||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма тыңдалым №4 аудио (3 мин) Тыңдалым тапсырмасы Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «кесте» әдісі
ҚБ Топтықбағалау
ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Қосжазба күнделігі» әдісі
(Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Абайды оқы, таңырқа!. |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||||||||||||
Күні: 29.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||||||||||||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ әдебиеті |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
Ғылымның пайдасы . 58-бет. |
|||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.1.4.1 көркем шығармалардан орта көлемді үзінділердімәнерлеп оқу, жатқаайту 6.2.1.1 шығарма композициясындағыбелгілі бір эпизодтың алатын маңызынанегіздеме жасау |
|||||||||||||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіреді |
|||||||||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіре отырып, көзқарасын білдіреді |
||||||||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: көркемшығармалардан орта көлемді үзінділерді мәнерлеп оқу, жатқаайтады, белгілі бір эпизодқа өз пікірінбілдіре отырып, көзқарасын білдіреді, өз ойын жеткізеді |
||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Өнер, білім, ғылым, ғалым, бес асыл іс, бес дұшпан |
|||||||||||||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -Ғалым деген кім? -Ғылым деген не? Не себепті Абай адам болу үшін бес асылісті көрсеткен? |
|||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Тарих |
|||||||||||||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. Өлеңді жатқа сұрау |
|||||||||||||
Сабақ барысы |
||||||||||||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. Үй тапсырмасын тексеру Жатқа сұрау Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||||||||||||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. 1-тапсырма тыңдалым №4 аудио (3 мин) Тыңдалым тапсырмасы Ж. (5 мин) (Барлық оқушылар орындайды) «кесте» әдісі
ҚБ Топтықбағалау
ЖЖ (Көпшілікоқушылар орындайды) «Қосжазба күнделігі» әдісі
(Қолдауды қажетететін оқушылар) «Серпілген сауал» әдісі Мәтін мазмұнына сәйкес сұрақтар қойып, оған жауапбереді. ҚБ«+ - керемет» әдісі Ж ҚБ «Бутерброд» әдісі |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.